Jak na věc


tvarůžková pomazánka

Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Tavený sýr společně s tvarůžky nakrájíme na kostičky, v hrnci rozpustíme máslo a na mírném ohni na něm necháme sýry rozpustit. Bude-li hmota příliš hustá, přilijeme trochu vody. Přidáme koření, hořčici, osolíme a důkladně promícháme. Chceme-li pomazánku opravdu hodně pikantní, můžeme přidat ještě nadrobno nakrájenou chilli papričku. Nakonec přimícháme trochu světlého piva, ale ne moc, aby nebyla pomazánka příliš řídká.
    Tvarůžkovou pomazánku necháme vychladnout a dáme do uzavřené nádoby do ledničky. Do vychlazené pomazánky přimícháme nadrobno nakrájenou cibuli a jarní cibulku, promícháme a necháme odležet do druhého dne.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Tvaroh ušleháme se změklým máslem, přimícháme rozmačkané olomoucké tvarůžky, které jsme nechali uzrát doměkka, drobně nakrájenou cibuli, pivo, okořeníme a osolíme. Na závěr vmícháme jemně posekanou pažitku a pod fólií necháme pomazánku do druhého dne v chladničce uležet.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    balíček měkkých olomouckých tvarůľžků (opravdu musí být měkké - jednak by nešly rozmačkat), cibule, balení taveného sýra, půl lžičky mleté červené papriky (i pálivé),2 lžíce ramy nebo flory nebo perly


VEGA BEZ SOLI a glutamanu 150g DNM

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
     Tvaroh ušleháme se změklým máslem, přimícháme rozmačkané olomoucké tvarůžky, které jsme nechali uzrát doměkka, drobně nakrájenou cibuli, pivo, okořeníme a osolíme. Na závěr vmícháme jemně posekanou pažitku a pod fólií necháme pomazánku do druhého dne v chladničce uležet.
    Nejprve rozmačkáme změklé olom.tvarůžky, přidáme jemně nakrájenou cibuli a tavený sýr - stačí ten nejobyčejnější. Dále přidáme ramu nebo floru - co máte doma. Pokud v domácnosti není, postačí jen ten tavený sýr.Lze přidat i pravé máslo a dále přidáme po ramě mletou papriku. Všechno dokonale promícháme.
    Suroviny Kmín mletý, Máslo čerstvé, Pivo světlé 10% 3,9% obj., Tvaroh měkký, Tvarůžky olomoucké malé mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10190
cache: 0024:00:00