Jak na věc


zanzibar palumbo kendwa

Obraťte se na nás, vymyslíme a zařídíme vám nezapomenutelnou luxusní dovolenou.

    Gold Zanzibar leží na severozápadním pobřeží a je oázou luxusu a elegance. V moderním duchu nabízí svým hostům příchuť tropického ráje a dálného orientu.
    Zanzibar je vysněný ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Při vyslovení tohoto jména se vybaví vůně exotických koření, které jsou zde domovem a od středověku nejvýznamnějším artiklem obchodu mezi Orientem a Západem. Leží na jižní polokouli jen 6 stupňů pod rovníkem asi 40 kilometrů od břehů východní Afriky. Je tvořen hlavním ostrovem s téměř neznámým jménem Unguja, hornatým ostrovem Pemba, odkud pochází africký čarodějnický kult, a dalšími asi 50 ostrůvky. Unguja a Pemba jsou zcela rozdílné ostrovy, doporučujeme je navštívit oba. Od dovolené zde čekejte především odpočinek a kulturu ovlivněnou Afrikou a Arábií.


Diamonds Star of the East *****

    Při cestě na Zanzibar byste neměli minout kamenné město „Stone Town“, jehož historie je zde stále přítomna. Jeho křivolaké uličky jsou pod ochranou UNESCO. Dvě stě let tu kvetl obchod s otroky na největším tržišti světa.  O historii ostrova a otroctví se dozvíte při návštěvě anglikánské katedrály a zdejšího ostrova. Při toulkách nezapomeňte na Dům Zázraků (House of Wonders), the Palace Museum (People´s Palace), dům Dr. Livingstona a arabskou pevnost. Takovýto výlet vám dopřeje ten opravdový názor na Zanzibar.  Jedinečnou atmosféru nasajete na živých, neustále se lidmi hemžících trzích, budete obdivovat zdobně vyřezávané dveře a balkóny místních domů v klikatých kamenných uličkách. Nezapomeňte ani na obchůdky se suvenýry včetně řemeslných výrobků. Po cestě ze Stone Town můžete navštívit také ruiny paláce Maruhubi, bývalého harému sultána Barghashe.
    7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery autem. Platí pro termíny v období 1.7.-31.8.19 s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
    Jeden z nejluxusnějších privátních resortů na Zanzibaru s pouhými šesti vilami a osobně zaměřeným servisem. Palms je svatostánkem pro ty, kteří hledají klidné útočiště pro dovolenou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9091
cache: 0024:00:00