Jak na věc


tváření plechů

Tvářecí olej Total Martol EP 5 CF - 208 L

    Zákazníkům nabízíme kompletní servis, od spolupráce na nákladově efektivním designu výrobku, přes návrh výrobního systému a prototypovou výrobu až po realizaci sériové výroby.
    Pro tvářecí stroje jako jsou nejrůznější lisy, ohýbačky, střihačky, zakružovačky a další stroje, kterými se tvarují různé materiály, jsou samozřejmě také důležité maziva, aby chod těchto strojů probíhal tak jak má a udržel životnost stroje co nejdelší. Mezityto maziva patří tvářecí oleje, které nabízíme přednostně od značky TOTAL. Nanášení olejů na tvářeníse provádí například válečkem, štětcem nebo postřikem pod nízkým tlakem. Pro každý stroj se může použít jiný olej, a proto je vhodné pečlivě vybírat. V případě, že si nebudete výběrem zcela jisti, neváhejte nás kontaktovat.
    Nabízíme:- návrh výrobní technologie vakuového tváření- výběr nevhodnějšího plastového materiálu včetně dodání- výroba lisovacích forem a přípravků- zhotovení výrobku a jeho konečnou úpravu včetně ořezání, vrtání, frézování, začištění a balení
    Disponujeme vlastní nástrojárnou pro údržbu lisovacích nástrojů. Velké opravy a výrobu nových nástrojů zajišťujeme prostřednictvím externích dodavatelů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7447
cache: 0024:00:00