Jak na věc


stavba občanského vybavení

V americkém zooparku roztrhal lev mladou ženu. Policie ho musela zastřelit

    Ekonomicky nejvýhodnějším bydlením jsou bezesporu pasivní domy. Kromě toho, že jsou ekologické, jejich roční potřeba tepla se pohybuje od 5 do 15 kWh/m2, což představuje 10x nižší spotřebu tepelné energie oproti běžným novostavbám. Pasivní domy jsou na tom ve spotřebě energií ještě lépe než nízkoenergetické domy, ale kvůli tomu jsou i náročnější na postupy projektování a samotnou výstavbu.
    Udírnová dvířka, grilovací rošty, šamotové desky a cihly, žáruvzdorné malty, přikládací a popelníková dvířka, teploměry do uírny, ale i návody, rady a různá doporučení naleznete právě na těchto našich stránkách - stavba svépomocí.
    U stavby na klíč se jedná o kompletně dodavatelsky realizovanou stavbu, kde veškeré práce a dodávky materiálu koordinovaně zabezpečuje odborná stavební firma a ta také plně zodpovídá za kvalitu hotového díla všechny další starosti s výstavbou už přenecháte spolehlivým a ověřeným dodavatelům. Ve společnosti STAVEBNICE RD, s.r.o. máme s projektováním a výstavbou rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti, a proto s námi šetříte čas i náklady. Garantujeme vám, že za typový projekt beze změn zaplatíte cenu projektové dokumentace i stavby vždy podle ceníku a položkového rozpočtu.


Cesta k energetické soběstačnosti (I.)

    Volejte zákaznickou infolinku 775 234 234 nebo pište prostřednictvím emailu info@domysnu.cz a kontaktního formuláře.
    A je pouze na vás, jestli si budete chtít koupit pouze projektovou dokumentaci a stavbu si zrealizujete sami svépomocí, případně Vámi zajištěnou firmou, nebo budete chtít projekt a realizovat i celou stavbu na klíč. Informujte se podrobně, co všechno zahrnuje stavba na klíč.
    Pokud si vyberete stavbu domu dle typového projektu z našeho katalogu a nebudete si přát jeho změny, vždy vám cenu garantujeme. V případě změn v projektu, je cena kalkulována na základě konkrétního projektu. Ceny stavby na klíč jsou reálné, ověřené, transparentní a pravidelně aktualizované.
    Výstavba nízkoenergetických domů je v České republice poměrně rozšířená. To je dáno přednostmi, které nízkoenergetické domy nabízejí - snižují náklady na vytápění a dopad na životní prostředí. Kritériem je roční spotřeba tepla 15-50 kWh/m2, což je až 10x méně energie než u starších domů a v průměru 3x - 5x méně než u běžných novostaveb. Investice do nízkoenergetické stavby se vám vrátí během několika let.


Shrnovací dveře ušetří místo, všude se ale nehodí

    Zastarale chvoj nebo chvůj. Chvojím se označují ořezané větvičky stálezelených jehličnatých dřevin, které se používají pro různé ozdobné účely, ale ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9780
cache: 0024:00:00