Jak na věc


toulcův dvůr praha 10 hostivař vánoční akce

Pronájem prostor - Poptávkový formulář

    Sídlíme v ekologickém centru Toulcův dvůr s farmou hospodářských zvířat. Rozloha členitého a přírodně hodnotného terénu příslušejícího k areálu činí 8 hektarů.
    üV Semínku je badatelna, kde jsou soustředěny všechny pomůcky vhodné pro objevování krás přírody. Pozorování dětem usnadní i lupy, dalekohledy, vábničky, mikroskopy a další pomůcky.
     Informace ohledně ubytování získáte pouze na tomto čísle, pracovníci na ostatních telefonech vám bohužel na vaše dotazy týkající se ubytování nejsou schopni odpovědět. Děkujeme
    üJsme akreditovanou školkou zapsanou v rejstříku MŠMT a je tudíž vzdělávací institucí, ve které pracujeme pod kontrolou České školní inspekce podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.
    Veškeré informace a rezervace termínů - Martina Reislová: 603 806 362 (v pracovní dny od 08.00 do 15.00), v případě, že s Vámi momentálně z nějakého důvodu nemůžeme hovořit, napište prosím SMS, nebo nás kontaktujte e-mailem. Velmi rádi se Vám ozveme zpět.
    Děti v Semínku jsou v pravidelném a přímém kontaktu se zvířaty a to buď ve školce (pakobylky, rybičky či canisterapeutický pes bordercolie Dora) nebo na farmě Toulcova dvora


Pronájem prostor - Poptávkový formulář

    Na farmě probíhá projekt Noemova archa, při kterém pomáháme zachovat agrobiodiverzitu a zachránit původní česká plemena hospodářských zvířat. Naše zvířata jsou zařazena do programu zachování genových zdrojů. Každoročně odchováváme mláďata, většina z nich je zařazena do dalšího chovu.
    Součástí Semínka je členitá přírodní zahrada o rozloze více jak 1000 m2 (certifikát Přírodní zahrada získala v roce 2015, probíhá projekt Malý zahradník)
    V Semínku je badatelna, kde jsou soustředěny všechny pomůcky vhodné pro objevování krás přírody. Pozorování dětem usnadní i lupy, dalekohledy, vábničky, mikroskopy a další pomůcky.
    Jsme akreditovanou školkou zapsanou v rejstříku MŠMT a jsme tudíž vzdělávací institucí, ve které pracujeme pod kontrolou České školní inspekce a podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.
    S dětmi pracují kvalifikovaní učitelé podle zákona o pedagogických pracovnících. Celý týden mají děti stejného učitele, kterého dobře znají a on zná je.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. Je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9853
cache: 0024:00:00