Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Adventní svícen na 4 svíce 381808

       Italská firma Alpinestars vznikla v roce 1963 díky řemeslníku jménem Sante Mazzarolo. Pan Mazzarolo začal vyrábět první produkty nesoucí Alpinestars přezdívku. V té době bylo založení nového sportu s názvem motokros, takže toho využil a díky tomu je populární po celé Evropě. Díky technické prozíravost využil příležitosti a navrhnul nový typ obuvi, který splňoval ochranné potřeby a požadavky tohoto sportu. Jeho revoluční bota se stala archetypem pro ochranu motokrosu. 
       Posedlost Enuma Chain je v kvalitě. Díky tomu byla společnost v roce 1997 certifikována dle ISO 9001 standardů řízení kvality. Tato cerfitikace uznává vysokou úroveň jejich systému zabezpečování jakostia posiluje jeijch záruky bezpečnosti a přesnosti v každém výrobku. Výzkum a vývoj se vždy zaměřuje na vytváření technologických průlomů a rozvoji originálních nápadů. Jejich vynález O-kroužek řetězu byl založen na letech nahromaděné technologie. 
       Nissin brzdy Ohio - tato firma byla založena v mateřské společnosti Nissin Kogyo Co Ltd v roce 1988 jako Findlex Coprtoration ve Findlay v Ohiu. Společnost byla posléze přejmenována na Nissin Ohio, Inc a v dubnu roku 2004 kvůli propagaci světové unavané "Nissin". Společnost Nissin je světově číslo 1 na dodávání brzdových systémů a to jak pro automobily, tak pro hlavní zákazníky jako je Honda a Harley-Davidson.  


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

       Magura znamená výkon a emoce. Všichni zaměstnanci jsou fanoušky toho či toho oboru Magury, buď jsou cyklisté nebo milují motorky a jejich vášeň se promítá i do jejich práce. Vyrábějí ty nejlepší vyrobky ve svém oboru. Svět Magury v sobě spojuje nejmodernější technologie výroby s hlubokým vnitřním přesvědčením vytvářet dokonalé produkty, které jsou nejen ve své kategorii jedinečné, ale jsou naprosto fascinující. 
       JT je výrobce řetězových koleček a rozet. Patří mezi největší a nejrozvinutější výrobce těchto produktů. Firma je plně vybavena modrním zařízením s vysokou přesností vč. poslední generace CNC počítačových konstrukčních systémů a počítačem řízeních obráběcích strojů. Firma se zabývá jak aftermarketovým trhem, tak i prvovýrobou. 
       HifloFiltro je kompletní sortiment motocyklových filtrů s maximální ochranou motorů. Cílem společnosti Hiflo Filtro je poskytnout nejlepší vyrobky té nejvyšší kvality postavené na cenové dostupnosti a servisu.  Absolutní spokejenost zákazníka je hlavní prioritou firmy. 
              Williem Kiefer byl zakladatelem společnost Bel-Ray. Začal ve své garáži v New Jersey a specializoval se na vysoké teploty pekařských maziv. První produkt Bel-Ray bylo mazivo vyráběné pro použití ve vysokoteplotních pekařských pecí. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové a nápadité výrobky, které nabízí optimální výkon a měřitelnou hodnotu. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

       Značka DRC je pod záštitou firmy Dirtfreak (založena 2003), která vyrábí díly a příslušenství do motokrosových motorek. Produkty firmy Dirtfreak jsou prodávány ve více než 40 zemích. Spolčenost Dirtfreak vyvíjé své produkty, testuje je a dodává je ve vysoké kvalitě nejen pro jezdce Dirt Bike. Nápady této společnosti pochází z jejich vlastních jezdeckých zkušeností od profesionálních jezdců a od MX továrních týmů.
       MTZ je česká firma, která vyrábí nahradní díly pro motorky a ATV. Mezi produkty MTZ najdete věci jako: brzdové destičky, olejové a vzduchové filtry, rozety, kotouče, šrouby, ale i mnoho dalšího příslušenství a ND. 
       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

       FOX Racing Shox je Americká firma s více jak 30 letou tradicí, která se zabývá výrobou premiových tlumičů. Bob Fox ji založil roku 1974 a svoje první tlumiče sestavil ručně v malé garáži. Již v roce 1976 vyhrál Kent Howeton na jeho tlumičích Fox Airshox namontovaných na motocyklu Husqvarna v kategorii 500ccm v americkém National Championship. Toto byl mezník této firmy a od té doby se firma Fox Racing Shox řadí mezi špičku ve výrobě tlumičů, které používá spousta profesionálních jezdců nejen na čtyřkolkách (atv) ale i na motoryklech a MTB. 
           V roce 1960 začal vyrábět maziva prvotřídní kvality, extrémně vytrvalostní, která měla prodloužit životnost zařízení v těžebním průmyslu. V roce 1970 začala expanze firmy. Nabízí totiž průlomovou inovaci v olejích a tucích pro motocykly a další vysokorychlostní kola. Bel-Ray vybudovala silnou značku a stala se dobře známým sponzorem v motokrosovém závodním okruhu.
       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Magura je společnost s více jak 100 let tradicí. Celou dobu se zabývá poskytováním technických řešení v oblasti ručních strojů. Výrobky firmy Magura se používají na motorkách, kolech ale i na automobilech či dokonce do zemědělských strojů a malých letadel. 
       Henry měl velký sen a to spustit svůj vlastní podnik. Už jeho otec stavěl výfuky pro BSA. Tento sen se mu splnil. HGS neustále roste a dnes je uznávan po celém světe jako výrobce nejlepších výfukových a výkonostních výfuků. V roce 1995 začala HGS dodávat svoje výfuky do strojů firmy TM. HGS ale vyrábí na celou škálu motocyklů. 
       Na výběru správného uložení podvozku ložisek a uložení ramen je rozhodně klíčová věc při ovladatelnosti motorky (ATV). A proto by se rozhodně jejich výběr neměl podceňovat. S firmou All Balls spolupracuje spousta jezdců a díky vývoji vytvářejí vynikající výrobky. 
       Helmy jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, protože je kladen důraz na bezpečnost i komfort nošení. Samotné skořepiny jsou vyrobeny  pod přísnou kontrolou kvality výroby pod certifikací ISO 9001 z polykarbonátů, sklolaminátů a uhlíkových vláken. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       Společnost Houser Racing byla založena v roce 1998 Johnem Houserem a jeho synem Jeffem. Společnost je rozdělená na ještě na John Houser & Associates, což je strojírenská firma, která se posledních 20 let zabývá navrhováním vysokoryhclostních zařízení pro Whirpool. Takže ještě předtím, než se John dostal ke čtyřkolkám, chopil se "potřeby rychlosti". 
       DP - Brakes se jako jediný výrobce zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu slinutých kovových brzdových destiček. DP brzdy jsou unikátní v průmyslu i ve vývoji. Díky tomu brzdové destičky vynikají před ostatními.
       HGS jsou výfukové systémy, které jsou vysoce ceněné v mnoha týmu GP. Vybráním výfuků HGS rozhodně neuděláte chybu a poměr cena/výkon je rozhodně to nejlepší co seženete!!
       Motorex používá špičkové tovární týmy po celém světě. Kompletní Motorex řada zahrnuje širokou škálu syntetických motorových olejů, maziv, aerosolové spreje, čisticí prostředky a výrobky pro péči o jídzní kola, motocykly a čtyřkolky. 
       LS2 Helmets nabízí i integrální přilby, které mají čelní plexi bez rušivých pomocných bočnic, díky čemuž dochází ke zmenšení jejich aerodynamického hluku.


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Firma Fox využívá unikátní patentovanou konstrukci tlumičů, které narozdíl od konkurence nepoužívají ke své funkci vinuté pružiny, které jsou zbytečně težké. Tyto pružiny nahradilo pérování za pomoci oleje/dusíku/vzduchu. Tlumiče jsou tedy podstatně lehčí a hlavně mají i lepší a bezkonkurenční absorbci nárazů při překonávání nerovností. Tím především snižuje celkovou únavu z jízdy.
       Splečnost Houser Racing byla založena na kreativních nápadech, inovativních řešení, výrobě vysoce kvalitních dílů efektním způsobem, důsledným dodávání svých výrobků včas a na reakci na potřeby zákazníka.
       V současnosti je K&N hlavní producent a distributor výkonných vzduchových fitrů. Ve své nabídce má více než 3.500 výrobků vč. rozsáhlé řady výměnných vzduchových filtrů, systémů sání vzduchu a kvalitních olejových filtrů.  
       Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 
       ITP jsou kvalitní pneumatiky a disky na ATV a UTV. Za posledních 27 let firma ITP vzrostla v jasného lídra s náhradními díly na ATV a UTV průmysl. Tento úspěch podpořila firma svojí tvrdou prací, talentem, odhodláním a díky zpětné vazbě mezi tými. 
       Ve společnosti Fasst Company žijí off-roadem. Svůj život oddala závodění již třetí generace. Proto u Fasst vědí co je to pokrok v tomto oboru. Fasst věří přidané hodnotě jejich výrobků, které překonávají všechny ostatní. Každý výrobek je od A do Z vyroben v USA. Všechny výrobky Fasst procházejí tou největší a nejpřísnější kontrolou kvality v celém výrobním procesu.  Konstrukční metody jsou založeny jednak na technoligii CNC, ale také na přesné ruční motnáži, kterou provadějí kvalifikovaní odborníci.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       V České republice používá výrobky GR celá motokrosová špička, jako např. Michal Kadleček, Martin Michek, Petr Bartoš, Martin Žerava, David Čadek, Jiří Čepelák, Václav Hass a mnoho dalších. I sami výrobci jezdí motokros. A tak s jejich jezdci a jejich zkušenostmi zaručují tu nejlepší kvalitu a otestovanost produktů.
       FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 
       NG Brakes byla založena v roce 1969, přičemž návrhy a výroba začala v roce 1997. Společnost NG Brakes vyrábí nejlepší kotoučové brzy na trhu. Od svého založení získaly vysoké technologické znalosti. Vyrábějí jak konstrukční výrobky, stejně tak navrhují vlastní. NG Brakes je společnost založená mladými lidmi se spoustou zkušeností v oblasti brzdových kotoučů. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

       Monster Energy je značka, která vyrábí vzásadě energetické nápoje. Monster Energy není pouze značkou, je to něco více, je to filozofie a životní styl. Je to o extrému, žít život naplno a užívat si ho na 100%. 
       Společnost Brembo (původně Officine Meccaniche di Sombreno) byla založena v roce 1961 Emiliem Bombasseiem a Italem Bredou, takže je již na trhu více jak 50 let. Její podnikání je poseté mimořádnými technologickými, sportovními a obchodními úspěch. Na vývoji firmy se podílel i současný prezident skupiny - Alberto Bombassei, kterému v té době bylo 21 let. Společnost Brembo se stala nesporným lídrem na trhu brzdového systému.
       Athena je jediná společnost na světě, která vyrábí termické jednotky, ale i jiné produkty jako je variátor, ozubená kola, přepravní pásy, klikové hřídele, elektronické jednotky, ventily a karburátory. 
       Cross & Morse byla založena v roce 1984 sloučením dvou dlouholetých a respektovaných společností Power Transmission TD Cross a Morse Chain. TD Cross & Sons, založená v roce 1870 v Birminghamu, se zaměřovala na výrobu cyklistických komponentů. Po roce 1950 vyvinuly populární řadu řetězových kol a ozubení. 


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

       Španělská značka LS2 Helmets vyrábí kvalitní přilby, které díky své atraktivitě, vysoké kvalitě a originálnímu designu získali velkou popularitu mezi závodními i nezávodními motocyklisty a čtyřkolkáři.
      Společnost Tamarri costruzione Gruppi Meccanici, pod kterou se řadí 4RACING components, vznikla v roce 1970 a specializuje se na vysoce přesné výrobky a vývoj mechanických skupin. Továrna vznikala v průběhu let a v současné době se může pyšnit high-end strojním zařízením. V roce 2005 vznikla 4RACING, která se řadí do sektoru trhu s koly. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a konstruovány v továrně díky jejich špičkovým technikům.
       V dnešní době rozšířila pole své činnosti o MX, Enduro, Motard, Freestyle, ATV a motokáry. Blackbird Racing má vedoucí postavení na trhu, protože je hlavní grafický výrobce skoro pro všechny značky motocyklů na světě. 


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       Společnost GR je česká rodinná firma. Grosskopf vyrábí náhradní díly na motorky a existuje na českém trhnu více jak dvacet let. Tato společnost se především zaměřuje na produkty jakými jsou řetězové sady, brzdové kotouče, moto stojánky a na další moto přislušenství. Firma většinu svojí produkce vyváží i do zahraničí. GR má ve světě celkem zvučné jméno, svědčí o tom fakt, že má zákazníky mezi významnými světovými firmami jako jsou Ducati, Aprilia, Betamotor, Moto Guzzi, Chiaravalli, S-teel, ale i mezi profesionálními týmy jako je BUD RACING, DUCATI CORSE atd.  
       Americká společnost Big Gun byla založena v roce 1997 trojnásobným mistrem AMA National Champion Mikem Young Jr. Titul získal v profesionálním závodě v motokrosu, ve kterém dostal přezdívku "Big Gun". Firma Big Gun se specializuje na výfukové systémy a to především pro offroadové motocykly a také pro čtyřkolky. Výfuky Big Gun splňují jak hlukové předpisy, stejně tak jsou přínosem pro výkon a točivý moment.
       MSR je firma zabývající se motorkářským oblečením a vybavením. MSR (Malcolm Smith Racing) začala v roce 1971, kdy motokrosová legenda Malcolm Smith se rozhodla vytvořit společnost, která by vyrobila motokrosové ochranné prostředky pro sportovce motokrosových motorek. Tato firma je na světe již kolem 44 let má dlouho tradici a výborné produkty. MSR obléká světové jezdce z Quad a MX scény. MSR je vynikající značka a těší se velké oblibě u zákazníků. 


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       Firma působí na trhu již několik let a svoje produkty dodává jak na český trh, tak vyváží i do zahraničí. U produktů MTZ je velmi dobrá kvalita a to za velmi zajímavou a dostupnou cenu. 
       CrossPro vyrábí 2 typy chráničů motoru a to variantu Cross, která nabízí základní ochranu spodní části motorů (nejsou zde boční kryty); a variantu Enduro, která poskytuje kompletní ochranu motoru včetně bočních krytů vík. 
       Společnost Acerbis byla založena v roce 1973 Fracoem Acerbisem. Vznik společnosti byl vyvinut z výzev Franca a to vlastními zkušenostmi ve svém vlastním závodění na začátku 70. let. První produkt, který Franco vytvořil, byl přední blatník. Důvodem bylo zjištění, že blatníky, které si objednal, byly příliš krátké a nebyly účinné v souladu z rozstřikováním bahna a jeho blokováním. 
       HGS výfukový systém byl vytvořen v roce 1988, zakladatelem byl Henri Gorthuis, který získal cenné zkušenosti a nadhled, když pracoval jako mechanik na Grand Prix na začátku 80. let.


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

       Všichni pracují dle standartů kvality UNI EN ISO 9002. Jejich hlavními hesly je spolehlivost, dostupnost, technický vývoj a neustále se zlepšování. Během několika posledních let Athena zřídila svou divizi autopřislušenství, která působí výhradně v motocyklovém sektoru a vyrábí těsnění tepelných celků a náhradních dílů pro každou značku a model na celém světě. Athena je lídrem v přípravě těsnících souprav pro opravy mopedů, motocyklů, jetski atd. Nabízí nejvíce kompletní sortiment na světě. Vedle těsnění Athena nabízí také olejové těsnění, těsnění vidlic, olejové a vzduchové filtry, ložiska a AP Racing brzdové destičky. 
    Značka se závodním jménem Ayrton sází na tradiční hodnoty, jakými jsou dobrý design, kvalitní materiály a zpracování. Místo nákladných kampaní, nebo extravagantních barevných kombinací, překvapí spíše promyšlenými fukčními detaily, které by se daly čekat u produktů mnohem vyšší cenové hladiny. Motocyklové oblečení Ayrton, to jsou produkty pro reálné motocyklisty do reálného světa.
       HGS má za sebou i spousty závodů. V roce 1997 upoutal pozornost legendárního šéfa týmu Jan De Groot. De Groot použil pouze HGS produkty a úspěchbyl na světě. Tým JHK a Stephen vyhrává Britské mistrovství ve třídě MX2.
       Řetězová kola JT jsou využívána závodními tými celosvětově a to silničními, motokrosovými i enduro. Všichni spoléhají na vysokou kvalitu a velký výběr v sortimentu. Nejznámnější tým, který jejich výrobky používá je Yamaha Motor Germany, který je jedním z nejlepších týmů v MS Supersport.


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

       Fiamm je italská firma, která má stovky kanceláří a továren po celém světě v šedesáti zemích. Má širokou síť dovozců a distributorů. Fiamm je světový lídr ve výrobě akustických signálů, startovacích baterií, průmyslových baterií a antén ve všech odvětvích, ve kterých působí. Made in Italy - to je Fiamm. 
       Kimpex je velmi kvalitní kanadský výrobce. Kimpex vyrábí plastové boby, rámy, radlice a boční plasty na čtyřkolky. Společnost Kimpex je dnes světoznámou značkou. 
       Stručně řečeno Monster je komunita lidí, kteří žijí svůj život. Chodí na akční sporty, poslouchají punk rockovou hudbu, uživají si života na párty a žijí život na hraně! Monster je mnohem více než energetický nápoj, je to styl života, je to filozofie, je to extrém, je to užít si všechno naplno.
       Easy Washer je nizozemská společnost zabývající se výrobou mobilních myček a vapek. Mobilní myčky mají spoustu uplatnění, nejvíce je využijí sportovci na kolech, motorkách a ATV, kdy si mezi závody mohou svoje stroje opláchnout a vyčistit. Ale uplatnění nalezne i v dalších odvětvích, když máte problém jak s vodou tak s energií. 


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

       Každý den pomáhají specialisté, technici, chemici a marketingoví specialisté udržet firmě Motorex svou pozici lídra na trhu. Motorex vyrábí a prodává výrobky, které se bezpečně produkují a bezpěčně využívají i recyklují a především i bezpečně likvidují. Motorex se snaží minimalizovat dopad na člověka i životní prostředí. Cílem Motorexu je neustále zlepšovat bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí. 
       Společnost Enuma Chains (EK Chains) byla založena v roce 1941 jako generální výrobce kroužkových řetězů. Sídlo má ve městě Kaga v Japonsku na japonském západním pobřeží. Firma v roce 1971 představila jako první na světě utěsněný O-krouižek řetězu. 
       Flexx je patentovaný systém odpružení řidítek, který snižuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Řidítka Fasst jsou rozhodně ideální volbou pro extremní sportovce, pro lidi kteří chtějí pohodlnější cestu a pro závodníky. S firmou Fasst a koupí jejich produktů rozhodně neuděláte chybu. 
    Suroviny jsou základ každého jídla. Když chceme kvalitní poctivé jídlo bez jakékoli chemie, musíme také vybírat ty nejkvalitnější potraviny, ze kterých vaříme. Práci si nezjednodušujeme a tudíž nepoužíváme žádné polotovary a vše připravujeme poctivě od základu ručně. Odměnou je potom skvělá přirozená chuť, které se kolikrát nedočkáme ani v restauraci.


Adventní svíce na 4 svíčky K0754

    Proč bychom měli zrovna na cestách jíst méně kvalitně než doma? Těšíme se na dovolenou, na expedici, nebo jenom na víkend v přírodě strávený s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na to celý týden, měsíc, rok. Proč si tedy tento výjimečný okamžik neužít naplno? Našim cílem je, abyste si mohli dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo kdekoli a kdykoli Vás napadne. Užívat si cesty a dobrodružství naplno bez zbytečných starostí. Dopřát tělu kvalitní živiny, když Vás má v pořádku dostat na ta nejúžasnější místa.
       Pro dosažení té největší kvality používá firma HifloFiltro ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců: ocel z Toyoty Tsusho a NKK Japonska, lepidla od společnosti Henkel z Německa, papír je používán od Filtrace Ahlstrom z Finska, Hollingswort a VOŠE z USA a z Japonské Awa. 
       Společnost Blackbird Racing vznikla v roce 1996 a vytváří grafické sady a potahy pro off-road. Díky počáteční tvrdé práci několika kvalifikovaných lidí začala firma exponenciálně růst. Síla Blackbird Racing spočívá ve kvalitě, servisu i inovaci. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
33181
cache: 0024:00:00