Jak na věc


poděkování zaměstnancům

Poděkování zaměstnancům Akademie věd ČR

    Protože jsem také zdravotní sestra, velmi si ceněním a vážím jejich přístupu a pomoci, zvláště, když musí reagovat v noční dobu na psychicky roztřeseného pacienta.
    touto cestou, v době, kdy laická veřejnost často považuje Nemocnici Vyškov s.r.o. za "předsunutou Hnátkovu hlídku" a dále tvrdí, že by se v tomto zařízení nikdy nenechali operovat, chci poděkovat za kvalitní práci tohoto zařízení. Nejsem sice odborník (na lůžkovém oddělení jsem pracoval naposledy v roce 1992, a poslední předchozí hospitalizace byla před 40 lety), nicméně to, co jsem měl možnost vidět/absolvovat/zažít na vlastní kůži, si zaslouží jen kladné hodnocení - nejde jen o koordinaci jednotlivých činností, kvalitu práce lékařského týmu, sester, sanitářky, ale i úklidu, údržby....
    Poděkování primáři Pinkovi, ošetřující lékařce paní MUDr. Válkové a všem sestřičkám za péči v průběhu mé dlouhodobé nemoci. Vážím si práce a vzdávám úctu paní doktorce Válkové za její neskonalou starostlivost, se kterou jsem se v životě nesetkal, vážím si vysokou erudici všeho personálu, zdravotní pomoci. Děkuji za každodenní zlepšování mého zdravotního stavu. Ještě jednou děkuji.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00