Jak na věc


svéráz národní lovu v zimě ke stažení zdarma

Prasátko Peppa DVD 6 Vánoce u Peppy

    Máte rádi folklor a rádi byste se jím doslova obklopili? Můžete si pořídit folklorní tričko a jiné folklorní drobnosti z Podluží. Trička potisklá podlužáckým ornamentem dle originálního nákresu Bc. Silvie Markovičové z Lanžhota.
    Chceme vzkřísiti řemeslnou práci co nejvíce využívající místních přírodních materiálů, tvořící nejen věc užitečnou svému účelu, ale též blízkou našemu srdci a oku lahodící.
    Ruská komedie, ve které se víc pije než mluví aneb Hurá s vodkou na medvěda. (1995) Hrají: V. Haapassalo, A. Buldakov, V. Byčkov, S. Strugačov, S. Kuprijanov a další. Scénář a režie: Alexandr Rogožkin. V ruském znění s titulky.
    Chceme, aby každý náš výrobek byl potřebný v každodenním životě, nestal se krátkodobou věcí spotřeby, ale - stejně jako dobré víno - zrál, získával časem na hodnotě a stal se "rodinným stříbrem" pro více generací.


METEOR MONSTER TRUCKS dvd 3 METEOR VELÍ

    Naši svérázní lovci se tentokrát vydávají na ryby. A opět s vodkou. Parta chlapů jede na ryby a vezme si na cestu 16 kartonů vodky. To vše ve jménu kulturní rekreace. Avšak stane se, že je proud zanese (i s drahocenným nákladem) do Finska. Nestačili ještě vypakovat pruty a došlo jim, že překročili státní hranici. Kvapem se vrátili do vlasti, přičemž v cizině zapomněli škatule s pitivem. Jednu nebo dvě - to by ještě šlo vydržet, ale všech šestnáct, to už je státní kauza. A ve jménu takové je ruské vojenské námořnictvo připraveno se potopit. Třeba až na dno...
    Věříme, že Svéráz získá si Vaši důvěru opravdovostí materiálů a poctivě provedenou prací. Bude naslouchat všude, kde bude vyhledáván, a společným úsilím s těmi, kdož porozumějí, pomůže snad v obnově řemesel, by se povznesly z dnešního stavu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8909
cache: 0024:00:00