Jak na věc


základy veřejného zdravotnictví ppt

INDUSTRIAL tužidlo H5960 (PROTECT 365 4:1/366 8:1) krátké 5l

    Prvky pro základy – trámy nebo také prahy slouží k vytvoření základového nosníku pro vynesení zatížení zdiva do základových patek.
    Měkká pěna s otevřenou buněční strukturou je vzhledem ke svým izolačním vlastnostem k izolaci základů domu a základové desky maximálně vhodná. Aplikace se provádí přímo na povrch základů a v jednom nástřiku nahradíme všechny standardně používané vrstvy. Pěna nahrazuje hydroizolaci základů i polystyren a lze na ni přímo osadit dlažbu (pokud se jedná o podlahu).
    Námi vyráběné prvky pro základy najdou využití při zakládání bytových, občanských, sportovních, průmyslových i dopravních staveb, při zakládání rodinných domků. Prefabrikované prvky pro základy umožňuji zkrátit lhůty výstavby základových konstrukcí, umožňují vyloučit složité bednící práce ve výkopech a zajistit přesný tvar a vysokou kvalitu zhotovovaných základů. Prvky pro základy představují patky, kalichy, pasy a trámy.


Prvky pro základy na zakázku

    Základem stavby jsou kvalitně izolované základy. Izolace základů zahrnuje hydroizolaci základů a základové desky proti vlhkosti, spodní vodě, dešťovým srážkám, izolaci proti radonu, tepelné izolace, izolace proti pronikání ropných produktů.
    Prvky pro základy pro další použití, jiných rozměrů či požadavků vyrobíme na zakázku. Prvky pro základy vyrobíme dle konkrétních podmínek, možností přepravy či požadavků zákazníka.
    Od základů může dům promrzat a následně popraskat. Pokud základy nejsou izolované, může dojít k prosáknutí spodní vody skrze desku. Nedostatečně odvedená vlhkost způsobuje v průběhu let plísně, vlhké zdi a další potíže. Zvolte proto jednoduché a maximálně efektivní řešení. Naše kvalitní pěna do oblasti hydroizolace základů přináší malou revoluci.
    Prvky pro základy – kalichy slouží k vytvoření horního stupně základové patky pro založení sloupů.
    Prvky pro základy - patky jsou prvky sloužící k založení sloupů, stojin a jiných konstrukcí s bodovým zatížením základu.


DB ZÁKLAD 1-60 Elastic Primer 1l

    Kvalitní základní směs je hlavním předpokladem pro výrobu skvělé zmrzliny. Optimální složení všech komponentů v základní směsi dává zmrzlině dokonalou kvalitu, lahodnou chuť a správnou konzistenci. Základní směsi je možné použít k výrobě za studena nebo za tepla pasterizací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9374
cache: 0024:00:00