Jak na věc


vinohradská vodárna

Zaujímavosti v blízkosti Stanica MHD Vinohradská vodárna

    Praha Hostel Czech Inn, z kategorie hostely v Praze, se nachází v krásně zrekonstruované budově z 19. století, 1,5 km od historického centra Prahy a nabízí stylové pokoje, skvělý bar s možností připojení k internetu. Kratkou chůzi se dostanete ke stanici metra Náměstí Míru. Městskou hromadnou dopravou se během 20 minut snadno dostanete k pamětihodnostem, ke kterým patří například Václavské náměstí či Staroměstské náměstí.
    Modern Apartment Riegrovy sady se nachází v centru, v tiché a elegántní čtvrti – Vinohrady (Praha-2). Apartmány jsou vzdáleny 50 m od Riegrových sadů a 10 minut pěšky od Václavského náměstí. Apartmány se ideálně hodí pro rodiny, pro pobyt obchodních cestujících  nebo manžele a páry.
    Hotel Aladin je tříhvězdičkový hotel v Praze, umístěn v tiché ulici ve Vršovicích v těsné blízkosti Havlíčkových sadů a vinice Grébovka. Aladin je 2 km pěšky od centra města a v blízkosti je zde pohodlné dopravní spojení tramvají a metrem.
    Luxusní rezidence EA Downtown Suites se nachází v klidné lokalitě Prahy 10, poblíž historického centra města. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v apartmánech a 2 hotelových pokojích. Možnost parkování přímo v areálu nebo i na blízkých parkovištích. V celém objektu je k dispozici wifi.


Antikva U Vinohradské vodárny – prodej a výkup knih v Praze

    Pension Jana/Domov mladeze se nachází v klidné čtvrti na Královských Vinohradech, které jsou známé velkým počtem parků a restaurací. Pension má dva patra, terasu, velkou zahradu, a nabízí ubytování v pokojích se společným sociálním zařízením, a v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmosti je bezplatné wi-fi.
    Residence La Fenice se nachází v rezidenční čtvrti na Vinohradech, v Praze 2. Poblíž je Václavské náměstí, stanice metra a tramvajová zastávka Jířiho z Poděbrad. Rezidence nabízí ubytování v 54 prostroných a moderně vybavených pokojích a apartmánech. Klientům hotelu je k dispozici bezplatný internet a nonstop otevřená recepce.
    Pokud likvidujete pozůstalost a nevíte, jak naložit s knihovnou či historickými předměty, kontaktujte nás. V našem antikvariátu provozujeme výkup starožitností i výkup knih z Prahy a okolí. Díky tomu vám můžeme nabídnout i široký výběr použitých starých knih, historických předmětů, nábytku i obrazů.
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla.


Hotel Claris & Residence Abacta

    Top Apartmány Polská jsou umístěné v centru Prahy, asi 5 minut pěšky od Václavského náměsti. Výborná dostupnost k většině pamětihodnostem Prahy. Apartmány jsou v bezprostřední blízkosti Riegrových sadů. Tato lokalita je velmi hezká a poklidná. Krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro dvě až čtyři osoby. Pro hosty je zde k dispozici zdarma wifi.
    Hotel TAURUS, Praha 2 Vinohrady, se nachází v centru města přímo na stanici metra, pár minut od Václavského náměstí, Národního muzea a Starého Města, ve výstavní čtvrti Královské Vinohrady. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete mnoho obchodů a restaurací, moderní nákupní centrum Flora, kde je i 3D kino, či Nový židovský hřbitov, kde najdete i hrob světoznámého spisovatele Franze Kafky.
    Hotel Louren (Sieber) Praha, je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, nabízející luxusní ubytování v hlavním městě České Republiky. Hotel se nachází v klidné lokalitě na Královských Vinohradech, ovšem jen pár minut chůze od centra města. Nejbližší stanice metra Jiřího z Poděbrad `linka A` leží pouhých 150m od hotelu Louren.
    Pension Arco mužete najít na rozhraní pražských ctvrtí Vršovice a Vinohrady. Jsou to pouze 3 stanice tramvají od I.P. Pavlova, 2 stanice tramvají od Námestí Míru do stanice Krymská.


Modern Apartment Riegrovy sady

    Hotel Claris Praha, tříhvězdičkový hotel v Praze, který je unikátní tím, že přestože se nachází na prestižních Vinohradech v centru Prahy, okolí hotelu Claris je velicé klidné. Hotel byl vybudován na začátku 30. let 20. století a jeho architektura plně respektuje tehdejší trendy - v hotelu Claris se nachází hodně osvětlené velké a okouzlující interiéry. Většina památek je dostupných chůzí - Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Pražský hrad.
    Agricola Hotel Praha se nachází v klidné části Prahy 10 – Vršovice, nedaleko Havlíčkových sadů a nabízí levné ubytování v Praze za nadstandardních podmínek. Od centra (Václavské náměstí, Muzeum, Hlavní Nádraží) je vzdálen pouhých 5-10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Hotel, nabízející levné ubytování v Praze, byl v roce 2002 zcela renovován. Samozřejmostí jsou služby recepce - otevřena 24 hodin, úschova cenností. Ubytování lze hradit kreditními kartami. Parkovat je možné přímo před hotelem, nebo i v uzamykatelných hotelových garážích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00