Jak na věc


tncz nova test parků

Rádio Wave vysílá ve vizuální podobě v platformě O2 TV

    Správcem Vašich osobních údajů je společnost RadiaCZ s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 06533434, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 283817 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.
    Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost RadiaCZ s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.
    Před týdnem uvedla televize Nova další novinku, diváci uvidí Televizní noviny živě na TN.cz, zhlédnout budou moci návštěvníci jak relaci v 17:00, tak i v 19:30.  Rozšíření webových aktivit probíhá neustále, před časem se na videoportálu Nova.cz objevila možnost sledovat akviziční seriál Mentalista, tento seriál vysílá TV Nova vždy v pondělí večer.


Rádio Samson končí i nekončí, na FM frekvencích chce přinést nový program

    Pořád dělaj reklamu na to své blbé TN.cz ale že by to alespoň pořádně jelo, to né. Počítač přestane reagovat, prohlížeč se kouše a sotva že to tam vůbec reaguje. Jiné weby mi jedou bez problémů. Nevíte někdo čím to je? Psal jsem dotaz, no samozřejmě že odpověd‘ vůbec žádná. Rychlostí internetu a strojem to není, už mám vyzkoušeno na vícero strojích. Problém stále stejný.
    Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru radiotv.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na helpdesk@radia.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.
    Pro živé vysílání používají MS Silverlight, takže doporučuji ho aktualizovat. Pro záznam zase flash. Paradoxní je, že kvalita záznamu je často horší než kvalita živého vysílání a i při nastavení HQ se s kvalitou streamu ČT24 nedá srovnat. Dělat reklamu na živé vysílání 5 let po té, co ho provozuje ČT a vlastně 10 let potom, co ho provozovala v rámci Železného rozvodu i Nova z Vladislavky, mi přijde trochu směšné.


I gramotný posluchač potřebuje přesné informace. Expres FM vrací pravidelné zprávy

    Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností RadiaCZ s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů.
    „Naším cílem je přinést divákům rodiny televizních kanálů Nova stejně kvalitní zážitky i na internetu. Živé vysílání Televizních novin na tn.cz je jen jedním z mnoha dalších programů, které budou následovat. Již nyní mohou naši uživatelé zdarma sledovat vybrané živé přenosy sportovních událostí, které znají z placeného kanálu Nova Sport„, dodává ředitel sekce internetu TV Nova Pavel Krbec.
    Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00