Jak na věc


výuka bruslení brno

Intenzivní rychlokurz inline bruslení – Brno

    hlavní trenérka, Licencovaná trenérka krasobruslení, Licencovaná taneční rozhodčí, Technická specialistka krasobruslení
     Nabízíme komplexní poradenství v oblasti odborného hodnocení krasobruslení jednotlivců a párů.
    Kurzy inline bruslení už od 500 Kč. Nevíte jak správně stát a jezdit na bruslích? Neumíte brzdit? Nevíte jak zatočit a nespadnout? Na našich kurzech inline bruslení v Brně, či dalších městech, se to naučíte.
    Registrace zapsaných a neuhrazenných hodin budou v souladu s termíny uvedenými v Časové struktuře akademického roku CESA zrušeny.
    Hodiny tělesné výchovy, probíhající na pronajímaných sportovištích (bazény, ledová plocha, Sokol Brno I.) jsou zpoplatněny - studenti si přispívají na nájem sportoviště.
    elegantní krasobruslařka,účastnice MČR a mezinárodních závodů, nejlepší umístění 10.místo na MČR, nyní se věnuje synchronizovanému bruslení. Svěřenkyně v letech 2014-2017
    Kurz bruslení určený pro nejmenší, začínající bruslaře, tak aby si osvojili první krůčky na ledě. Na herní výuce s různými pomůckami jsou vždy přítomni kvalifikování trenéři.


FSC Brno - Kurzy bruslení v Hokejové hale dětí a mládeže Brno

    Nový krasobruslařský oddíl HB KRASO Brno přináší dětem skvělou možnost zažít radost z bruslení na ledě.Zkušený trenérský tým pod vedením Hanky Buchtové dovede vaše děti k úžasnému pocitu úspěchupři prvních krůčcích na ledě, pokrocích při bruslení nebo třeba při zisku medailí na závodech.
    „Krasobruslení mě baví již více než 25 let, prošla jsem si kariérou aktivní závodnice a posledních 14 let se věnuji trénování dětí všech věkových kategorií. Práce s dětmi mne hodně baví, základy mé práce tvoří pokora, trpělivost a radost. Odměnou jsou pro mne spokojené tváře dětí i jejich rodičů, stejně tak získané medaile ze závodů!“
    Svěřence připravujeme na ISU systém hodnocení, testy výkonnosti, nácvik choreografie, součástí je suchá příprava a letní kempy!
    V Pardubicích najdete 2 kryté haly. ČSOB arenu Pardubice, která patří mezi nejmodernější u nás a kde se konají také extraligová utkání, a také menší halu. Veřejné bruslení probíhá právě v menší hale.
    Formou hodinového cvičení na ledě si účastníci prakticky vyzkouší různá průpravná cvičení zaměřená na stabilitu, zdokonalení odrazu, zastavení, změny směru apod.


Mgr. et Mgr. Barbara Albrechtová

    Naučíme děti: jezdit, brzdit, zatáčet, zdolávat nerovné terény. Výuka je vedena formou her tak, aby délka kurzu nebyla pro děti příliš náročná.Kurz je vhodný jak pro děti samotné, tak pro rodiče s dětmi. Kurz je vhodný pro děti od 6 let.
    Storno poplatky: v případě, že je student objednán na následující kurz a bez omluvy (minimálně 24 hodin před začátkem) se nedostaví – záloha v hodnotě 1 kurzu mu propadá!
    Vhodná pro začínající i pokročilé bruslaře, kteří se chtějí dále zdokonalovat v technice bruslení. Nad technikou bruslení dohlíží jak trenér krasobruslení tak trenér hokeje. Děti mohou po skončení kurzu postoupit do oddílu krasobruslení či hokeje, kde již probíhá specializovaný výcvik.
    Šlápněte do koleček! Výuka probíhá na inline oválu v Brně Komárov u parníku Kometa, sraz u občerstvení U Lampy. Instruktor bude označen reflexní vestou, takže jej bezpečně poznáte. Po lekci vám nic nebrání dát si za odměnu zmrzlinu, točenou limonádu nebo pivko.


Výuka bruslení veřejnosti a mladých hokejistů

    Organizace ŠkolaBruslení.cz působí již od roku 2005. Jejím cílem je sdružování příznivců inline bruslení a bruslení na ledě ve všech zájmových a sportovních rovinách. Spoluorganizuje Inline jízdy městem Brnem a další aktivity včetně závodů Life Inline. Zakladatel školy Jiří Procházka je také autorem jedné z mála knížek věnujících se výuce tohoto krásného sportu – Inline bruslení bezpečně. Na základě dlouholetých zkušeností nabízí individuální a skupinové kurzy. Prioritně učí studenty ovládnout bezpečnou a rychlou jízdu na inline (ledních) bruslích v co nejkratším čase. Lekce jsou zábavné a šité na míru.
    Organizovaná výuka pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v základních dovednostech bruslení a přitom se pobavit a zdravě si zasportovat.
    Součástí výuky tanců na ledě je příprava choreografie a zlepšení všech parametrů krasobruslení pro úspěchy na soutěžích.
    Hlavní tréninkové centrum na zimním stadionu v Rosicích u Brna nám přináší klidné „domácí“ prostředí, které děti podporuje v jejich výkonech při bruslení.
    Zdokonalíme bruslení u dospělých i dětí. S našimi praktickými radami si pobyt na ledě všichni užijí naplno! Organizujeme hokejové kempy pro zlepšení techniky bruslení u mladých hokejistů.


Lekce probíhají v Komárově na inline oválu

    Probereme a zlepšíme základní techniku jízdy a zatáčení, ale hlavně projdeme a procvičíme až 8 brzdných technik. Kurz je vhodný pro všechny, kteří již umí stát na bruslích, zvládají jízdu dopředu, umí trochu zatáčet, ale nejde jim moc brzdit. Také pro ty, kteří prošli kurzem pro začátečníky, ale chtějí si základní techniky a brzdné techniky znovu pořádně protrénovat.Věková kategorie: od 15 let výše
    Rozdělíte se do skupin po 10–15, kurzy jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Procvičíte základní techniky bruslení, zatáčení, brzdění a jiné. Zdokonalovat se v inline bruslení můžete pouze s opravdovými profesionály – a přesně takové najdete ve Škole bruslení.
    Začátek bruslařské sezóny bývá nejtěžší. Po zimě jste leccos zapomněli, necítíte se na bruslích jistí a potřebovali byste vypilovat některé techniky pod vedením profesionálů. Nebo s bruslením úplně začínáte a nevíte, jak na to. V obou případech využijete dvouhodinový kurz inline bruslení pod vedením zkušených instruktorů ŠkolyBruslení.cz. Helmu na hlavu a hurá do toho!
    Příspěvek za bruslení: semestr / 1 zápis 480,- Kč je třeba uhradit do 6.2.2019 za I. kolo zápisu (do 14.2. za II. kolo zápisu).
    Semestrální kurz bruslení je určen pro všechny zájemce o výuku a zdokonalení bruslařské techniky. Kurz je vhodný také pro "hobby" hráče ledního hokeje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
14401
cache: 0024:00:00