Jak na věc


repliky zbraní

Puška M16: Black Rifle, která si zastřílela ve Vietnamu

    Během válečných let se průmysl a vývoj orientují jedním směrem: inovují se zbraně. Nejen taktika, ale i výzbroj rozhoduje o výsledku. Američané za druhé světové války zvládli hned několik zásadních novinek.
    Prodáváme historické repliky zbraní, repliky samopalů, pušek moderních i westernových, repliky pistolí, revolverů a coltů, repliky mečů, dýky, samurajské meče, helmy, zbraně 2. světové války, přívěšky na klíče a mnoho dalšího. Repliky zbraní jsou skvělý způsob, jak přenést do Vaši domácnosti trochu historie z různých dob a námětů.
    Puška Le Enfield patří mezi zbraně spojené s vítězstvím Spojenců ve druhé světové válce. Ač se používala už na přelomu 19. a 20. století, hlavní slávu jí přinesla právě druhoválečná bojiště.
    Mezi nejoblíbenější repliky pistolí na našem webu patří: Anglická pistole, 18. stol., Anglická pistole, 18. stol., mosaz, Beretta 92 F, nikl, Beretta 92F, Dvouhlavňový Deringer, mosaz, Dýka s pistolí, Francouzská pistole - dýka, Francouzská soubojová pistole, Francouzská soubojová pistole, mosaz, Italská křesadlová pistole, a další zajímavé repliky pistolí.


Puška Le Enfield: Británii pomohla vyhrát druhou světovou válku

    Vybírejte v našem širokém sortimentu, který potěší všechny vášnivé sběratele i další milovníky ručních zbraní, co ocení vlastnictví takové zbraně a rádi si ji vystaví doma, například ve svém obýváku nebo v pracovně. Všechny naše repliky jsou velmi kvalitní a pocházejí z různých historických období. Pořídíte u nás jak starověké, tak i středověké zbraně či zbraně, které se využívají v současnosti. Kromě věrohodných replik zbraní nabízíme též dobové otevírače dopisů včetně dárkové krabičky.
    Na výběr máte z desítek kvalitních replik, které potěší nejen jako sběratelské předměty, ale hodí se i pro demonstrace bitev – například pro historický šerm. Aby se vám lépe vybíralo, rozdělili jsme pro vás repliky zbraní do několika praktických kategorií. Vybrané produkty máme většinou skladem a po vytvoření objednávky je budeme ihned expedovat na vaši adresu. Všechny repliky u nás pořídíte za výhodné ceny.
    Bruce Springsteen ve své písni Born in the USA zpívá „so they put a rifle in my hand“. A je dost možné, že touhle puškou byla právě Black Rifle neboli M16, kterou americká armáda používala ve válce ve Vietnamu.
    Říkalo se jí henryovka nebo také winchesterovka. Stříleli s ní lovci a dobrodruzi na Divokém západě. V rukou ji, alespoň na stránkách knih Karla Maye, držel i nezapomenutelný Old Shatterhand.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00