Jak na věc


synovec pavla zedníčka

Něžnou duši a sexy tělo mají motorkáři Jan Révai a Pavel Liška. Vandráci Vagamundos se vydávají na nebezpečnou cestu

    Jsou to teprve čtyři dny, co svět opustil mladý herec Jakub Zedníček (†27). Ten zemřel po nešťastně nehodě na dálnici D1. Zdrcující zpráva zničila celou jeho rodinu včetně slavného moderátora. Pro toho ale trápení jen tak neskončí...
    Herec by se rád účastnil poslední rozloučení s milovaným synovcem, jenže teď v zimě pobývá na vzdálené Floridě, a tak to má velmi složité s dopravou zpátky do Čech. „Zatím se Pavlovi nepodařilo najít dvě volná místa v letadle do Evropy. Počátkem ledna je velký zájem o cesty do Ameriky a zpět. „Sháníme nějaký let, ale je to velice těžké, vše je obsazené,“ řekla deníku Aha! Pavlova manželka Hanka Kousalová (54).
    „Zubatá“ si vybrala svoji daň hned z kraje roku 2018. Na dálnici D1 přišel o život nadějný brněnský herec Jakub Zedníček. Mladý muž měl podle všeho cirka pul hodiny po silvestrovské půlnoci, po vlastní havárii, přebíhat dálnici, kde jej usmrtilo jiné auto. Zprávu o tragickém úmrtí oznámilo Městské divadlo Brno. Jakub Zedníček byl synovcem populárního herce Pavla Zedníčka, přezdívaného kamarády Čmaňa. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00