Jak na věc


státy evropského hospodářského prostoru

Malý zázrak! Agresívní nádor v mozku dívky (11) záhadně zmizel

    Stovky obyvatel se po ničivých požárech v Kalifornii mohou vrátit zpátky domů. Mnohým ale oheň domy vzal a tak obyvatelé nejhůře zasaženého města Paradise nemají kam jít. Někteří z nich proto uvažují o stěhování do jiného státu.
    Nejméně čtyři mrtvé si vyžádala střelba v nemocnici v americkém Chicagu. Střelec se podle svědků na parkovišti pohádal se ženou, kterou znal, a ve vzteku začal střílet kolem sebe.
    Ulicemi hlavního města Minnesoty otřásl v pátek mohutný výbuch, který rozmetal rodinný domek. Během silné exploze, kterou zabrala bezpečnostní kamera, se zranila jedna osoba. Hasiči ji dostali z trosek, zraněná žena byla následně okamžitě převezena do nemocnice.
    Prezident Spojených států Donald Trump s manželkou Melanií uctili památku zesnulého George Bushe staršího. Rakev navštívili v sídle kongresu USA, kde budou ostatky bývalého prezidenta uloženy do středy.
    Rodiče jedenáctileté Američanky dostali od lékařů špatnou zprávu. Ti u jejich dcery nalezli vzácný a agresivní nádor v mozku. Ten však po několika měsících nečekaně zcela zmizel.


Střelba v chicagské nemocnici! Útočník zabil nejméně čtyři lidi

    O psí věrnosti se přesvědčila Andrea Gaylordová ze Spojených států. Ta musela opustit svého psa, když byla kvůli požáru evakuována ze svého domova. Když se po měsíci vrátila, našla milovaného mazlíčka v místě, kde její domov stával.
    Smutná zpráva přišla v sobotu ze Spojených států. Ve svém domě v Kalifornii zemřel americký textař, držitel Oscara a ceny Grammy Norman Gimbel. Podle televize BBC to v sobotu oznámil jeho syn Tony Gimbel.
    Soud na newyorském Manhattanu dnes poslal Michaela Cohena, bývalého osobního právníka Donalda Trumpa, na tři roky do vězení. Usvědčil ho, že během prezidentské volební kampaně v roce 2016 uplácel dvě někdejší milenky budoucího prezidenta, aby o poměru s ženatým Trumpem mlčely. Podle soudu šlo o porušení pravidel pro financování volební kampaně.
    Na nedělní večer muž z amerického Missouri zřejmě jen tak nezapomene. Když odmítl orální sex se svou ženou, švihla ho opaskem a hodila po něm talíř. Následně ho začala pronásledovat po celém domě. Informaci přinesl britský deník Daily Mail.


Trosky domu se po výbuchu rozlétly na všechny strany! VIDEO

    Spojené státy drží státní smutek. Ve washingtonské Národní katedrále skončil státní pohřeb prezidenta George Bushe staršího. Jeho památku přijeli uctít prezident Donald Trump i jeho předchůdci Obama, Clinton a samozřejmě George Bush mladší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9815
cache: 0024:00:00