Jak na věc


vestavěné trouby

4. Vestavěná skříň - pantová + botník: š1350, v2600, h600

    Všimli jste si někdy, že skříně na míru najdete doslova ve všech možných typech domů, bytů, kanceláří i provozoven? Vestavné skříně patří mezi nejžádanější systémy, dá se na ně využít nejrůznější materiál, uplatní se v nich řada doplňků i organizérů, které vnitřní uspořádání skříně patřičně zpřehlední. Podle průzkumů ve skříních uskladníme až polovinu všech věcí, které v domácnosti máme a používáme.
    Nemáte doma dostatek prostoru nebo máte, ale v poslední době se už „nějak nevejdete"? Pořiďte si vestavěné skříně na míru. Využijete tak volné místo do posledního centimetru. Skříně, skříňky, poličky a elegantní design jsou zárukou toho, že všechno, co je potřeba uložit brzy najde své místo a váš byt přitom bude působit uklizeně a útulně. Ideální řešení je poptat se v nábytku MAX na 3D návrh, který vám bude dopředu ilustrovat, jak se váš domov zútulní i vybarví.
    Velmi důležitým faktorem je také použitá technologie při výrobě vestavěné skříně. Proto komponenty vestavěných skříní vyrábíme na špičkových strojích, které zaručí přesné opracování a slícování jednotlivých dílů vestavěné skříně. Díky kvalitě použitých materiálů si můžeme dovolit dát našim zákazníkům prodlouženou záruku 5 let na vestavěné skříně.  Cena zůstává i tak velmi příznivá.


6. Vestavěná skříň - posuvné dveře: š1450, v2600, h650

    Navrhneme a vyrobíme pro Vás vestavěnou skříň tak, aby splňovala veškerá Vaše přání a požadavky. Máte výběr ze široké škály materiálů a barevných provedení. Skříně mohou být libovolně široké, hluboké i vysoké, v různých provedeních otevírání dveří (posuvné, otvírací, skládací).
    Cenová nabídka je zákazníkům sestavována na míru, stejně jako vestavěné skříně. Cena vestavěné skříně je závislá na použitých materiálech. Proto, pokud chcete znát přesnou cenu vaší vestavěné skříně, zašlete nám e-mailem nebo pomocí poptávkového formuláře parametry vaší skříně a my Vám do dvou dnů zašleme cenovou kalkulací s grafickou vizualizací.
    Nezapomeňte, že při výběru dodavatele není rozhodujícím faktorem pouze cena vestavěné skříně, ale také kvalita provedení a použitých materiálů. Našim zákazníkům chceme poskytnout tu nejvyšší kvalitu, proto používáme materiály od předních výrobců, k výrobě korpusů a interiérů používáme lamino tloušťky 18mm, na všechny hrany používáme 2mm ABS která zaručí vyšší odolnost hran a rohů vestavěné skříně proti poškození.
    Dobrý den pane Švejcare, předně jsem Vám chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při tvoření návrhu předsíně. Také samotné dodání a montáž probíhala na jedničku. S nábytkem jsme moc spokojení.


Skříně, vestavné skříně, vestavěné skříně fotogalerie, příslušenství ...

    Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!
    Nábytek MAX nabízí až 80 barevných dekorů pro vestavěné skříně na míru. Dveře vestavěné skříně plní dekorativní funkci a řada našich zákazníků na ně má vysoké požadavky. Není problém je zhotovit z různě barevných částí, nebo také exotických dřev a různých kombinací tak, aby ladily se zbytkem interiéru.
    Interiér skříně a doplňky opět závisí na vkusu a finančních možnostech každého zákazníka. Kromě šatních skříní, polic a zásuvek nabízíme i osvětlení a méně tradiční doplňky jako držák na hadici vysavače, držák na žehličku, apod.


3. Vestavěná skříň - posuvné dveře: š1200, v2500, h600

    Zde jsme Vám připravili vzorové ceny vestavěných skříní a nábytku na míru tak, aby jste si mohli udělat představu o našich cenách. Na nich můžete vidět, že ceny vestavěných skříní udržujeme velmi příznivé a to i za dodržení velmi vysokého standartu kvality nábytku na míru. Uvedené ceny již obsahují DPH, zaměření, dopravu i montáž vestavěné skříně. Ceny vestavěných skříní jsou konečné a nečekají Vás žádné nepříjemné příplatky. Vždy používáme kvalitní a prověřené materiály k výrobě vestavěné skříně. Cena je i tak velmi příznivá.
    Nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené pokoje - to vše vyřešíte díky vestavěným skříním na míru. Dokážou nejen skrýt nedokonalosti nebo přílišnou členitost interiéru, ale také elegantně rozdělí místnost na dva různé prostory, nenápadně schovají domácí pracovnu, sklápěcí postel nebo třeba vysavač či televizi.
    Doporučujeme: Profesionální svatební fotograf | Typové i netypové regály | Krásná svatba na přání | Stavební úklid od profesionálů | Jedinečné výstavní expozice a stánky
    Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro maximální využití prostoru nejen ve Vašem bytě, ale i kanceláři, hotelu či obchodě. Největší výhodou je úspora několika metrů čtverečních oproti použití běžných skříní a libovolné uspořádání úložného prostoru svým potřebám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
12773
cache: 0024:00:00