Jak na věc


velikost hokejového hřiště

Rozdíly v brankáři hry na různých místech

    Na základě výše uvedených skutečností lze konstatovat, že neexistují přísné a uznávané standardy nastavení hokejového serveru. I když jsou důležité rozdíly ve velikosti, usadily se ligy a federace. Tato nejistota činí hokej opravdu živý a mění hru.
    Web rozmery-velikosti.cz provozujeme a informace uvádíme v dobré víře o jejich pravdivosti a aktuálnosti. Za toto však neručíme. Veškeré používání webu či informací z něj jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Vzdáváme se tímto veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.
    Jak víme, hokej byl vynalezen v Kanadě. První oficiálně "vydělané" pozemky na počátku 20. století měly rozměry 56 x 26. V průběhu času byla délka krabice doplněna o 4 m a v této podobě je používána dodnes. Kromě toho byly provedeny některé úpravy v souladu s pravidly NHL, hokej musí mít konfiguraci 60,96 x 25,90 m
    Lední hokej se definuje jako týmový sport, jež se odehrává na ledě. Dle statistik se jedná o jeden z nejrychlejších sportů na světě. Nejen že hráči dosahují vysokých rychlostí, ale vystřelený puk často přesáhne i 200 km/h.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00