Jak na věc


ruda z ostravy

Michal Kavalčík zaválel: Po Rudovi z Ostravy přišel Oscar! Dostal ho od syna

    Michal Kavalčík vystupoval spoustu let jako Ruda z Ostravy. Nedávno ale shodil háro, zahodil džísku i tričko s nápisem AC/DC a rozhodl se být zase víc sám za sebe!
    V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Dara Rolins, moderátor Michal Kavalčík a vědec Michael G. S. Londesborough. Premiéru dalšího dílu Show.
    Moderátor Primy Michal Kavalčík (42), kterého diváci v minulosti znali pod pseudonymem Ruda z Ostravy, bude mít dalšího potomka. Jeho přítelkyně Zuzana čeká miminko a Michal se šťastnou novinkou pochlubil na sociální síti.
    To se Leošovi nepovedlo. Myslel si, že je vtipný, a přitom nadzvedl ze židle značnou část diváků, kteří sledovali slavnostní předávání ankety Fotbalista roku. Instaexpres na internetové televizi Playtvak.cz
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42), známý například jako Pepan v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway, už byl tohle léto na dovolené v Chorvatsku. Pak ale odletěl na další, na týden do Itálie.


Velká pardubická plná známých tváří: Bouček, Havelka či Ruda z Ostravy

    Tato jizva teď zdobí moderátora Divošek na Primě Michala Kavalčíka (42). A to vše kvůli zranění, které si způsobil na divadelní zkoušce muzikálu Muž se železnou maskou a následně musel být ve zlínské nemocnici operován.
    V diáři měl program nabitý až do konce roku, kšefty mu ale překazil ošklivý úraz, při němž si Michal Kavalčík (42) zranil krční ploténku. Podstoupil náročnou operaci, na divadelní prkna do muzikálů, kde hraje, se však ještě vrátit nemůže. Tak alespoň naskočil zpět do Diváckých zpráv.
    Dohlížela na to, aby Michal Kavalčík ještě coby Ruda z Ostravy měl kšefty, pak po prohrané sázce s Radkem Balašem, aby ho v kadeřnictví dobře ostříhali a už si podmanila i hercova syna Alexe.......
    Zhrzená Šípková se nerozloučila s kolegy ze Strar Dance, konec Rudy z Ostravy a exkluzivní výpověď pacientky, která se léčila na stejném pavilonu jako Miss Jandová.
    Michal Kavalčík (42) se svou partnerkou Zuzanou tvoří již tři roky stabilní pár českého šoubyznysu. Z předchozích vztahů mají oba své potomky a v červenci se jim národní první společný, kterého počali na pokoji ve zlínské nemocnici.


Adéla se v Divadle Broadway navečeřela již po sté. Tentokrát během obnovené premiéry

    Michal Kavalčík nedávno s pomocí kadeřníka zásadně změnil svůj vzhled. Poté, co představitel Rudy z Ostravy radikálně zkrátil vlasy, ho přestali poznávat lidé na ulici, kteří ho přehlížejí, ale i známí.......
    Adéla ještě nevečeřela je divadelní adaptací populárního filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského. Příběh je nejen parodií na rodokapsové detektivky a brakovou literaturu, ale také ukázkou velkého kontrastu mezi americkou a českou kulturou. Namyšlený, uhlazený americký detektiv přijíždí do Prahy, aby lehce a šarmantně vyřešil zapeklitý případ. Jenže velmi záhy zjišťuje, že u Čechů je všechno jinak. Naráží nejen na specifika české národní povahy, ale je také vystaven odlišnému způsobu pojetí policejního vyšetřování charakterizovaného postavou komisaře Ledviny. Právě ostré protiklady mezi americkým a českým řešením jednotlivých situací jsou sympatickým zdrojem laskavého humoru. Tato nadsázka může v současné době "globální amerikanizace" světa nabývat nových rozměrů a kvalit, než-li tomu bylo v době, kdy byla Adéla natočena jako film. Skýtá to nové možnosti zajímavých aktualizací.


ROZSTŘEL: Přijde hypotéka a máme zpátky Rudu z Ostravy, žertuje Matonoha

    V létě se herec a moderátor Michal Kavalčík (42) stane podruhé tatínkem. Doufá, že se mu po synovi Alexovi, kterého má z bývalého vztahu, vydaří dcera. "Hodně jsme pracovali na tom, aby to byla holčička. Tak uvidíme," smál se Michal.
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) se za necelé dva měsíce stane již podruhé otcem. Se svou přítelkyní, manažerkou Zuzanou, čeká prvního společného potomka, na kterého se oba moc těší. Miminko by se mělo narodit v první červencové dekádě, a zdali to bude holčička, nebo chlapeček stále zamilovaný pár tají.
    Moderátor primáckých Divošek Michal Kavalčík si Pevnost Boyard užíval plnými doušky. Podívejte se na jeho "vlog", tedy video z cesty na Pevnost Boyard. Video vám ukáže všemožné zákulisí francouzského fenoménu.
    V dost netradičním úboru dorazil na tiskovou konferenci k muzikálu Trhák, který se bude od října hrát v jeho domovském divadle Broadway, zpěvák a moderátor Michal Kavalčík (42).
     Společnost flyingeyes.tv přináší nová řešení pro video a fotografie ze vzduchu. Zajistíme vám unikátní letecké záběry a fotky za pomocí bezpilotních prostředků také nazývaných jako drony.Letecké video záběry, snímky nebo fotografie tvoříme na profesionální úrovni.


MICHAL KAVALČÍK alias NICK CARTER je vždy ve střehu

    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42), který v listopadu loňského roku prodělal operaci páteře, si vyblokoval ve svém nabitém diáři volný týden a odjel se svou těhotnou přítelkyní Zuzanou odpočívat. „V rehabilitačním centru v Čeladné jsme já i moje Zuzanka denně absolvovali procedury téměř celé dopoledne a pak jsme chodili na túry, například jsme zdolali Lysou horu, Radhošť nebo Ondřejník,“ prozradil Michal, který se zakulacuje stejně jako jeho Zuzka, svá bříška se rozhodli zdokumentovat.
    Divadlo Broadway uvede 1. listopadu slavnostní premiéru muzikálu Michala Davida, Libora Vaculíka, Bryana Adamse a Lou Fanánka Hagena Muž se železnou maskou.
    Moderátor Michal Kavalčík (42), známý z rádia jako Ruda z Ostravy, vyrazil společně s přítelkyní Zuzanou na dovolenou do Chorvatska, kde se oběma dlouhodobě moc líbí.
    Michal Kavalčík se zranil. Během zkoušení muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway si zranil plotýnku a skončil v nemocnici. Přestal cítit levou ruku.
    Moderátor, herec, zpěvák a režisér Michal Kavalčík (42) známý jako Ruda z Ostravy, míří do televize. Od 1. června se stane novou posilou Diváckých zpráv na Primě.
    Podívejte se, jak si užívá Michal Kavalčík (42) po boku partnerky pobytu v lázních, kde po náročné operaci rehabilituje. Navíc ho ještě další měsíc bude zdobit krční límec!


Diváci se mají na co těšit: Ruda z Ostravy přijal velkou výzvu a míří na televizní obrazovky

    Michal Kavalčík nedávno s pomocí kadeřníka zásadně změnil svůj vzhled. Poté, co představitel Rudy z Ostravy radikálně zkrátil vlasy, ho přestali poznávat lidé na ulici, kteří ho přehlížejí, ale i známí....
    Na prkna pražského Divadla Broadway se po osmi letech od své premiéry vrátil muzikál Oldřicha Lichtenberga a Michala Davida Adéla ještě nevečeřela......
    Po téměř dvou týdnech ve zlínské nemocnici, kde musel být kvůli poranění krční ploténky operován, se moderátor a herec Michal Kavalčík vrací do života. Teď ho čeká rehabilitace a podle nejnovějších informací by měl už tento pátek znovu moderovat Divošky na Primě.
    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) žije už několik let se svou přítelkyní, manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Se svou přítelkyní samozřejmě stráví také letošní svátek svatého Valentýna.
     KINA ČR - Premiéra filmu KOMICI s.r.o. - The Tour 2016 - RUDA - MILOŠ KNOR - PAVLÁSEK - KOČIČKOVÁ - MATONOHA - NEDVĚD :) 27 / 10 / 16 - ČESKÁ REPUBLIKA


Video deník Michala Kavalčíka z Pevnosti Boyard: Jaká byla cesta do Francie, a kde hvězdy bydlí?

    Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) randí již nějaký ten pátek se svou přítelkyní manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Jak nám Michal prozradil, se svou přítelkyní stráví také letošní svátek Valentýna.
    Oznamujeme všem Kissákům, že po dlouhé težké nemoci náš milovaný kolega, kamarád, přítel, tatínek, syn, vnuk Michal Kavalčík. Už se vám po něm stýskalo? Nám moooooc! Po operaci a následných rehabilitacích je opět v plné síle a od pondělí 13.listopadu se vrací do vysílání Radia Kiss. Slýchat ho budete moci každý všední den mezi 9:00 a 12:00. Nenechte si ho ujít.
    Michal Kavalčík narozený 13. června 1975, v Českém Těšíně, je také známý pod přezdívkou Ruda z Ostravy je český herec, zpěvák a moderátor. Vystudoval Ostravskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický.
    Adéla již opět požírá své oběti v Praze! Po 8 letech od původní premiéry se na scénu Divadla Broadway vrací oblíbený český komediální muzikál ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA v režii.......


Nová hvězda Primy šokuje: Má stejně velký biceps jako Roman Šebrle. Místo svalů má ale tuk!

    Adéla ještě nevečeřela je divadelní adaptací populárního filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského. Příběh je nejen parodií na rodokapsové detektivky a brakovou literaturu, ale také ukázkou velkého kontrastu mezi americkou a českou kulturou. Namyšlený, uhlazený americký detektiv přijíždí do Prahy, aby lehce a šarmantně vyřešil zapeklitý případ. Jenže velmi záhy zjišťuje, že u Čechů je všechno jinak. Naráží nejen na specifika české národní povahy, ale je také vystaven odlišnému způsobu pojetí policejního vyšetřování charakterizovaného postavou komisaře Ledviny. Právě ostré protiklady mezi americkým a českým řešením jednotlivých situací jsou sympatickým zdrojem laskavého humoru. Tato nadsázka může v současné době "globální amerikanizace" světa nabývat nových rozměrů a kvalit, než-li tomu bylo v době, kdy byla Adéla natočena jako film. Skýtá to nové možnosti zajímavých aktualizací.
    Zažívá perné dny! Tomáš Kraus už druhý týden v řadě bez přestávky moderuje každý večer Divošky na Primě. Jeho parťák Michal Kavalčík totiž musí po zranění a operaci rehabilitovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00