Jak na věc


revolver colt python

Související produkty Vzduchový revolver Colt Python 2,5'' černý DIABOLO/BB

    Tato zbraň je určená je ke  střelbě jak s olověnými diabolkami, tak s ocelovými BB broky. Celý revolver je z polymeru, ale vnitřek je ze slitin kovů. Též tomu odpovídá i váha Coltu. Nesmíme opomenout, že celková délka této zbraně je uctyhodných 290 mm. Takže velice vhodý pro střelbu do terče-diabolkami, nebo BB broky pro rychlou destrukční střelbu. Tímto revolverem Colt Python 357, lze střílet jak s BB broky, tak s diabolkami. Součásti této zbraně jsou 2 zásobníky po 10 ranách. Výrobce má ješte v nabídce totožný revolver, ale ten je celokovový, určený ke střelbě pouze s  BB broky. Jedná se o zbraň za vynikající cenu, která skvěle padne do ruky a působí velice reálným dojmem. Německý výrobce Umarex, známý především svými kvalitními výrobky dodává zbraně za bezkonkurenční cenu. Tato zbran, která skvěle padne do ruky a vůbec působí reálným dojmem.
    Princip systému CO: Bombička co2 se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Pak začíná proudit plyn CO z bombičky, který vyžene střelu z hlavně. Jedna bombička vydrží cca 50 výstřelů v závislosti na modelu zbraně, okolní teplotě a rychlosti střelby. Bombičky jsou jednorázové, je nutné vystřílet a nenechávat je ve zbrani pod tlakem. Doporučujeme vždy zakoupit Originální značkové bombičky.


Základní specifikace Vzduchový revolver Colt Python 2,5'' černý DIABOLO/BB

    Dvojčinný revolver Colt Python výrobního čísla E32946 v ráži .357 Magnum byl vyroben firmou Colt v roce 1971. Zbraň má válec na šest nábojů a hlaveň o délce 4". Revolver byl v roce 1972 kusově ověřen německou státní zkušebnou v Mnichově. Na levém boku předního kořene lučíku je vyražena interní kontrolní značka firmy Colt v podobě písmen V a P v trojúhelníku (Verified Proof). Na levém boku rámu nad sadou ověřovacích značek je vyražena značka v podobě písmene h v kruhu (pravděpodobně značka firmy Hallhuber z Mühldorfu, SRN).
    Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.
    Colty Python 357 Magnum má v základní výbavě zásobníky na diabolky i ocelové BB broky. Pro přesnější střelbu lze střílet olověnými diabolkami kalibru 4,5mm. Pro destruktivní střelbu můžete využít zásobníku na ocelové BB broky. Oba typy zásobníku mají kapacitu 10 ran.
    Vzhledem k tomu, že spoušťový mechanismus revolveru je i v režimu Dual Action docela citlivý má Python pojistku proti náhodnému výstřelu. Ta je umístěna za kohout revolveru. Pro naprosto lehkou spoušť můžete střílet režimem Single Action, kdy natáhnete kohout palcem a pak ukazovákem jen lehce domáčknete spoušť pro výstřel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00