Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Adventní svíce na 4 svíčky K0754

       MAXIMA byla založena před 40 lety a to Dickem Lechienem a Ronaldem Reedem. Dick byl velice úspěšný závodník v dragsterech. Závodil ve třídě Roadster, Coupé a nakonec AA Nitro-Methane Fuelers. Jako závodník udělal několik světových rekordů. Byl také s Reedem velmi úspěšný podnikatel - prodávali motorky, skútry a čtyřkolky. Prodávali snad všechny známe značky, dokonce i motocykl ČZ, a každým rokem prodali pře 2500 motorek.
       Helmy jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, protože je kladen důraz na bezpečnost i komfort nošení. Samotné skořepiny jsou vyrobeny  pod přísnou kontrolou kvality výroby pod certifikací ISO 9001 z polykarbonátů, sklolaminátů a uhlíkových vláken. 
    V nabídce DRC naleznete např.: měrky řetězů, počítadla motohodin, náhradní čepy, ochranná lana brzdových pedálů, nýtovače řetězů, zátky výfuku, špunty, stupačky, podložky ventilu, pumpičky, stojany a další. 
       V roce 2007 HGS investovala spousta času do vývoje. Nesčetně hodin závodů, testování a vývoje mají za následek další řádek třídy výrobků světové kvality, které vyžaduje 4-T generace motorů. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

       Dnes i po letech je Fox Racing nadále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí velkou řadu sportovních oblečení a doplňků. Ale nevyrábějí již výhradně sportovní oblečení, zabývají se i módou na volné nošení (street), které svým uživatelům poskytuje maximální pohodlí a svobodu pohybu při zachování dokonalé funkčnosti. Fox Racing má kvalitní výzkum, vývoj a celá produkce této firmy, s hlavou lišky (fox) ve znaku, vychází z dlouholetých zkušeností týmových jezdců této společnosti. Jezdci Fox Racing jezdí ty nejprestižnejší zavody a akce po celém světě. Ačkoliv je značka na 100% oddaná svým motocrossovým kořenům, tak i v BMX a TB oblečení se stala jednou z nejvíce uznávaných značek těchto sportů napříč generacemi. 
       Athena je jediná společnost na světě, která vyrábí termické jednotky, ale i jiné produkty jako je variátor, ozubená kola, přepravní pásy, klikové hřídele, elektronické jednotky, ventily a karburátory. 
       Společnost Namura se prezentuje tím, že nebude hovořit jako konkurence: "máme všechno nejlepší, existujeme xx let na trhu... ". Jejich snaha je nechávat jejich produkty hovořit samy za sebe a věří, že po vyzkoušení jejich produktů již nebudete chtít zkoušet jiné značky. Snaží se dodržovat ty nejpřísnější technologické postupy. A využití kvalitního vývoje se nám snaží firma Namura přinést ve velice kvalitních produktech a to za velice příznivou cenu. Jejich slova zní: Nechceme prodávat předražené těžítka, naše filozofie je jednoduchá: dodávat produkt, který bude kvalitnější než OEM díly a to za lepší cenu.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       V dnešní době rozšířila pole své činnosti o MX, Enduro, Motard, Freestyle, ATV a motokáry. Blackbird Racing má vedoucí postavení na trhu, protože je hlavní grafický výrobce skoro pro všechny značky motocyklů na světě. 
       Firma působí na trhu již několik let a svoje produkty dodává jak na český trh, tak vyváží i do zahraničí. U produktů MTZ je velmi dobrá kvalita a to za velmi zajímavou a dostupnou cenu. 
       Firma DT-1 Airfilters je světoznámá belgická značka, která se zabývá vzduchovými pěnovými filtry pro čtyřkolky, motocykly ale i ostatními moto stroji. Všechny výrobky jsou vyráběny s velkým důrazem na svojí kvalitu a hlavně na funkčnost. Jako jediná firma na světe nabízí unikátní technologii jako je "Super seal base" což znamená, že filtr je vybaven neoprenovým povrchem, který zajištuje nejlepší a nejčistší těsnící efekt na trhu bez potřeby vazelíny. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

       Každý den pomáhají specialisté, technici, chemici a marketingoví specialisté udržet firmě Motorex svou pozici lídra na trhu. Motorex vyrábí a prodává výrobky, které se bezpečně produkují a bezpěčně využívají i recyklují a především i bezpečně likvidují. Motorex se snaží minimalizovat dopad na člověka i životní prostředí. Cílem Motorexu je neustále zlepšovat bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí. 
       V součastnosti má firma DT-1 dvě fabriky a to jednu v USA a druhou v Belgii. Vzduchové filtry jsou vyráběny za pomocí moderních technologií a strojů. Finální kompletace (montáž) celého vzduchového filtru je prováděna precizní ruční výrobou, při které je prověřován každý kus. Díky tomuto postupu práce tato dražší firma DT-1 dokáže dělat ty nejlepší filtry na světě a dosahuje světové kvality. To hlavně potvrzují i nezávislé testy z časopisu Dirt Rides Magazine, kde byl proveden test všech váznamných světových značek vzduchových filtrů, a vzduchové filtry DT-1 byly oceněny hodnotou 9 na stupnici 0-10, což je velice dobrý výsledek. 
        Japonská firma NGK je firma vyrábějící svíčky. NGK je světový lídr mezi výrobci svíček. Má několik řad od standartních svíček přes svíčky racing, iridium a mnoho dalších modelů. V nabídce naleznete: fajfky, botky, klíče na svíčku, koncovky zapalovací svíčku a především svíčky. 


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Španělská značka LS2 Helmets vyrábí kvalitní přilby, které díky své atraktivitě, vysoké kvalitě a originálnímu designu získali velkou popularitu mezi závodními i nezávodními motocyklisty a čtyřkolkáři.
       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.
       CrossPro vyrábí 2 typy chráničů motoru a to variantu Cross, která nabízí základní ochranu spodní části motorů (nejsou zde boční kryty); a variantu Enduro, která poskytuje kompletní ochranu motoru včetně bočních krytů vík. 


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

       Co se týče oblečení Monster Energy, tato firma propůjčuje svoje logo několika výrobcům MX a Street oblečení, kteří vyrábějí to nejlepší MX oblečení. Mezi firmy, které Monster propůčuje svou značku, patří: Fox Racing, O'neal a společnost One industries. Vyrábějí jak MX oblečení jako např. kalhoty, helmy, rukavice a dresy, tak mají v sortimentu i věci na běžné nošení, aby člověk mohl ukázat svůj životní styl i mimo dráhu. V nabídce můžete nalézt věci jako: mikiny, trička, čepice, ale i dámská tílka... 
       Společnost Brembo (původně Officine Meccaniche di Sombreno) byla založena v roce 1961 Emiliem Bombasseiem a Italem Bredou, takže je již na trhu více jak 50 let. Její podnikání je poseté mimořádnými technologickými, sportovními a obchodními úspěch. Na vývoji firmy se podílel i současný prezident skupiny - Alberto Bombassei, kterému v té době bylo 21 let. Společnost Brembo se stala nesporným lídrem na trhu brzdového systému.
       DP - Brakes jsou ideální náhrady za originální destičky, stejně tak DP - Clutches jsou ideální náhrady za originální spojky. Mají velice dobrý poměr ceny / kvality . Jsou vyrobeny ze syntrovaného materialu vhodného pro jízdu za sucha i mokra. Firma DP-Brakes je rozhodně číslo 1 ve výrobě destiček. Vyrábí brzdové destičky pro všechny styly a to od Off-road, AT až po sport, cestování, ypersport a další. Brzdové destičky vynikají svými vynikajícími bzrdnými účinky, a to i za mokra nebo v blátě. Všechny ostatní destičky nechávají daleko za sebou.


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       Stručně řečeno Monster je komunita lidí, kteří žijí svůj život. Chodí na akční sporty, poslouchají punk rockovou hudbu, uživají si života na párty a žijí život na hraně! Monster je mnohem více než energetický nápoj, je to styl života, je to filozofie, je to extrém, je to užít si všechno naplno.
       Motorex je největším nezávislou rafinérii ropy ve Švýcarsku a podniká déle než 90 let. Motorex je aktivní v oblasti výzkumu, vývoje a výroby inovačních maziv a chemikálií, které jsou usazeny na světovém trhu. Současný sortiment zahrnuje více než 2000 výrobků. 
       Během půl století technologických inovací a kontunuálního výzkumu materiálů a výrobních procesů se Brembo stala jedním z nejprestižnějších světových značek. V roce 1995 byla Brembo uvedena na Milánské burze a zahájila strategii pro růst, což časem vedlo k tomu, že společnost má výrobní závody po celém světě. 
       Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

       Ručně ušité různobarevné (červené, oranžové, žluté) oblečení jeho týmových jezdců se stalo obrovským hitem mezi jeho fanoušky, že se firma začala dále specializovat na obleční a doplňky pro extrémní sporty jako jsou jemotokros, BMX, MTB, Surfing , Wakeboarding a snowboarding. 
       Flexx je patentovaný systém odpružení řidítek, který snižuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Řidítka Fasst jsou rozhodně ideální volbou pro extremní sportovce, pro lidi kteří chtějí pohodlnější cestu a pro závodníky. S firmou Fasst a koupí jejich produktů rozhodně neuděláte chybu. 
       Společnost Houser Racing byla založena v roce 1998 Johnem Houserem a jeho synem Jeffem. Společnost je rozdělená na ještě na John Houser & Associates, což je strojírenská firma, která se posledních 20 let zabývá navrhováním vysokoryhclostních zařízení pro Whirpool. Takže ještě předtím, než se John dostal ke čtyřkolkám, chopil se "potřeby rychlosti". 
       Společnost Athena byla založena roku 1973 a jedná se o skupinu 7 firem, které vyrábějí těsnění, písty, technické články a kovové díly pro průmyslové odvětví týkajících se motocyklů, automobilů a dalších.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       Společnost GR je česká rodinná firma. Grosskopf vyrábí náhradní díly na motorky a existuje na českém trhnu více jak dvacet let. Tato společnost se především zaměřuje na produkty jakými jsou řetězové sady, brzdové kotouče, moto stojánky a na další moto přislušenství. Firma většinu svojí produkce vyváží i do zahraničí. GR má ve světě celkem zvučné jméno, svědčí o tom fakt, že má zákazníky mezi významnými světovými firmami jako jsou Ducati, Aprilia, Betamotor, Moto Guzzi, Chiaravalli, S-teel, ale i mezi profesionálními týmy jako je BUD RACING, DUCATI CORSE atd.  
       Kimpex je velmi kvalitní kanadský výrobce. Kimpex vyrábí plastové boby, rámy, radlice a boční plasty na čtyřkolky. Společnost Kimpex je dnes světoznámou značkou. 
           V roce 1960 začal vyrábět maziva prvotřídní kvality, extrémně vytrvalostní, která měla prodloužit životnost zařízení v těžebním průmyslu. V roce 1970 začala expanze firmy. Nabízí totiž průlomovou inovaci v olejích a tucích pro motocykly a další vysokorychlostní kola. Bel-Ray vybudovala silnou značku a stala se dobře známým sponzorem v motokrosovém závodním okruhu.


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

       Dalo by se říci, že kvalitní tlumiče jsou největším přínosem pro ovladatelnost čtyřkolky nebo motorek popřípadě MTB. Kvalitní tlumiče zlepší ovladatelnost jakékoliv čtyřkolky v jakékoliv situaci. Tlumiče se rozhodně vyplatí vyměnit i u levnějších čtyřkolek, protože na nich výrobci šetří a používají levnější komponenty, aby dosáhli atraktivní ceny pro zákazníka. Chcete-li mít kvalitní stroj s těmi nejlepšími vlastnostmi ovládání, rozhodně se vyplatí investovat do produktů značky Fox Racing Shox.
      Společnost Tamarri costruzione Gruppi Meccanici, pod kterou se řadí 4RACING components, vznikla v roce 1970 a specializuje se na vysoce přesné výrobky a vývoj mechanických skupin. Továrna vznikala v průběhu let a v současné době se může pyšnit high-end strojním zařízením. V roce 2005 vznikla 4RACING, která se řadí do sektoru trhu s koly. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a konstruovány v továrně díky jejich špičkovým technikům.
       Pro dosažení té největší kvality používá firma HifloFiltro ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců: ocel z Toyoty Tsusho a NKK Japonska, lepidla od společnosti Henkel z Německa, papír je používán od Filtrace Ahlstrom z Finska, Hollingswort a VOŠE z USA a z Japonské Awa. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       Řetězová kola JT jsou využívána závodními tými celosvětově a to silničními, motokrosovými i enduro. Všichni spoléhají na vysokou kvalitu a velký výběr v sortimentu. Nejznámnější tým, který jejich výrobky používá je Yamaha Motor Germany, který je jedním z nejlepších týmů v MS Supersport.
       Značka DT-1 Airfilters má dlouho tradici a vyrábí filtry déle něž 20 let. Díky obrovským zkušenostem během spolupráce s největšími závodními tými a jezdci, vyvinuli tvůrci pěnové filtry té nejvyšší kvality používané jezdci té nejvyšší světové úrovně. Filtry DT-1 používají jezdci jako James Stewart a další. 
    Robotů si v budoucnu ještě užijeme. Proto dokud to jde, děláme vše poctivě, ručně. Zkušený kuchař totiž nejlépe ví, jak by mělo výsledné jídlo chutnat, abyste ho ani v horách nerozenali od domácího
       Cross & Morse byla založena v roce 1984 sloučením dvou dlouholetých a respektovaných společností Power Transmission TD Cross a Morse Chain. TD Cross & Sons, založená v roce 1870 v Birminghamu, se zaměřovala na výrobu cyklistických komponentů. Po roce 1950 vyvinuly populární řadu řetězových kol a ozubení. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

       Společnost Lucal převzala v roce 1999 společnost TRW Automotive. Po celém světě nyní tedy působí pod názvem TRW Automotive. Kořeny této frimy pramení na počátku 20. století. TRW byla založena v roce 1901 a má za sebou úspěšnou historii vývoje a zavádění moderních technologií. Díky mnoha letům vývoje hydraulických brzd, ventilů a elektronických systémů se TRW stala synonymem pro prémiové technologické produkty v automobilovém průmyslu. 
       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

       FASST Company je americká firma, která vyrábí špičková antivibrační řídítka. Společnost Fasst vyrábí řidítka jak pro motorky tak pro ATV. Nabízí unikátní systém odpružení Flexx. Systém Flexx je navržený tak, aby co nejvíce zachitil vibrace a nárazy zpusobené při jízdě. A tím pádem zmenšil vaší únavu z jízdy. Řidítka Fasst mají možnost ladit tuhost a míru propružení pomocí silentbloků z elastomerů. Tato řidítka nejenže zvýší vaší kontrolu nad strojem, ale také sníží únavu vašich rukou a ramen, což je při delších jízdách rozhodně potřeba. 
       MTZ je česká firma, která vyrábí nahradní díly pro motorky a ATV. Mezi produkty MTZ najdete věci jako: brzdové destičky, olejové a vzduchové filtry, rozety, kotouče, šrouby, ale i mnoho dalšího příslušenství a ND. 
       V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 
       Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

       V roce 1996 byla společnost odkoupena a její manažerský tým začal rychle rozšiřovat své výrobní kapacity. Hlavní cíl společnosti je rozvíjení a zlepšování svých produktů a služeb zákazníkům. 
       CrossPro je firma zabývající se příslušenstvím a doplňky pro motocykly a ATV. V naší nabídce najdete kryty motorů a to ve 2 variantách a výstuhy chladiče.
       Není pochyb o tom, že benzín a byznys měli oba pánové v krvi. Ale jak se dostali k výrobě olejů? Když syn Dicka závodil v motocyklových závodech v 80 letech, byl racingový olej nedostatkovým zbožím. A oleje, které se dali sehnat, neměli dostatečnou kvalitu. Situace se zhoršovala a tak se Dick a Reed rozhodli vyrobit si vlastní olej. Po vývoji a neuspěšných pokusech vyrobili racingový olej, který byl lepší naž cokoliv na dosavadním trhu. Dick a Roland slavili úspěch, protože zájem o olej byl takový, že museli rozšířit výrobu. Časem zaměstnali tým mladých dynamických odborníků, kteří začali rozbíjet jeden v oboru zavedený mýtus za druhým. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Posedlost Enuma Chain je v kvalitě. Díky tomu byla společnost v roce 1997 certifikována dle ISO 9001 standardů řízení kvality. Tato cerfitikace uznává vysokou úroveň jejich systému zabezpečování jakostia posiluje jeijch záruky bezpečnosti a přesnosti v každém výrobku. Výzkum a vývoj se vždy zaměřuje na vytváření technologických průlomů a rozvoji originálních nápadů. Jejich vynález O-kroužek řetězu byl založen na letech nahromaděné technologie. 
       FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 
       Společnost Blackbird Racing vznikla v roce 1996 a vytváří grafické sady a potahy pro off-road. Díky počáteční tvrdé práci několika kvalifikovaných lidí začala firma exponenciálně růst. Síla Blackbird Racing spočívá ve kvalitě, servisu i inovaci. 


Adventní svícen na 4 svíce 381808

       ITP jsou kvalitní pneumatiky a disky na ATV a UTV. Za posledních 27 let firma ITP vzrostla v jasného lídra s náhradními díly na ATV a UTV průmysl. Tento úspěch podpořila firma svojí tvrdou prací, talentem, odhodláním a díky zpětné vazbě mezi tými. 
       JEPistons vyrábí písty již více než 60 let v USA. V sortimentu jsou písty pro závodní automobily (Chevy, Buick, Ford, Subaru, Mitsubishi, Toyota, Porsche, VW, a mnoho dalších) i pro závodní motocykly (silnice, off-road, ATV/QUAD a H-D). Použití bylo rovněž v soutěžích NASCAR, ALMS, NHRA, AMA Supercross, a další...
    Značka se závodním jménem Ayrton sází na tradiční hodnoty, jakými jsou dobrý design, kvalitní materiály a zpracování. Místo nákladných kampaní, nebo extravagantních barevných kombinací, překvapí spíše promyšlenými fukčními detaily, které by se daly čekat u produktů mnohem vyšší cenové hladiny. Motocyklové oblečení Ayrton, to jsou produkty pro reálné motocyklisty do reálného světa.
       HGS výfukový systém byl vytvořen v roce 1988, zakladatelem byl Henri Gorthuis, který získal cenné zkušenosti a nadhled, když pracoval jako mechanik na Grand Prix na začátku 80. let.


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       Magura znamená výkon a emoce. Všichni zaměstnanci jsou fanoušky toho či toho oboru Magury, buď jsou cyklisté nebo milují motorky a jejich vášeň se promítá i do jejich práce. Vyrábějí ty nejlepší vyrobky ve svém oboru. Svět Magury v sobě spojuje nejmodernější technologie výroby s hlubokým vnitřním přesvědčením vytvářet dokonalé produkty, které jsou nejen ve své kategorii jedinečné, ale jsou naprosto fascinující. 
    Proč bychom měli zrovna na cestách jíst méně kvalitně než doma? Těšíme se na dovolenou, na expedici, nebo jenom na víkend v přírodě strávený s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na to celý týden, měsíc, rok. Proč si tedy tento výjimečný okamžik neužít naplno? Našim cílem je, abyste si mohli dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo kdekoli a kdykoli Vás napadne. Užívat si cesty a dobrodružství naplno bez zbytečných starostí. Dopřát tělu kvalitní živiny, když Vás má v pořádku dostat na ta nejúžasnější místa.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
32386
cache: 0024:00:00