Jak na věc


roxor heavy

FERONA ROXOR - Tyč betonářská - průměr 18mm délka 6bm, 11,99kg/ks

    Hutní materiál používaný na stavbách slouží k zesílení stavebních konstrukcí.U betonových prvků se jedná o zesilování při výrobě (vnitřní výztuhy) nebo o dodatečné zesilování při jejich poruše.Doprava:doprava pro zákazníka po celé ČR za jeden závoz paušálně do 1500,- Kč s DPH dle místa vykládky, v případě kombinované dodávky se sortimentem stavebnin je doprava stavebnin účtována samostatně dle obchodních podmínek. Realizujeme zakázky nad 11.000,- Kč včetně DPH. Termín dodání 2 - 14 dnů. Doprava u délek 8 - 12m pouze u zakázek nad 3t.
    Německá metalová kapela Oomph! prozradila víc informací o nové desce, která následuje album XXV z roku 2015. Kromě toho vyslala první ochutnávku v podobě singlu Kein Liebeslied.
    V úterý večer se v pražském Foru Karlín představila nizozemská metalová skupina Within Temptation. Jako předskokany si zvolili mladou kapelu z německého Mannheimu Beyond the Black. Within Temptation v čele s charismatickou zpěvačkou Sharon den Adel předvedli pravou metalovou show. Prohlédněte si fotografie ze začátku koncertu.
    Hutní materiál používaný na stavbách slouží k zesílení stavebních konstrukcí.U betonových prvků se jedná o zesilování při výrobě (vnitřní výztuhy) nebo o dodatečné zesilování při jejich poruše.


Thy Art Is Murder zveřejnili nový singl

    Sérii vánočních koncertů zahájila Tarja Turunen v Olomouci za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc a pěveckého sboru Stojanova gymnázia Velehrad. Tuto jedinečnou show této operní i metalové zpěvačky vám přiblížíme v následujícím fotoreportu.
    Betonové ploty a jejich výroba, to je FCC Beton.Rekonstrukce koupelny Brno - kvalitně, levně, rychle.Plastová okna Slovaktual - okna bez kompromisů.Plastová okna Brno - okna pro Váš domov.Grily Weber - Zahradní grily na dřevěné uhlí Weber. Vázací pásky - balící technika, vázací pásky, obalový materiál.Teplovodní kotle - dodavatel teplovodních kotlů Eco Service.Průmyslové chlazení a rozvody kapalin.více
    Související kategorie: Ocelové profily I, Ocelové profily U, Kari sítěUpozornění: ceny hutního materiálu jsou dočasně informativní z důvodu výkyvu na trhu. Každá objednávka bude ještě potvrzena po odsouhlasení u distributora.
    Od ledna 2012 je možno si také zadat výrobu různých přístřešků, mříží, schodišť, různých rámů z oceli a nerezu, zábradlí, krovů,prvků oplocení, konzol, stožárů, dveří, pojezdových brán, vrat i na dálkové ovládání. více

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00