Jak na věc


středisk služeb školám plzeň

Ceny pro školy v přírodě, taneční a sportovní soustředění, tábory:

    ** Cena pobytu v délce  1-3 noci, nezahrnuje ložní prádlo. Komplet ložního prádla si lze jednorázově připlatit 35,-Kč/pobyt nebo je samozřejmě možné si přivézt vlastní spacáky popřípadě ložní prádlo. Postele jsou vybaveny dekou a polštářem.
    Níže uvedené ceny jsou orientační, u skupinových pobytů rodin s dětmi, firemních akcí či kurzů, svateb atd. vám nabídku připravíme na míru dle obsazenosti lůžek a vašich požadavků na stravu.
    Rekreační středisko Naděje se nachází v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy u obce Svratouch, okr. Chrudim. Nedaleko městečka Hlinska v Čechách na pomezí Pardubického kraje a kraje Vysočina. Středisko je ze všech stran obklopeno krásným lesem - skupinám nabízí naprosté soukromí.
    Jsme vzdělávací a poradenskou organizací s více než dvacetiletou praxí a zkušenostmi v oblasti školského prostředí působící v celém Jihomoravském kraji. Zaměřujeme se na podporu škol se širokým záběrem nabízených činností. Najdete u nás ucelenou nabídku akreditovaných vzdělávacích programů a kvalifikačních studií. Nabízíme služby usnadňující provoz škol a školských zařízení a zajišťujeme potřebné vybavení.


Rekreační středisko Naděje nabízí:

    * U škol v přírodě v měsících květen, červen, září a při pobytu delším než 4 noci, poskytujeme na 15 platících dětí jedno místo pedagogického dozoru zdarma.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8758
cache: 0024:00:00