Jak na věc


souvětí souřadné a podřadné pracovní list

Souvětí souřadné - Všichni Všem

    Zdroj: HARTMANNOVÁ, Věra. Jazykové rozbory pro žáky základních i středních škol a studenty víceletých gymnázií. 4. vyd. Olomouc: Nakladatelství Olomouc, 2000, 199 s. ISBN 80-7182-106-3.
    9. Škola, do níž chodím, uspořádá začátkem letošních prázdnin závody chlapců a děvčat v běhu kolem sídliště, a proto jsme napsali babičce, že nás má čekat o několik dní později.
    referát s prvky zamyšlení Před několika lety byl proveden experiment, jehož cílem bylo zjistit, zda je agrese pud, či naučená odpověď. Děti z mateřské školy byly rozděleny do pěti skupin. První sledovala dospělého člověka, jak se chová různým způsobem agresivně k nafukovací panně. Druhá skupina sledovala film...
    8. Vím, že vás zajímá cizí literatura a že se s ní snažíte seznámit české čtenáře, a proto vám doporučuji tuto zajímavou práci, která obsahuje příspěvky k otázkám překládání.
    3. Časem se naučil pracovat tak úsporně, že si všechno dobře rozvrhl, a proto mu ještě zbyl čas k tomu, aby se podíval na představení, které v divadle právě hráli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7738
cache: 0024:00:00