Jak na věc


vinohrady-sádek

Most má další divadlo. Otevřelo se v centru města

    Vinařský sklep s unikátní eggerskou klenbou se skládá ze tří lodí. V první stylová vinárna (80 míst), ve druhé vinotéka s boxy, které se pronajímají k archivaci lahvových vín. Třetí loď slouží jako produkční sklep, ke zpracování vína z místního vinohradu. Zdejší vinotéka také nabízí prodej archivních vín domácí i zahraniční produkce. Ve sklepních prostorách probíhají degustace, řízené předními našimi i zahraničními vinaři.
    Součástí centra je přírodní amfiteátr (700 míst), kde jsou pořádány kulturní a společenské akce (divadelní představení, hudební vystoupení, letní kino aj.), včetně tradičního cimbálového festivalu.
    Vinařský sklep s unikátní eggerskou klenbou se skládá ze tří lodí. V první stylová vinárna (80 míst), ve druhé vinotéka s boxy, které se pronajímají k archivaci lahvových vín. Třetí loď slouží jako produkční sklep, ke zpracování vína z místního vinohradu. Zdejší vinotéka také nabízí prodej archivních vín domácí i zahraniční produkce. Ve sklepních prostorách probíhají degustace, řízené předními našimi i zahraničními vinaři.
    Venkovní posezení u udírny (100 míst) s možností rožnění selat, krůt a nabídkou uzených i grilovaných specialit. Novinkou je pořádání domácích zabíjaček pro firmy(listopad - březen).
    Ubytovací kapacita hotelu je 13 pokojů s 57 lůžky pro hosty včetně přistýlek (dvou, tří a vícelůžkové pokoje), součástí každého pokoje je sociální zařízení, lednice a wifi


Další fotky můžete také najít na našem Facebook profilu

    Revoluce Free neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.
    Od 1.11.2018 do 28.2.2019 bude probíhat rekonstrukce hotelu Sádek. Po čas rekonstrukce je provoz hotelu PŘERUŠEN! Přejeme vám hezké Vánoce a těšíme se na vás v roce 2019.
    Zpracovávají se např. odrůdy Sauvignon, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Muškát moravský, Hibernal, Modrý Portugal, Frankovka. Díky delší době zrání hroznů jsou vína kořenitější, aromatičtější a pikantnější.
    Díky rozsáhlým společenským prostorám nabízí Vinařské centrum možnost uspořádání akcí od firemních školení po soukromé rodinné oslavy, svatby, promoce, zabíjačky s doplňkovými službami (hudební produkce, ohňostroj,květinová výzdoba).
    Díky rozsáhlým společenským prostorám nabízí Vinařské centrum možnost uspořádání akcí od firemních školení po soukromé rodinné oslavy, svatby, promoce, zabíjačky s doplňkovými službami (hudební produkce, ohňostroj,květinová výzdoba).


Add Your Comment Zrušit odpověď na komentář

    Na samém severozápadním okraji znojemské podoblasti vyrostlo v roce 2003 Vinařské a kulturní centrum Sádek s vinicemi, hotelem, restaurací kuřáckou i nekuřáckou,udírnou, zpracovatelskými a archivními sklepy, vinotékou a přírodním amfiteátrem. Pět hektarů vinohradu ve viniční trati Pod Sádkem se rozkládá v místech bývalých hraběcích vinic. V produkci najdeme jakostní, kabinetní i přívlastková vína, zvláštní pozornost je věnována výrobě vín ledových, výběru z cibéb, produkci biovín.
    Příjemné posezení v restauraci s teplou i studenou kuchyní,širokoúhlou projekcí pro sportovní přenosy (50 míst), salónkem( 70 míst)  a terasou (90 míst), s překrásným výhledem na místní vinohrady a okolní krajinu Vysočiny.
    Ubytovací kapacita hotelu je 13 pokojů s  57 lůžky pro hosty včetně přistýlek (dvou, tří a vícelůžkové pokoje). Součástí každého pokoje je sociální zařízení a wifi. Vybavení pokojů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
    Most už nemá jen dvě, ale tři divadla. Docela velké divadlo Litvínov otevřelo svou mosteckou pobočku, Divadlo pod koulí. Je v Repre, které se zatím bourat nebude.
    Součástí centra je přírodní amfiteátr (700 míst), kde jsou pořádány kulturní a společenské akce (divadelní představení, hudební vystoupení, letní kino aj.), včetně tradičního cimbálového festivalu.


Centrum dobrého vína s vynikajícím jídlem a ochotným personálem

    Nově byla vybudována unikátní naučná vinařská stezka. Jejím výchozím bodem jsou agátové pergoly typu ?Trento? na které je vyvedeno 40 různých odrůd révy. Množitelský materiál poskytly genobanky významných vinařských ústavů kontinentu. Všechny odrůdy jsou rodu Vitis a mnohé z nich jsou ojedinělé vzhledem ke svému dávnému původu, především z Proles pontica a nacházejí se jen na několika málo místech světa (Damascenka, Muškát žlutý, Modrý Janek). Jiné jsou většině vinařského světa běžně známy jako moštové odrůdy k výrobě vín (Ryzlink rýnský,Veltlínské zelené, Cabernet Sauvignon). Další z rodu Vitis jsou prezentovány nové odrůdy (Bianca, Festivalnyj) vhodné pro ekologické pěstování.Všechny odrůdy jsou barevně zobrazeny a popsány.
    Příjemné posezení v restauraci s teplou i studenou kuchyní, širokoúhlou projekcí pro sportovní přenosy, nekuřáckým salónkem a terasou s překrásným výhledem na místní vinohrady a okolní krajinu Vysočiny

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00