Jak na věc


testovací řidič

Testovací lyže a bazarové lyže za skvělé ceny.

    V naší nabídce máme použité testovací závodní lyže pro nejnáročnější lyžaře a bazarové lyže pro sportovně založené lyžaře. Lyže Atomic, Volkl, Fischer, Rossignol nebo Head si můžete prohlédnout a případně zakoupit přeš náš e-shop nebo přímo u nás na prodejně v Rokytnici nad Jizerou.
    Výprodej testovacích lyží Blizzard se slevou až 60%. Vyprodáváme sjezdové lyže z testovacího setu, jedná se o modely sportovní a závodní modelové řady. Testovací lyže mají naježděno cca. 10-15 dnů na sněhu. Lyže jsou kompletně oservisované, na hranách ani skluznici nejsou známky opotřebení. Na gesignu jsou místy patrné oděrky viz. foto produktu. Rádi Vám poradíme při výběru online nebo na naší kamenné prodejně. Lyže si u nás můžete půjčit a otestovat.
    Nabízíme špičkové testovací lyže pro děti a dospělé a dětské bazarové lyže za nízké ceny. Bazarové lyže od těch nejlepších světových značek za super ceny jak pro rekreační tak i pro náročné lyžaře. Nabízíme Vám top modely lyží z našeho Testovacího centra. Lyže jsou po kompletním servisu připravené na svah. Z naší nabídky Vám nabídneme sjezdové lyže Atomic, lyže Volkl, lyže Rossignol, lyže Head a lyže Fischer.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00