Jak na věc


porod po vysazeni utrogestanu

Základní „stavební“ prvky přirozeného porodu

    Lékař při přirozeném porodu není přítomen. Přichází teprve ve chvíli, kdy je třeba jeho zásahu v případě změny průběhu porodu, kterou nelze zvládnout přírodními prostředky.
    Vliv psychiky na průběh porodu je všeobecně známý: vystrašená žena trpí silnými bolestmi a porod trvá velmi dlouho, i když je obklopena spoustou odborníků. Jejich odbornost a specializace jí nejsou příliš platné, potřebuje spíše lidský přístup: náš úsměv, pochopení a povzbuzení, pohlazení a uklidnění.
    K poklidnému průběhu porodu nesmírně přispívá, jestliže budoucí maminka ví, že bude u ní „její“ porodní asistentka, kterou osobně zná již z předporodních kurzů, a která ji neopustí dříve, než bude dítě na světě.
    Avšak také je nutné zdůraznit, že ne pro každou ženu je přirozený porod vhodný. Kromě případů, kdy se dá předem očekávat, že porod nebude probíhat fyziologicky, není přirozený porod vhodný pro ženy
    Bezprostředně po porodu zůstává žena se svým dítětem v porodní místnosti a přikládá je co nejdříve k prsu. Matka by měla dítě přiložit k prsu do jedné hodiny po porodu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7823
cache: 0024:00:00