Jak na věc


věštění přes sms

Věštění zdarma online na internetu

    Cefalomantie — věštění z lebky osla nebo kozy.Ceraunoskopie — věštění z blesku a hromu.Ceromantie — věštění z tvarů vosku, odkapaného do misky se studenou vodou.
    Meteormantie, meteoromantie — věštění z meteorů a padajících hvězd.Molybdomantie — věštění z tvarů vzniklých kapáním cínu či olova do studené vody.Myomantie — věštění z barvy a pohybů myší.
    Proč nabízí věštci výklady zdarma online a proč je mnozí lidé akceptují? Nikdo asi neočekává, že by zdarma dostal plnohodnotný věštecký výklad, ale na druhou stranu si lidé říkají „Proč ne, když spousta jiných skvělých věcí dnes zdarma je?“. Zkusme je namátkou vyjmenovat a říci, proč mohou fungovat tyto služby alespoň zdánlivě zdarma.
     Podtrženo a sečteno. Co se věštění online zdarma týče, můj skromný názor je, že by od něj návštěvník měl očekávat 1) Zábavu nebo 2) Nástroj k vlastní tvůrčí interpretaci života, nic jiného. Stejný názor však nesdílí jak mnozí věštci, tak i lidé, kteří jejich služby nabízené jako „online a zdarma“ vyhledávají. V další části se tedy zamysleme nad jejich motivací.


Věštění budoucnosti zdarma a online výklady

    Osobně jsem autorem dvou webových aplikací Výklad snů online zdarma (předpověď budoucnosti podle hebrejské numerologie) a Výklad karet zdarma online. Obě jsou součástí komplexních webů, které přináší informace a návody z oblastí výkladů snů a výkladů karet. Jako každý člověk musím živit rodinu a platit účty, takže abych se mohl věnovat dalšímu publikování a rozvoji těchto webů, umístil jsem na stránky reklamu, která mi umožňuje věnovat se této práci naplno.
    Kampanomantie — věštění z hlasu zvonů.Kapnomantie — věštění z kouře ze zápalných obětí či kadidla.Kartomantie — věštění z karet (viz též taromantie).Katoptromantie — věštění ze zrcadla.Kausiomantie — věštění z předmětů vhozených do ohně.Kleidomantie — věštění pomocí zavěšeného klíče.Kleromantie — věštění pomocí vrhání nebo tažení losů.Koscinomantie — věštění ze sítka drženého dvěma lidmi.Kritomantie, krithomantie — věštění čtením znaků na upečeném chlebu nebo koláčcích.Kromniomantie — věštění z cibule.Krystalomantie — věštění z křišťálové koule.
    Lampadomantie — věštění z plamene olejové lampy.Lekanomantie, lekonomantie — věštění z kapek oleje na vodě.Litomantie, lithomantie — věštění z odrazu plamene svíčky na drahých kamenech či barevných skleněných kuličkách.Lychnomantie — věštění z plamenů tří svíček.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9517
cache: 0024:00:00