Jak na věc


slavnosti sněženek místa natáčení

Putování po dobšických sklípcích 2019

    Lze koupit na místě v den konání akce nebo v předprodeji od 20.8. ve Vzorkové prodejně Pivovaru HOLBA v Hanušovicích Vzorková prodejna: Školní 252, Hanušovice GPS: 50°4'22.919"N, 16°55'48.818"E Pondělí - Pátek: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:30 Sobota a Neděle: 9:00 - 13:00
    Vážení návštěvníci Slavností, děkujeme za krásný víkend, který jsme společně strávili v Ivančicích. Jsme moc rádi, že se k nám vracíte. Díky za Vaše milé úsměvy, které nás motivují do další práce :-) Chvála chřestu a vínu! A za rok (17. - 19. 5. 2019) na 25. ročníku se na Vás budeme moc těšit!
    Dopravu zvolte dle své libosti, těšíme se na vás v areálu pivovaru HOLBA! Konečná stanice: Pivovar HOLBA, Pivovarská 261, HanušoviceGPS: 50.0699189N, 16.9277194E
    Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?


Čokoládový festival Olomouc 2019

    Nedělní dopoledne bude patřit naší oblíbené folk-rockové Evelíně (https://evelina.webnode.cz/), po které nastoupí Circus Problem. Pánové nám v loňském roce vytrhli trn z paty, přijeli na poslední chvíli a rozjeli to tady jako blázen - takže jsme je letos pozvali zase! Pódium bude jejich v neděli v poledne. Dále se v neděli odpoledne můžete těšit na Jiřího Pavlicu & Hradišťan a folk-rockovou kapelu Pozdní sběr :-)
    Brňáci, poctivá muzika a kvalitní vokály – to jsou Kanci paní Nadlesní. Jejich playlist je plný nejen zahraničních popových a rockových pecek, ale i českých a slovenských interpretů. Svou kančí muzikou nás baví již dvanáctou sezónu!
    Oslavy Ryzího piva z hor se staly v Jeseníkách tradicí. Také letošní 15. ročník promění 31. srpna a 1. září nádvoří pivovaru Holba ve společenskou arénu,prosycenou výborným pivem, hudbou a skvělou zábavou.
    I letos bude vypraven z Brna dvakrát tam a zpět parní vlak s lokomotivou Skaličák. Tentokrát můžete využít jedinečné příležitosti a udělat si k nám romantický výlet v neděli 20. 5. :-)
    Nabídka vinařství (sekce Vinařská zóna) a restaurací (sekce Gastronomická zóna) na našem webu je kompletní! I chřestové recepty od restaurací už jsou tu! Takže můžete číst, kochat se, vařit a hlavně se na letošní Slavnosti chřestu a vína těšit - aspoň tak, jako se my těšíme na Vaši návštěvu :-)


Třeboňsko - krajina rybníků

    Kdo by neznal nejoblíbenější čipernou sestřičku Babetu ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? Nebo si nepamatoval na rusovlasou moderátorku pořadu Trní a Cestománie? Ano, usměvavá a energická Bára Štěpánová, herečka a moderátorka nás provede celým večerem Slavnosti vína!
    Masopust 2019 Ostrava - Slezskoostravský hrad - další informace: Slezskoostravský hrad Ostrava, Alena Špetíková, 721 262 690, hrad.ovas@cerna-louka.cz
    Jeho restaurace Entrée v Olomouci patří mezi nejvyhledávanější podniky v republice. A Přemek Forejt, který za touhle senzací stojí, zase patří mezi nejmladší – a nejinspirativnější – šéfkuchaře v Česku. Tři roky vařil v londýnské restauraci L'Autre Pied a dva roky v brněské Koishi. A ruku má potetovanou zeleninou!
    Slavnosti připomínají někdejší proslulost boskovických husí, ceněných zejména na vídeňských trzích. I letos se návštěvníci mohou těšit na dvoudenní programový blok v areálu Letního kina.


Zlatá pivní pečeť 2019 - mezinárodní pivní festival České Budějovice

    ROZHODUJTE SAMI JAKÁ PIVA JSOU NEJLEPŠÍ ... Přijďte hlasovat v atraktivní návštěvnické soutěži o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2019 v kategoriích 10/11/12/pivospeciál | Hlasování bude probíhat přímo na stáncích pivovarů celé čtyři dny konání festivalu. Při vstupu na festival si vyžádejte 4 hlasovací lístky s názvem kategorie a po ochutnání přihlášených vzorků piv můžete hlasovací lístek vhodit do boxu u stánku pivovaru. Seznam všech přihlášených piv do návštěvnické soutěže naleznete u vstupu na festival a po vylepené prostorách hotelu Palcát. Vyhlášení vítězů kategorií proběhne v sobotu 6.4. při závěrečném zakončení. Každý se může stát na chvilku pivním odborníkem
    Děkujeme za Vaši účast na čtvrtém ročníku Slavnosti vína, který se konal 9. listopadu 2018 v hotelu NH Collection Olomouc Congress. Termín příštího ročníku je 8. listopadu 2019!
    V atraktivní návštěvnické soutěži o ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2019 budou moci hlasovat všichni návštěvníci festivalu každý den od 16:00 hodin do 21:00 hod. / Soutěží se ve čtyřech kategoriích 10/11/12/SPECIÁL. Návštěvníci dostanou hlasovací lístky u vstupu na pivní festival, mohou si zakoupit degustační skleničku a dát hlas svému oblíbenému pivu přímo u výstavních stánků pivovarů. Více o pivovarech zde ...
    Rodák z jihomoravských Ivančic na sebe nejvíce upozornil díky 2. místu v soutěži Česko hledá Superstar v roce 2005. Od té doby je tento zpěvák nedílnou součástí českého hudebního nebe. V roce 2003 jej na vystoupeních začal doprovázet jeho nynější band, ve složení: Borek Nedorost – klávesové nástroje, vokál; Dalibor Dunovský – basová kytara; Pavel Bříza – bicí; Karel Nováček – trumpeta, vokál; a Dan Hlaďo – kytara.


Roztocký Masopust 2019 Roztoky u Prahy

    Generální partner Pivních slavností Tábor 2019 je již po třetí společnost YANFENG s výrobním závodem v Plané nad Lužnicí. Yanfeng Automotive Interiors je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co a Johnson Controls a je celosvětovým lídrem ve výrobě interiérů vozidel velkých automobilových značek.
    V sobotu dopoledne náměstí rozehraje dechová hudba Polanka (FANTAZIE - POLANKA), po obědě zahrají na Slavnostech Ukulele Orchestra jako Brno (https://ukuleleorchestrajakobrno.weebly.com/). V sobotu odpoledne zazpívá na našem hlavním pódiu Milan Peroutka se skupinou Perutě! Těšíte se? My moooc!
    Tradiční mezinárodní přehlídka pivovarů PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR 2019 s bohatým doprovodným a kulturním programem se uskuteční ve dnech 3.-6.4.2019 již tradičně v prostorách hotelu Palcát v Táboře. Budete moci ochutnat více jak 140 vzorků od cca. 40ti pivovarů, hlasovat v atraktivní návštěvnické soutěži o nejoblíbenější pivo v kategoriích 10/11/12/speciál ZLATÝ PIVNÍ POHÁR 2019 a užít si bohatý doprovodný kulturní program plný skvělých koncertů. Předprodej vstupenek na jednotlivé dny pivních slavností startuje 17.12.2018 v síti TicketStream. Vstupenky si můžete zakoupit také v předprodejních místech TicketStrea v Táboře (více informací zde).


Djs Radia Haná a povídání o víně

    Asi si říkáte, jak je na tom program ve vinařské zóně - i letos je k degustaci vína od místních vinařů připraven hudební program - v sobotu bude hrát cimbálová muzika Gracia (http://www.cmgracia.cz/) a v neděli LH Za Oponou :-)
    Ke kvalitnímu vínu patří také dobrá muzika. Tu si se skleničkou v ruce můžete v průběhu večera také užít v restauraci Sal de Mar. O ten nejlepší hudební výběr se tu postarají DJs Radia Haná. Kromě toho zde na vás v prostorách restaurace čeká zážitkové povídání o víně a skvělý raut.
    Záštitu v roce 2019 nad pivními slavnostmi v Táboře v hotelu Palcát převzala již podruhé hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stránská a starosta města Tábor Štěpán Pavlík. Podpora krajského úřadu a města Tábor je důležitou součástí tohoto tradičního festivalu již mnoho let. Děkujeme za podporu … PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR, z.s.


Další informace o rybářských slavnostech

    Bohatý doprovodný program plný skvělých koncertů patří již neodmyslitelně k pivním slavnostem v Táboře a ani v roce 2019 tomu nebude jinak. Můžete se těšit na rockovou nadílku plnou skvělých kapel. Vystoupí například All stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier ... Kapela snů vznikla na základě přání samotných fanoušků, kteří si složení odhlasovali. Poprvé se představila loni v březnu na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl beznadějně vyprodán. Dále vystoupí např. kapela Vypsaná Fixa, Keks, Rolling Stones Revival a další ... Celý kulturní program naleznete zde ...
    Bohatý doprovodný program plný skvělých koncertů patří již neodmyslitelně k pivním slavnostem v Táboře a ani v roce 2019 tomu nebude jinak. Můžete se těšit na rockovou nadílku plnou skvělých kapel. Vystoupí například All stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier ... Kapela snů vznikla na základě přání samotných fanoušků, kteří si složení odhlasovali. Poprvé se představila loni v březnu na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl beznadějně vyprodán. Celý kulturní program naleznete zde ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
17364
cache: 0024:00:00