Jak na věc


prodej chaty u rybníka na vysočině

Chata Nový rybník - dřevěná chata u rybníka s možností rybaření na Českomoravské Vysočině - V954

    Nejbližší bazén v Třebíči 17 km (bazén 25m dlouhý, dětský bazén, tobogán, plavecká škola, sauna, solárium, masáže), vodní nádrž Dalešice 30 km (rybaření, jízda parníkem). Krásná turistika a cykloturistika po okolí. Výlety do okolí: přírodní rezervace Hadcova step a Skřipina, údolí Oslavy a Chvojnice, Wilsonova skála na vodním díle Dalešice, Mohelenský mlýn, rozhledna Babylón na Zeleném kopci, zámek s bazilikou v Třebíči (UNESCO), pivovar s muzeem pivovarnictví v Dalešicích, vinařské centrum Sádek.
    Vybavená kuchyňka (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba), jídelna s krbem a se vstupem na terasu, obývací pokoj s BTV, 2 ložnice (2/2), koupelna s vanou a WC, topení na tuhá paliva, 2x balkon. Volné prostranství, ohniště s posezením, venkovní gril. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek.
    Dřevěná chata 100 m od rybníka (Nový rybník) s možností rybaření a koupání, 3 km od Římova, 5 km od Rokytnice nad Rokytnou a 17 km od Třebíče (UNESCO) na Českomoravské Vysočině.
     V životě mohou nastat situace, které si nedokážeme představit ani v těch nejdivočejších snech. Situace, které nás mohou dohnat k činům, které jsme nepředvídali. Situace, díky kterým se budeme muset vzdát svého majetku, abychom ulehčili sobě nebo blízkému....


Nemovitosti - vzory smluv a podání

    V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so). Termíny hlavní letní sezóny 22.6. - 31.8.2019.Termíny hlavní zimní sezóny 19.1. - 16.3.2019.Velikonoce (hlavní sezóna) 18.4. - 22.4.2019.Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení. U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci. U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00