Jak na věc


zbraní teplice

Trezorové dveře na uložení neomezeného počtu zbraní

    Pouzdra na zbraně patří k nepostradatelnému příslušenství zbraní. Chrání zbraně před nepříznivými podmínkami, před poškozením při přepravě a také Vám ulehčují přenášení zbraně. Pouzdra jsou vyráběna v mnoha provedeních a základní dělení je podle toho, kde se tato pouzdra nosí - opasková, podpažní a přepravní.
    Skříně a trezory na zbraně nabízíme v mnoha modifikacích co do počtu zbraní, použitými zámky a cenou. Tyto skříně jsou jednoplášťové a dvouplášťové, podle konkrétních požadavků na bezpečnost.
    Nařízení vlády č. 338/2002 Sb. upravuje technické požadavky pro zabezpečení přechovávaných zbraní a střeliva, a dále upravuje též podmínky skladování, přechovávání a zacházení s černým loveckým prachem, bezdýmným prachem a zápalkami. Jelikož jako časté úložiště zbraní slouží trezory na zbraně, zbraňové trezory a skříně na zbraně, zjistíte z tohoto nařízení vlády, jaké požadavky mají splňovat trezory a skříně na zbraně.
    Z pohledu zákona o uložená zbraní potřebujete trezorové dveře a správně postavenou trezorová místnost. Na místnost nejsou moc velké nároky a trezorové dveře Vám přivezeme až na místo i s instalací. Celá trezorová místnost je rozhodně pohodlnější než malé trezory. Velikost takové trezorové místnosti pak může být hangár nebo komůrka kde neroztáhnete ruce.


Pokročilý filtr produktů v kategorií Pouzdra na zbraně

    Náš bazar zbraní - revolvery vám nabízí použité zboží které je již v našem vlastnictví a naše firma je vykoupila od zákazníka nebo použité zbraně, které naší zákazníci chtějí prodat a k nám je vložili do komise. Před prodejem zbraně kontrolujeme, zda mají platnou zkušebnu zbraní a jejich celkový stav. Zbraně ve špatném stavu nebereme ani do komise.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8840
cache: 0024:00:00