Jak na věc


skleněný thermo šálek na kávu

Sklo a zrcadla pro stavebnictví

    Vyrábíme kvalitní celoskleněné dveře z bezpečnostního skla. Všechny skleněné dveře Bepof mají bezpečnostní atest. Díky mnoha možnostem povrchové úpravy (lesk, mat, průhledné, neprůhledné) jsou vhodné do kanceláří i domácností, koupelen i dětských pokojů, dovnitř i ven.
    Pro připevnění kovových montážních prvků na skleněné plochy, používáme speciální UV lepidlo. Nabízíme také službu kompletace výrobků pro nábytkářský průmysl.
    Pro výrobu zrcadlových výrobků zpracováváme zrcadla o šířkách 3, 4 a 5 mm. Podobu výsledného produktu přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka.
    Ploché sklo pro nábytkářský průmysl a baumarkty zpracováváme již téměř 20 let. Vyrábíme z plochého skla FLOAT v tloušťkách od 4 do 19 mm. Tvary, rozměry, opracování hran, a povrchová úprava výrobků záleží jen na zákazníkovi.
    Pro potřeby stavebního průmyslu zpracováváme materiál v tloušťkách 8 – 19 mm (sklo) a 3 – 5 mm (zrcadla). Skleněné a zrcadlové výrobky určené pro stavebnictví jsou vždy bezpečnostní a mají příslušný atest:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8081
cache: 0024:00:00