Jak na věc


zdravotnická oděv hradec králové

Zdravotnická technika super kvality

    Data, uvedená v této publikaci, vychází z údajů sbíraných v Národním registru reprodukčního zdraví – Národním registru asistované reprodukce. Publikace přináší ucelenou informaci o léčbě asistovanou reprodukcí v České republice. Zpracovávané údaje jsou v publikaci tříděny zejména podle věku ženy při zahájení cyklu, zamýšleného cíle cyklu a diagnózy ženy, resp. neplodného páru.
    K dispozici jsou publikace s daty od roku 1965. Zdrojem informací pro publikaci jsou údaje o pracovní neschopnosti poskytované Českou správou sociálního zabezpečení. Statistika pracovní neschopnosti se od ostatních zdrojů dat o nemocnosti odlišuje těsným vztahem k ekonomice. Publikace je zaměřena na popis pracovní neschopnosti dle jednotlivých příčin s využitím klasifikace MKN-10.
    Ví to každý. Pro sebemenší nákup zdravotnické techniky jsou nutné velké peníze. A když říkáme velké, máme na mysli opravdu nezanedbatelné částky, které zasáhnou finanční rozpočet citelně. Na trhu, kde figuruje zdravotnická technika, však existuje jistá možnost, jak zmenšit tyto horentní sumy – medicinský bazar. Na našem portále naleznete velké množství nejrozmanitějších pomůcek pro lékaře, zdravotní sestry, a občas i pro laiky v oboru. Proč ale navštívit právě náš bazar, a ne nějaký konkurenční?


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00