Jak na věc


zš a mš luka nad jihlavou školní

Pozvánka na Pohádkový les - 13.10.

    ZŠ a MŠ Jehnědí jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu se zákonnými normami. Účel a způsob zpracování je uvedený v Registru agend, pravidla jsou popsána ve Směrnici na ochranu osobních údajů. Tyto a další dokumenty podle nařízení GDPR jsou k dispozici u ředitelky ZŠ a MŠ Jehnědí.
    I když venku řádí mráz, děti z družiny se nenechají odradit a umí ho využít k zábavě. Nejprve navázaly na celotýdenní vyprávění a soutěže o ptáčcích a vyrobily jednoduchá krmítka se semínky. Dále si vyzkoušely, jak se dá mráz využít k vytváření zajímavých obrázků a co vše se dá dělat s ledem.
    Ve středu 23. 1. se ve škole konala beseda pro žáky 9. třídy se studentkami středních škol. Dvouhodinová akce měla za účel poskytnout jiný pohled na studium na střední škole z pozice studentů. Pozvání na besedu přijaly bývalé žákyně naší školy – Štěpánka Čierna, Michaela Belicová, Denisa Černohorská a Kristýna Zralá. Dívky prezentovaly různou formou své dosavadní zkušenosti na


Vítáme vás u nás ve škole a ve školce

    Žáci 8.B pod vedením pana učitele Baušteina připravili pro menší děti ze školní družiny ve velké tělocvičně několik zajímavých překážek a dovednostních úkolů. Dětem se odpoledne moc líbilo. Vyzkoušely si, co všechno dovedou, kolik síly mají a že dokáží překonat strach z výšek nebo nerovného terénu. Moc děkujeme za přípravu žákům, panu učiteli i asistentkám. Všichni dohlíželi na bezpečnost malých dětí a ti měli radost z pohybu a ze sblížení se všemi velkými.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8846
cache: 0024:00:00