Jak na věc


projekty rodinných domů venkovského typu ve tvaru

V rámci našich služeb nabízíme následující balíčky:

    Zpracováváme Průkazy energetické náročnosti budov při prodeji, pronájmu nemovitosti. Dále zpracováváme PENB pro projekty novostaveb, rekonstrukcí. Ceny za běžný rodinný dům jsou od 2500Kč.
    V případě zájmu vám bezplatně poradíme s vyplněním žádostí spojených se získáním stavebního povolení a stanovisek dotčených orgánů a vlastníků veřejné, dopravní a technické infrastruktury (tato stanoviska jsou nutným podkladem pro získání stavebního povolení).
    Jak probíhá projektování staveb? Co očekávat při naší spolupráci na projektech rodinných domů a jiných individuálních projektů novostaveb? Projektová činnost probíhá následujícím způsobem.
    Stále častěji jsme se setkávali s požadavky našich zákazníků na úpravy projektů při realizaci staveb a my jsme bohužel nebyli schopni na jejich požadavky pružně reagovat. Využívali jsme do té doby pouze služeb externích projektantů.
    Kupujete nemovitost? Nechte si poradit od odborníků. Nechte si zjistit jestli nemovitost, kterou kupujete je v pořádku. Nechte si nemovitost zkontrolovat...


Průběh projektování rodinného domu

    Na těchto internetových stránkách Vás vítá majitel firmy pan Jaroslav Zika, autorizovaná osoba v oboru pozemní stavby (číslo autorizace- 0008849). Stavebnictvím se zabývám cca 20 let. Během své praxe jsem se podílel mimo jiné na těchto projektech:
    K prezentaci našich typových projektů, jsme zde zvolili pro rychlou a přehlednou orientaci formu e-shopu, o které si myslíme , že je pro dnešního klienta nejlépe přijatelná. Neváhejte si proto sjednat jedním kliknutím nezávaznou bezplatnou konzultaci.


Průkazy energetické náročnosti

    Projekční kancelář se zabývá projekty rodinných domů od staveb cihlových až po montované domy (dřevostavby), rodinné domy novostavby i rekonstrukce. Zajišťujeme projekty domů, projekty individuální, typové projekty rodinných domů, úpravy typových projektů, projekty bytových domů, projekty občanských a průmyslových staveb, projekty skladů a garáží, výškopisné a polohopisné osazení domu na parcele včetně projektu přípojek, architektonické studie, vizualizace exteriéru, vizualizace interiéru, radonové a geologické průzkumy, geodetické zaměření pozemku, znalecké posudky, průkazy energetické náročnosti budovy, poradenství, inženýrská činnost, pomoc při výběru stavební firmy u stavby na klíč, finanční poradenství (například ceny stavebních materiálů, ceny stavebních prací, výběr dodavatele apod.)...Některé naše reference naleznete zde.


Galerie zrealizovaných rekonstrukcí bytů a koupelen pro inspiraci

    Projekční kancelář sídlící v Praze vznikla v roce 2001 a od té doby má cca 300 zrealizovaných zakázek. Projekty staveb zpracováváme na pozemky nejenom v Praze a okolí, ale pro všechny regiony v České republice. Činnost je nyní zaměřena zejména na energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení rodinných domů. Z důvodu neustále se navyšujících cen energií, celosvětového poklesu zásob ropy (energie je na ropě závislá), energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení bude časem nutností. Na projektech pracují zkušení autorizovaní projektanti s dlouholetou praxí (min.15 let). U nás nejednáte s obchodníkem, ale přímo se zpracovatelem projektové dokumentace.  Projekty rodinných domů možno také vybrat z katalogu rodinných domů. Nejsme zprostředkovatelé projektů stavební části, proto ceny projektů zbytečně nenavyšujeme. Veškeré projekty stavební části pocházejí z naší dílny. S projektanty profesí (voda, kanalizace, elektroinstalace, vytápění, požárně bezpečnostní řešení, průkaz energetické nároč
    Zajišťujeme kompletní projekční činnost pro stavbu rodinného domu a to včetně všech potřebných příloh: statickou část, Průkaz energetické náročnosti budov, požárně bezpečnostní řešení atd.
    Připravili jsme také pro své zákazníky na vybrané stavební materiály slevy až 47 % (cihly minimálně 34%, okna min. 44%, střešní krytina min. 20%...). V rámci projektové dokumentace při realizaci stavby domu. Slevy jsou závislé na typu materiálů a ročním období. Úspory financí při realizaci stavby domu hledejte u nás v kanceláři.
    V rámci projekce silničních staveb se věnujeme převážně projektům místních komunikací, zklidňování dopravy, řešení dopravy v klidu, návrhu koncepce cyklistické dopravy, povolování vjezdů a sjezdů, návrhu skladby konstrukčních vrstev komunikace a mnohé další.


Reference - rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader

    Na základě požadavků klientů na vzhled, energetickou náročnost a finanční možnosti se vždy snažíme najít ideální řešení. Specializujeme se zejména na projekty nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s komplexní nabídkou služeb od studie objektu, až po vyřízení stavebního povolení a kolaudaci stavby. Mimo individuálních architektonických návrhů, které bohužel nezveřejňujeme,nabízíme rovněž typové projekty rodinných domů, vyřízení dotací z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkových dotací.
    Pokud si zvolíte stavbu domu svépomocí, přizpůsobíme k tomu i vaši projektovou dokumentaci. Taková dokumentace poté slouží nejen ke stavebnímu povolení, ale zároveň i jako dokumentace pro vlastní realizaci stavby.
    Zpracováváme Konstrukčně statickou část k projektům pozemích staveb, statické posouzení stávajících konstrukcí, prohlídky nemovitostí za účelem zhodnocení statické únosnosti.
    PBŘ je nezbytnou součástí většiny projektové dokumentace předkládané na stavební úřad. V rámci této části dokumentace se hodnotí parametry stavby při požáru jakou jsou odolnost konstrukcí, únikové cesty, hasební prostředky a další...
    TIP: Po dohodě můžeme v první fázi vypracovat pouze části projektové dokumentace potřebné pro získání stanovisek výše uvedených dotčených orgánů. Můžete si tak vyřizovat podklady potřebné ke stavebnímu povolení dříve, než bude hotový celý projekt, který je potřebný pro odevzdání na stavební úřad ke stavebnímu povolení, čímž si ušetříte čas.


Nevíte, kdy je potřeba stavební povolení a jak jej získat

    Vedle samotné výstavby rodinných domů na klíč, kterou realizujeme prostřednictvím naší kmenové firmy Modular System s.r.o. již téměř dvacet let, nyní vytvoříme projektovou dokumentaci na míru a profesionálně připravíme veškeré projekční podklady pro úspěšnou a bezchybnou realizaci rodinných domů. Nyní se můžeme pochlubit vlastním zázemím zavedené projekční kanceláře, kde produkujeme desítky dobře připravených projektů ročně do celé ČR.
    Zajišťujeme kompletní geodetické práce: vytyčování staveb, zaměření skutečného provedení, zaměření mapových podkladů, geodetické plány, výkon úředně oprávněné osoby
    Velmi důležitá je vzájemná spolupráce vás jako investora a projektanta. Chystáte se postavit si nový domov, ve kterém strávíte pravděpodobně velkou část vašeho života. Je tedy důležité, aby byl projekt domu přesně dle vašich představ.
    Projekční kancelář MTprojekt se zaměřuje na projekty rodinných domů, projekty bungalovů, administrativních budov a provozoven - obchodů, restaurací, skladovacích prostorů, výrobních hal a jiných novostaveb.
    Vítejte na webových stránkách společnosti Modular projekt s.r.o. Tuto společnost jsme založili začátkem roku 2013 za účelem poskytnout našim klientům kompletní projekční servis.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
16116
cache: 0024:00:00