Jak na věc


vypínač tango s doutnavkou

spínač mod. (vypínač) XBS 100A/3P

    Dekorativní vinylové doplňky do bytu v podobě samolepek pod vypínače nejenže zkrášlí Vaše bydlení, ale také jsou velice praktické a to proto, že zakryjí případné nerovnosti kolem vypínače a navíc ochrání malbu kolem vypínače př...
     Samolepky a dekorace na vypínače – bytové doplňky – Indiánský znak Každý vypínač má rozměr cca 15-20 cm. Samolepka se lepí pod kryt vypínače, před instalací nutno vypnout hlavní jistič! U každého vypínače máme i variantu pod dvojitý vypínač. V nabídce máme ke každému vypínači také variantu dvojitého vypínače.


Samolepicí dekorativní věšáky, texty i jmenovky na míru

    Dekorativní vinylové doplňky do bytu v podobě samolepek pod vypínače nejenže zkrášlí Vaše bydlení, ale také jsou velice praktické a to proto, že zakryjí případné nerovnosti kolem vypínače a navíc ochrání malbu kolem vypínače před znečištěním. Malba kolem vypínače totiž často trpí, především, když máte doma malé děti. My nabízíme varianty všeho druhu jak do bytu, tak i do dětského pokoje. Vybírat můžete z květinových, zvířecích nebo třeba i abstraktních samolepek pod vypínač. Co se týče barev, máme pro Vás na výběr z 26 odstínů, včetně metalických i mléčné fólie. Dekorativní samolepku pod vypínač Vám vyrobíme i na míru například podle jiné dekorace na stránkách (abychom sladili např. s Vaším výběrem) nebo vyrobíme nálepku zcela podle Vašich požadavků.
    Zadáte-li správnou adresu a budete-li mít přesto problémy s registrací nebo "Zapomenutým heslem", obraťte se prosím na: aarra@aarra.cz
     Dekorativní samolepky na zeď - věšáky Rozměry věšáku podle jeho délky (na přání upravíme): - 30 cm - 50 cm Více informací níže. Kompletní vzorník Oracal pro lepší představu najdete zde.
    Z produktů na našich stránkách můžete vybírat samolepicí dekorativní věšáky pro holčičky i kluky, věšáky na klíče i na oblečení. Jednoduše nalepíte na zeď a pak jen vyvrtáte háčky a můžete věšet. Také si do předsíně můžete nalepit upozornění, že nemáte zapomenout klíče, mobil, peněženku, popřípadě další věci a v neposlední řadě Vám vyrobíme také jmenovku s Vaším jménem nebo originálním nápisem. Pokud jste si ale nevybrali, stačí nás kontaktovat a my Vám vyrobíme samolepku na míru.


Oblíbené samolepky pod vypínače s dekorativní i praktickou funkcí

     Samolepky a dekorace na vypínače – bytové doplňky Každý vypínač má rozměr cca 15-20 cm. Samolepka se lepí pod kryt vypínače, před instalací nutno vypnout hlavní jistič! U každého vypínače máme i variantu pod dvojitý vypínač. V nabídce máme ke každému vypínači také variantu dvojitého vypínače.
    Pokud během několika následujících minut neobdržíte e-mail s Vašimi přístupovými daty, zkontrolujte, zda jste se zaregistrovali do našeho e-Shopu. Pokud ne, udělejte to prosím během objednacího procesu. Potom můžete sami zadat heslo. Pokud registrace proběhla, můžete se přihlásit pomocí e-mailové adresy a hesla

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00