Jak na věc


pokračování expozitura

Posloucháte rádio přes DVB-T? Televizní platformy mohou být přínosem i pro rozhlas

    Hlavní hrdiny seriálu Terezu Hodačovou (Hana Vagnerová) a Dana Chládka (Robert Jašków) doplní prezident republiky Václav Wolf (Jan Kraus), jeho žena Ester Wolfová (Anna Šišková), prezidentův poradce Jiří Forestek (Marek Taclík), majitel bezpečnostní agentury Stín Bronislav Miler (Jiří Dvořák), na základě prezidentské milosti propuštěný Ota Kofčín (Jan Dolanský) a Danova nová parťačka Eva Jánská (Andrea Opavská), se kterou vyšetřuje všechny případy vyprávěné v minulosti.
    Od pondělí 12. října zařadí televize Nova kriminální seriál Atentát. Výjimečný televizní projekt od tvůrců seriálu Expozitura vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky. Podívejte se na fotografie a jednotlivé scény.
    Šestnáctidílný seriál Expozitura, který pro televizi Nova natočili v roce 2008 režiséři Petr Kotek a Ivan Pokorný, vypráví příběh na motivy skutečných kriminálních činů neslavně proslulého Berdychova gangu, který prorostl do policejních špiček a léta beztrestně vydíral, přepadal a vraždil. Seriál Expozitura byl před nedávnem dokonce prodán do USA (pod anglickým názvem Organised Crime Unit), což bylo odborníky hodnoceno jako velký úspěch. Každý z dílu má stopáž 75 minut a TV Nova jej zařadila do svého podzimního vysilacího schématu pro rok 2011.


AudioREPORT se ohlédnul za dokumenty, uspěly silné příběhy

    V jednotlivých dílech Expozitury budou zvlášť řešeny různé případy, ale celým seriálem se také bude táhnout dramatický příběh policistky, která je čerstvě přidělena do Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a jejího parťáka, kteří nechtěli nechat Berdychův gang, aby si dělal co chtěl bez odezvy. Mladá policistka se ihned vrhá do práce, ale zjišťuje, že ne vždy jsou v případech odsouzeni jejich skuteční viníci. Jejího úsilí si nemohl jeden z největších zločineckých gangů na našem území nevšimnout a stává se nepohodlnou nejen pro ně, ale i pro zkorumpované špičky policie díky důkazům o jejich propojení s gangem a mění se ve štvanou zvěř v tomto nervy drásajícím příběhu...
    Seriál představí i řadu dalších postav, jejichž prostřednictvím vypráví příběhy různých kriminálních případů, například přípravy zbrojních zakázek na míru, obohacování se na předražených stavebních zakázkách, vzájemného prodeje vysokoškolských diplomů, nelegálního financování politických stran a další.
    Expozitura je původní český seriál televize Nova z kriminálního prostředí. Seriál Expozitura má šestnáct dílů, které byly natočeny již v roce 2008 na základě scénáře Josefa Klímy a Janka Kroupy. Děj seriálu byla inspirován skutečnými kauzami z nedávné české minulosti - aféry kolem tzv. Berdychova gangu. Ten naprosto beztrestně vraždil, přepadal a vydíral. V Expozituře se setkáte s korupcí neuvěřitelných rozměrů.


Seriál Atentát (2015) – fotogalerie

    Hrdiny jsou členové elitní policejní jednotky, která byla vytvořena pro účely stíhání nejvyšších pater organizovaného zločinu a pro boj s mafií. Její významní detektivové se však spojili s kriminálníky a vytvořili svůj vlastní gang. Šéfové policejní jednotky (a supergangu zároveň) jsou odhaleni dvojicí podřízených, kteří začínali v oddělení bez sebemenšího podezření na nekalé praktiky uvnitř policie. Postupem času si uvědomují, jak jsou uvnitř jednotky osamoceni. Nakonec sami bojují o holé přežití, když se je gang rozhodne odstranit.
    Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost RadiaCZ s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.
    Správcem Vašich osobních údajů je společnost RadiaCZ s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 06533434, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 283817 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.


Oblíbenost IPTV roste, zejména na hlavní obrazovce

    V každém díle šestnáctidílného seriálu se uzavře jeden dílčí případ. Hlavní drama však sledujeme v příběhu policistky a jejího parťáka, kteří se postavili jednomu z největších zločineckých gangů, jež kdy na našem území operoval. Většina hlavních aktérů, kteří posloužili coby předloha, dodnes žije.
    Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností RadiaCZ s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů.
    V hlavních rolích se v seriálu objeví Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Jan Novotný, Pavel Zedníček, Zuzana Bydžovská nebo Jan Kanyza. V jedné ze svých posledních rolí se v Expozituře objevil také Vladimír Dlouhý.


Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

    Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která získá místo v osobní ochrance prezidenta. Po pokusu o atentát na hlavu státu Tereza zjišťuje, že v něm Dan může mít prsty. Vydá se proto po jeho stopě a mapuje případy, které řešil v minulosti. Střípky těchto kriminálních kauz, vyprávěné zpětně, pak přinesou klíč k pochopení aktuálního dění a přinesou překvapivé rozuzlení.
    Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.
    V průběhu vyšetřování atentátu na prezidenta je postupně odkryta celá řada kriminálních kauz. Diváky čeká strhující, filmově natočená podívaná. V hlavních rolích se představí Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Marek Taclík, Anna Šišková, Jan Dolanský, Michal Slaný nebo Miroslav Táborský.


Poslechovost rádií

    Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru radiotv.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na helpdesk@radia.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.
    Kriminální seriál Atentát je volným pokračováním projektu Expozitura. Nová série bude mít 18 částí. Prezidenta republiky ztvární Jan Kraus, jeho nejbližší ochránkyní bude Hana Vagnerová v roli Terezy Hodačové a bývalý vyšetřovatel ÚOOZ Dan Chládek, kterého ztvární Robert Jašków. Seriál má své místo v programu každé pondělí od 21:40.
    Televize Nova nyní v roce 2014 připravuje pokračování úspěšného seriálu Expozitura II. Kromě starých známých tváří jako jsou Hana Vágnerová, Robert Jašków nebo Jan Dolanský, se tu objeví například Jan Kraus, a to rovnou v roli prezidenta republiky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00