Jak na věc


světelná show radnice liberec

Vánoční LED řetěz 24m venkovní/vnitřní, studená bílá

    Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.
    Podsvícení reklamy LED diodami zajišťuje průměrnou životnost 6-7 let. Krom delší životnosti v porovnání se systémy, které využívají zářivky, dochází k výrazné úspoře energie. Vyšší pořizovací náklady LED technologie jsou tedy dle rozměrů vyrovnány během 1-2 let.
    Světelné návěstidlo AŽD - seřazovací trpasličí. Pořadí světel zhora: b/m. 6-pinový konektor s připojením signálů přes ochranné odpory přímo na LED. Návěst je možné napájet 12VDC nebo 16VAC napětím.
    K modelům lokomotiv T478.4048 ČSD (kat.č.72962 a 72963) od ROCO máme na prodejně k dispozici leptané tabulky, které k modelu původně nebyly přibaleny. Stavte se na prodejnu nebo vám je přibalíme k vaší objednávce.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vánoční koule - set 52ks - zlaté + měděné #

    Vyrabíme světelné nápisy jako jednostranné světelné boxy(instalované na zdi) i oboustranné světelné výstrče (upevněné v prostoru). Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm světelné propustnosti. Zajišťujeme také návrh, výrobu, a instalaci světelných a svítících nápisů.
    Pouze u nás nyní zakoupíte LED světelné reklamní panely v prvotřídní kvalitě včetně LED osvětlení za bezkonkurenční ceny. Levná a úsporná reklama v jedom. Žádná plastová bedýnka, ale pevný svařovaný hliník a kvalitní LED osvětlení. Kvalitní povrch práškovou barvou!!
    Jsme regionálním distributorem společnosti CITY ILLUMINATIONS s.r.o., která vyrábí vlastní produkty světelné výzdoby a dále dováží výrobky jedné z největších evropských firem v tomto oboru, francouzské společnosti LCX-LEBLANC CHROMEX, která působí na evropském trhu více než 50 let.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00