Jak na věc


xbox one

[Xbox 360] HDD 500 GB (nový)

    Microsoft se pyšní jedním z nejlepších ovladačů, který jste kdy mohli držet v ruce. Ovladač je bezdrátový, má dosah až 9 metrů a je napájen dvěma klasickými AA bateriemi, které jsou součástí balení. Jeho ergonomický a moderní design je dnes již legendární a slouží jako inspirace pro většinu profesionálních a progamingových ovladačů.
    Vyberte se si hry dle Vašeho vkusu. Akční, Bojové, Dětské, Závodní a mnoho dalších. My je máme všechny! Na výběr máte z více než tisíce titulů.
    Hard disk, na který se vejde spousta her, je nedílnou součástí Xboxu 360. Nabízíme několik různých paměťových provedení, čím více, tím lépe!
    Xbox 360 E, tzv. Stingray je legendární konzole od společnosti Microsoft. Xbox se rázem stane středem Vašeho domova, jelikož zvládá jakýkoliv multimediální úkon díky integrovanému wifi připojení. Navíc pokud připojíte Kinect, můžete ovládat konzoli pouhým pohybem ruky.


Vychytaná dobíjecí baterie k ovladači a další příslušenství

    Vybrané hry které zakoupíte na tuto konzoli budete moci hrát i na novém modelu Xbox One, hry Vám tak zůstanou a neztratí svojí hodnotu.
    Představte si, že ovládáte svůj domov nebo hry pouze pomocí Vašeho těla a přitom nemusíte nic držet v ruce!
    V rámci předplatného zlatého členství hrajte online, získejte každý měsíc 3 hry zdarma a využívejte exkluzivní slevy (až 75%).
    S naším obchodním personálem vyřešíte vše rychle a jednoduše - bez zbytečných obklik, příplatků nebo byrokracie.


Každý měsíc hra zdarma!

    Vítejte v ráji konzolových hráčů www.konzoleahry.cz, který provozuje společnost KONZOLE a HRY, s.r.o. Nabízíme největší výběr her a konzolí v Česku a na tomto trhu působíme již čtvrtým rokem. Prodáváme a vykupujeme hry i konzole všech populárních herních značek (Sony Interactive Entertainment, Microsoft Corporation, Nintendo a další) včetně veškerého příslušenství. Dále se zabýváme také prodejem Mobilních telefonů, Počítačů a v neposlední řadě nabízíme také odborný specializovaný servis.
    Díky skvělému příslušenství nebudete nikdy bez "šťávy". Pokud však zrovna kabel nemůžete najít stačí vložit do ovladače tužkové baterie, které jsou v každé domácnosti.
    Díky vychytaným serverům Microsoftu si zahrajete i s lidmi z druhého konce světa a pomocí skvělého sociálního rozhraní si tak uděláte spoustu kamarádů dokonce i mezi PC hráči.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00