Jak na věc


vyhlazeni vrasek okamzite

Nejlepší předsevzetí pro rok 2018, které dodržíte: Dokonalá oční péče

    Bohužel musím tento oční krém hodnotit velmi špatně. V podstatě mám pocit,že se nedá používat. Po použití se jeho gelová stuktura do očního okolí nevstřebá a po zaschnutí krému se žmolkuje a zaschlý gel zvýrazňuje vrásky. Nedoporučuji.
    mohu mít dotaz? Když prípravek nemá parabeny (konzervanty) jak vlastně výrobek uchová výrobce v prodejném tzn. kvalitním stavu s vysokou kvalitou? Děkuji za odpověď
    Parabeny jsou známé jako levná verze pro uchování účinných látek a zaručení delší expirace. Nicméně existují další cesty jak produkt zachovat účinný po delší dobu. Medik8 nepoužívá parabeny, aby minimalizoval riziko iritace- podráždění pokožky. V případě Pretox Eyelift používá ke konzervaci komplex těchto látek: Phenoxyetanol, Chlorhexidin diglukonát, Potassium Sorbát, Citric Acid, Sodium Citrát, Methylchloroisothiazolin, Methylisothiazolin. Tyto látky zastoupí stejnou funkci, uchovají produkt účinný 36 měsíců od výroby, ale nemají škodlivé účinky na pokožku.
    Dobrý den, je mi 30 a vrásky (spíše linky) kolem očí, hlavně škaredé pod očima pozoruji při úsměvu. Myslíte, že je pro mě tento přípravek vhodný, když uvádíte, že je určen až od 35 let výše nebo je pro mě zbytečný a mám zvolit jiný. Děkuji za odpověď


Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí

    Velice jemná neparfémovaná gelová konzistence se lehce a rychle vstřebává. Nezanechává mastný pocit, dobře hydratuje. Skvělé v silnější vrstvě jako maska na unavené oči. Mám již 3 balení a max. spokojenost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8304
cache: 0024:00:00