Jak na věc


výmaz ze solusu

Formulář na výmaz z obchodního rejstříku

    Je potřeba rozlišovat mezi kompletním výmazem z obchodního rejstříku, který následuje po zrušení obchodní společnosti a souvisí s jejím zánikem, a výmazem pouze některých informací. Během podnikání se může udát mnoho změn. Obchodní rejstřík na tyto změny myslí a pokud k nějaké dojde, je nutné podat návrh na změnu údajů. V případě zrušení společnosti se podává návrh na výmaz údajů z obchodního rejstříku. Tento návrh musíte podat příslušnému rejstříkovému soudu. Jestliže vyžaduje nějaké přílohy, tak je nezapomeňte připojit.
    Upozornění: provozovatel tohoto webu nenese žádnou odpovědnost za úplnost a aktuálnost jeho obsahu. V případě potřeby právní pomoci kontaktujte právního zástupce.
    Tento formulář, který je nezbytné vyplnit, naleznete na webových stránkách justice.cz. Návrh na výmaz za vás může podat právní zástupce, advokát, notář nebo třeba likvidátor. Celý návrh je nutné opatřit ověřeným podpisem a lze jej podat buď osobně, s elektronickým podpisem nebo prostřednictvím datové schránky. Formulář je dostupný i jako interaktivní, takže s ním jistě nebudete mít příliš mnoho práce. Pokud si ale i tak nebudete vědět rady, určitě neváhejte a kontaktujte odborníka, který vás celým procesem provede a zařídí za vás i podpis.
    Ready made společnosti, založení společnosti, virtuální sídla, zahraniční společnosti, účetnictví, likvidace.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00