Jak na věc


spádová škola

PROFI Míchačka BWJ 130l - lehký rám

    Profesionální stavební spádová míchačka BWJ 160 l/230 V, pracovní objem míchačky je 110 l a její výkonost je 1,5 m3 míchané směsi za hodinu, napětí 230 V.
    Charakteristika výrobku:Desky Isover SD jsou vhodné jako spádová vrstva jednoplášťových plochých střech, která výrazně zlepšuje tepelně technické parametry střešního pláště, minimálně zatěžuje stropní konstrukci a vzhledem k suchému procesu zkracuje dobu montáže. Nejčastěji se vyrábí s 2% spádem, ale je možné vyrobit spád na míru konkrétní ploché střechy. Minimální množství je nutno konzultovat s výrobcem.
    *Pozn.: Deklarace řezaných výrobků Isover SD, Isover DK, Isover AK je odvozena z deklarovaných parametrů výrobku Isover R, Isover P a Isover T.
    Profesionální stavební spádová míchačka BWA 200 l/230 V, pracovní objem míchačky je 200 l a její výkonost je 3 m3 míchané směsi za hodinu, napětí 230 V.


PROFI Míchačka BWJ 160l - lehký rám

    Na základě těchto skutečností jsme vyvolali jednání se zástupci Neratovic (s paní starostkou Lenkou Mrzílkovou a paní Michaelou Kučerovou, vedoucí odboru školství a vnějších vztahů).
    Na jednání v Neratovicích jsme se shodli, že aktuální situace je z dlouhodobého hlediska neúnosná (předpokládá se další výstavba). Proto jsme se dohodli, že na příštím společném jednání starostů (v květnu), bude na program zařazen bod společného a koordinovaného postupu zasažených obcí v oblasti školství. Cílem je navýšit kapacity školních zařízení v Neratovicích tak, abychom současný problém v budoucnu minimalizovali.
    Obec Čakovičky měla historicky podepsanou smlouvu o umisťování žáků prvního stupně s obcí Neratovice. Bohužel, vzhledem k velkému stavebnímu rozvoji v naší oblasti, byla obec Neratovice nucena tuto smlouvu vypovědět. V současné době nemá obec Neratovice smlouvu ani s žádnou jinou obcí.
    - Cena dopravy individuálně na základě počtu kusů a vzdálenosti !- Pouze platba předem - jedná se o výrobek vyrobený na zakázku dle požadavků zákazníka !


INFO - MATERIÁLOVÉ VLASTNOSTI A SPECIÁLNÍ ÚDRŽBA

    Profesionální stavební spádová míchačka BWA 150 l/230 V, pracovní objem míchačky je 150 l a její výkonost je 2,4 m3 míchané směsi za hodinu, napětí 230 V.
    Profesionální stavební spádová míchačka BWJ 130 l/230 V, pracovní objem míchačky je 80 l a její výkonost je 1 m3 míchané směsi za hodinu, napětí 230 V.
    Vzhledem k tomu, že v současné době autobus linky 351 nejezdí kolem školy III., požádali jsme zástupce ROPID o změnu trasy ranního a po poledního autobusu. Změna je aktuálně přislíbena a budeme řešit výši nákladů.
    Profesionální stavební spádová míchačka BWA 110 l/230 V, pracovní objem míchačky je 110 l a její výkonost je 1,5 m3 míchané směsi za hodinu, napětí 230 V.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10098
cache: 0024:00:00