Jak na věc


venkovní venkovní dlažby

Venkovní dlažba Casalgrande Padana

    V naší nabídce najdete například tyto produkty: venkovní betonová mrazuvzdorná dlažba, protiskluzová dlažba, kamenná dlažba, dlažba na terasu, zahradní dlažba, zatravňovací dlažba, vymývaná dlažba, bazénová dlažba.
    Vybraná keramická dlažba na terasu od italského výrobce Kronos Ceramiche v dekorech imitace dřeva i kamene o tloušťce 20 mm a formátech 60x60 cm, 40x120 cm a 60x120 cm, i jako schodová dlažba 60x60 cm.
    Keramická dlažba dokonale propojuje praktické výhody s krásou přírodní kameniny v příjemných hnědých odstínech. Dlažba vyniká vysokou odolností, barevností a variabilitou, která umožňuje kombinaci nejrůznějších formátů. Dejte vašemu domovu nádech tradice i moderny s přírodní kameninovou dlažbou.


Dlažba Simple brown prosty kapinos ...

    Zámková dlažba je betonová dlažba z kvalitní směsi, skládající se z jednotlivých kamenů, které se vyznačují tzv. tvarovými zámky. Ty kromě snadnější pokládky především zamezují posunu v horizontální rovině, čímž plochu celkově zpevňují. Zámková dlažba je tak i díky ideálnímu složení betonu a použití nejmodernější technologie při výrobě vhodná pro venkovní a velmi zatěžované plochy. Vysoká pevnost, nízká obrusnost a mrazuvzdornost zaručuje odolnost i proti extrémním výkyvům počasí. V neposlední řadě je nespornou výhodou její rozebiratelnost. I z tohoto důvodu je výčet možností jejího využití takřka neomezený – ať už jde o prostranství okolo Vašeho rodinného domu, zděného či dřevostavby, terasu, či jen zpevnění příjezdové cesty, přes sídlištní a městské chodníky, dláždění náměstí a parkovacích ploch až po značení přechodů pro chodce či využití v průmyslových prostorách. Vyjímkou nejsou ani schody ze zámkové dlažby.
    Keramická dlažba pro venkovní použití od italské společnosti VIEW Ceramiche o formátech 60x60 cm, 60x90 cm, 40x120 cm, 40x80 cm, i 80x80 cm, v dekorech dřeva, kamene i retro stylu.
    Portlandská dlažba je na schodech velmi populární. Schodiště působí stabilně, až rustikálně a navozuje pocit solidnosti. Dlažbu můžete použít na nášlapy i podstupnice – v interiéru i exteriéru.
    Než se pustíte do samotného výběru, podívejte se do naší fotogalerie na vzory zámkové dlažby a také pro inspiraci, jak pokládat a kombinovat zámkovou dlažbu. Jistě Vás také bude zajímat ceník.
    Venkovní dlažbu vyrábíme v různých provedeních. Můžete si vybrat povrch (tryskaná nebo reliéfní) i design vzoru. Jedinečnou příležitostí je také možnost celkového sladění terasy. Vyrábíme doplňky, jako jsou schody, květináče nebo obklady ve stejném designu, takže již není náročné sladit vzhled těchto prvků.


Česká kvalita ověřená po celé Evropě

    Vybrali jsme pro vás to nejlepší ze široké nabídky krásné a komfortní monolitické keramické dlažby pro venkovní použití předních italských výrobců - Kronos Ceramiche, Casalgrande Padana a VIEW Ceramiche.
    Terasy, zahradní architektura, okolí rodinných domů a bazénů, pasáže, průchody, pěší zóny, chodníky, … Dlažba je vhodná do exteriérů, protože je protiskluzově upravena tryskáním včetně impregnace povrchu.
    Použití venkovní dlažby je velmi široké, ať se již jedná o příjezdové cesty, parkovací místa, venkovní terasy, schodiště, venkovní dlažba okolo bazénů nebo dláždění zahradních altánů. Jsme to především my a naši blízcí kdo budou po takové dlažbě chodit, jezdit či jinak ji využívat. Také si otevřeně řekněme, že dlažbu neměníme každý den nebo týden. Proto čas strávený výběrem neberme jako ztrátu času, ale jako investici do budoucnosti. Tento čas se nám vrátí o tom vůbec nepochybujme.


Venkovní dlažba - venkovní kamenné dlažby

    Přejete-li si sladit venkovní design do kameniny, která je velmi oblíbená a rozšířená ve Španělsku, připomínající historické uličky středověkých měst a design v památkách, pak zvolte neglazovanou přírodní dlažbu. Na výběr se nabízí celé keramické programy obsahující keramické okapnice, obklady na schody či chemicky odolné bazénovky a zahradní keramiku.
    Naše keramická dlažba vyniká výbornými vlastnostmi. Disponuje velice nízkou nasákavostí, díky čemu je venkovní keramická dlažba mrazuvzdorná, odolná vůči povětrnostním vlivům i teplotním změnám. Zároveň je odolná vůči kyselinám i zásadám a vyniká tvrdým protismykovým povrchem s vysokou mechanickou pevností. Obzvlášť okolo bazénů a míst vystavených zvýšené vlhkosti musí být dlažba protiskluzová i na bosou nohu. Povrch je zároveň nenáročný na údržbu. Venkovní i vnitřní dlažba je totiž lehce omyvatelná.
    Správný výběr venkovní dlažby na terasu, kolem bazénu či na domovní chodník estetický doplní celkový vzhled nemovitosti a jejího okolí. Velkoobchod Robas – Říčany u Prahy disponujeme širokým výběrem od okru až po tmavohnědou, které jsou pro nebarvenou kameninu charakteristické. V omezeném rozsahu jsou možné dodávky i v červené barvě. Na výběr se nabízí kvalitní kameninová dlažba vhodná pro použití na chodníky, terasy, balkony nebo jako průmyslová.


Dlažba Simple red naro.kapinos 30x3 ...

    Pojďme se tedy podívat na venkovní dlažbu trochu z blízka. Jaké kritéria musí venkovní dlažba splňovat, aby nám přinesla ten největší prospěch a zároveň byla na vysoké estetické úrovni?
    Portlandská dlažba Sevila new dokonale imituje starou cihlovou dlažbu (půdovky). Je velmi populární v historických objektech (včetně objektů pod patronací UNESCO), restauracích, pizzeriích a podobně.
    Na trh dodáváme venkovní i interiérovou dlažbu v běžných, atypických i velkoformátových rozměrech. Nejběžnějšími rozměry jsou formáty 190x190x18, 240x240x18, 350x350x23, 190x350x18, 190x380x18 mm. Na přání zajistíme také výrobu na zakázku formátu 145x145x12 mm či jiných rozměrů. Veškerá venkovní dlažba je mrazuvzdorná.
    Vysoký důraz klademe na kvalitu zpracování. Dlažba TopTeramo vyniká tké svými vlastnostmi jako je mrazuvzdornost, pevnost nebo odolnost proti povětrnostním vlivům.
    Venkovní keramická dlažba italského výrobce Casalgrande Padana se vzhledem kamene je nabízena v tloušťkách 14 mm, 17 mm a 20 mm a rozměrech 40x40 cm, 45x45 cm a 60x60 cm.


Široký sortiment venkovní dlažby

    Naší doménou je především výroba a prodej zámkové dlažby, proto je u nás zámková dlažba vždy levně a rovněž Vám dokážeme kvalifikovaně poradit, jak na postup pokládky i například jak provádět čištění dlažby. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství vzorů a barevných verzí, např. dlažba Baroko, Ičko, Parketa atd. Součástí naší nabídky je také vymývaná dlažba, plošná dlažba, ztracené bednění, zatravňovací bloky, obrubníky, palisády, stříšky, obklady, štípané tvarovky, korýtka, žlaby atd.
    Chodníky a ostatní plochy kolem domu lze ideálně vytvořit a zpevnit vhodnou dlažbou. Tento rádce vás seznámí s jednotlivými materiály od kamenných kostek až po moderní výrobky z betonu. Odborné plánování a profesionální pokládku vám podrobně vysvětlíme na více než 250 nákresech a ilustračních fotografiích. Příručka také obsahuje návod na zpevnění okrajů a dostatečné odvodnění vydlážděných ploch. Dalšími tématy jsou schodiště, zpevnění svažitých terénů a speciální doplňky pro zahrady.
    Venkovní dlažba v našem eshopu. Novinka: venkovní i interiérová dlažba a obklady v oblíbeném retro stylu. Najdete na našich spřízněných webech www.retrodlazba.cz a www.retrodlazby.sk
    Azada nabízí designové exteriérové dlažby v různých typech povrchu (největší protiskluznost na trhu), tvarech a stylech. Každá série našich keramických dlažeb zahrnuje širokou paletu dekorací a kompletní schodišťový program.


Objednejte si kvalitní venkovní dlažbu

    Specializujeme se velkoobchodní a maloobchodní prodej venkovní i vnitřní dlažby. Náš sortiment zahrnuje jak pochozí rustikální dlažbu vhodnou na terasu, chodníky, do pergoly či altánů, tak i zátěžovou dlažbu určenou pro příjezdové cesty do garáže i venkovní garážová stání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00