Jak na věc


plavání batolat šumperk

Nejlepší bodové výkony na AXIS Cupu zaplavali Kubová, Chocová a Franta

    Po přihlášení je nutné uhradit zálohu 1000Kč/dítě, ale můžete uhradit i celou částku kurzovného. Podklady k platbě najdete v informacích s potvrzením přihlášky.
    Mimořádné výkony byly k vidění během prvních dvou dnů Plzeňských sprintů, které jsou součástí Českého poháru v plavání Arena Cupu. Jan Micka skvělými časy pokořil své vlastní české rekordy na tratích 800 a 1 500 metrů volný způsob. Na osmistovce se zlepšil o tři a na patnáctistovce dokonce o neskutečných 10 sekund. Tomáš Franta na 200 m znak po devíti letech vymazal z rekordních tabulek Květoslava Svobodu. Český rekord téměř o dvě sekundy pokořila také Barbora Seemanová na 200 metrů volný způsob.
    První listopadový víkend se Český pohár v plavání Arena Cup tradičně přesunul do jihlavského bazénu, kde se uskutečnil další ročník Axis Cupu. Většina reprezentantů se sice připravuje až na prosincový světový šampionát, i tak ale do Jihlavy přijeli čtyři členové českého týmu pro MS. K vidění bylo hned pět rekordů závodu. Nejvíce vítězství si odvážejí Filip Chrápavý a Tereza Horáková, kteří shodně ovládli pět disciplín.


Na Plzeňských sprintech překonali Micka dva a Franta se Seemanovou jeden český rekord!

    Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
    ZIMNÍ PLAVÁNÍ – začátek v pondělí 7. ledna, je čas na rezervaci místa. Pokud máte miminko kterému bude v prosinci 5 – 6 měsíců, můžete se již přihlásit, zarezervujeme Vám místo. ( 12 lekcí/4 320,-Kč ), poskytujeme slevu pro sourozence.
    Plavání je zdravá a oblíbená sportovní aktivita, které se může věnovat prakticky každý v jakémkoli období života. Dnes chodí plavat kojenci, děti, dospělí i staří lidé. Plavání je jako pohybové cvičení vhodné pro tělesně i mentálně postižené osoby a rozšiřují se také kurzy plavání pro těhotné ženy. Fenoménem dnešní doby se navíc stalo stále vyhledávanější plavání kojenců, které učí děti správně dýchat, rozvíjet motoriku a podporuje jejich pohybové dovednosti. Plavání je prostě IN :-)
    V New York Times před lety vyšel zajímavý článek. Byl tam i obrázek znázorňující počítačově generovanou studii, která zobrazuje proud vzduchu kolem trupu vozidla s tryskovým motorem. Vozidlo, které se pohybuje nadzvukovou rychlostí a aerodynamika ...


Barbora Seemanová přidala v Plzni další český rekord! Kubová a Micka v nejlepších bodových výkonech!

     Když své plavání chcete zrychlit, nestačí dělat rychlejší tempa. Dost často je výsledek opačný - sice děláte rychlejší tempa, ale tempa jsou výrazně kratší a vy zpomalíte. Jediné, co se zrychlí, je nástup vaší ...
    Chcete-li ve vodě zažívat lehkost, uvolněnost a eleganci, jsme připraveni vám pomoci. Věříme, že radost a potěšení z dobrého plavání můžete dosáhnout i vy.
    Dětská osuška s oblíbenou Elzou a Annou potěší všechny malé obdivovatelky. Využijete ji nejen doma, hodí se na pláž nebo k bazénu.Osuška je vyrobena ze 100% bavlny.Barvy osušky...
    Potěšte své děťátko tímto divoce zábavným chrastítkem ve tvaru hravého lva usazeného na barevnách korálcích. Snadno uchopooitelná rukojeť a chrastící zvuky korálků podněcují děťátko, aby chrastítkem třáslo, čím se zárověň...
    Zlepšil jsem se až pomocí metody úplného ponoření (v angličtině Total Immersion). Krok za krokem jsem se nejenom naučil dobře plavat, ale plavání si zamiloval. Natolik, že jsem vytvořil tyto stránky a začal předávat dál, co jsem se naučil.


Plavání batolat - Plavání s Dittou

    Čeští plavci přidali na mistrovství světa v krátkém bazénu v Chang-čou další semifinálové a finálové postupy. Barbora Seemanová navázala na osmé místo z kraulové dvoustovky postupem do semifinále na poloviční trati, když se kvalifikovala jako šestá. Mezi nejlepší šestnáctku zamířila s dvanáctým nejrychlejší časem i Anika Apostalon. Raduje se i ženská polohová štafeta, která postoupila jako čtvrtá přímo do finále.
    Ve svém prvním seniorském finále na mistrovství světa v krátkém bazénu v Chang-čou dosáhla Barbora Seemanová na trati 200 metrů volný způsob na osmé místo. Ve finále zopakovala osmnáctiletá česká reprezentantka svůj výkon z rozplavby časem 1:54.82. Do finále se odpoledne kvalifikovala po úspěšně zvládnutém semifinále Simona Kubová na 100 metrů znak. V semifinále prsové padesátky skončila Petra Chocová celkově dvanáctá.
    Život každého člověka je už od samého počátku spojen s vodou, která nás provází v mnoha různých podobách a jako živel je přitažlivá i fascinující. Plavání, a to jak ve sladké vodě, tak v moři je zdraví prospěšné v mnoha směrech. Obzvláště přínosné je plavání dětí, které díky této pohybové aktivitě posilují svaly celého těla, stávají se otužilejšími, a tudíž také odolnějšími vůči různým nemocem. Plavání v moři navíc pomáhá vyléčit vaše děti z nejrůznějších alergií a dodává jim potřebné vitamíny.


Barbora Seemanová zahájila světový šampionát postupem do finále!

    V roce 2006 se objevila na našem knižním trhu publikace prof. MUDr. Václava Zemana, CSc., vedoucího Ústavu tělovýchovného lékařství Lékařské fakulty University Karlovy v Plzni s názvem  Adaptace na chlad u člověka - možnosti a hranice. Vydalo nakladatelství Galén, doporučená cena 190,- Kč.
    Součástí balení je loďka v různých barvách spolu s pevně přichyceným nafukovacím balónkem.Pokud balónek přes zadní dřevěnou trubičku nafouknete a loďku položité na vodní hladinu, loďka se vydá kupředu....
    Výborný světový šampionát zatím zažívají čeští plavci v krátkém bazénu v čínském Chang-čou. Po dvou dnech mají jistotu čtvrté finálové účasti a už výrazně překonali jeden finálový start z předchozího mistrovství světa ve Windsoru v roce 2017. Simona Kubová na 100 metrů v dnešním finále skončila na sedmém místě a stejného výsledku dosáhla v dnes dvakrát vylepšeném českém rekordu ženská polohová štafeta na 4x 50 metrů. Navíc Barbora Seemanová přidala svůj druhý postup do finále, když z osmé pozice prošla mezi osmičku finalistek na 100 metrů volný způsob.
    V sobotu a v neděli plaveme v dopoledních hodinách v malém bazénu s dětmi ve věku od 6 měsíců do 2 let a ve velkém bazénu s dětmi ve věku 2-5 let s pomocí rodičů.


Nadlehčovací rukávky (pár) oranžové

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
     Studiem vlivů extrémních podmínek na člověka, především chladu, se věda zabývá přibližně sedmdesát let, i když zkušenosti s extrémním chladem jsou pochopitelně mnohem starší. Od 17. století pronikali stále častěji odvážní mořeplavci stále dále za oba polární kruhy a získávali nové poznatky o zemích věčného sněhu a ledu. 
    Extrémní skokan do vody Michal Navrátil si zásluhou čtvrtého místa na Světovém poháru v Abu Dhabi zajistil účast na mistrovství světa v roce 2019. V korejském Kwangdžu bude příští rok v srpnu obhajovat stříbro z loňského šampionátu v Budapešti. V Abu Dhabi byl po prvním dnu na pátém místě, aby se díky posledním dvěma skokům ve druhé polovině závodu posunul na vynikající čtvrtou pozici.


Plavecký pás 1000 žluto-oranžový

    Dovolená u moře není pro vás a vaše dítě pouze příjemným odpočinkem. Příznivé účinky mořské vody a vzduchu způsobí, že se vám pročistí plíce i pleť, zregenerují svaly a klouby a vaše tělo získá nové zásoby vitamínu D. Navíc vás plavání v moři celkově rozhýbe a vy i vaše děti se budete cítit skvěle.
    Zajímavá kniha o prevenci a léčbě chladnou vodou a chladem vyšla v roce 2008 v Bratislavě. Nahlédnout do obsahu můžete prostřednictvím recenze.
    S vaničkováním miminka můžete začít doma hned po zahojení pupíčku. Instruktorka předvede plavání s novorozencem ve vaně, manipulaci s děťátkem a masírování.
    Úvodní rozplavby na mistrovství světa v krátkém bazénu v čínském Chang-čou přinesly české výpravě díky Barboře Seemanové na 200 metrů volný způsob postup do odpoledního finále. Dařilo se i Simoně Kubové na znakové stovce a Petře Chocové na 50 metrů prsa, které si obě zajistily postup do semifinále. Mimo postupové příčky zůstali Jan Micka, Barbora Závadová, Tereza Horáková a Tomáš Franta.
    Čerpáno z "OTUŽOVANIE - základné pokyny" a "O tepelném hospodaření živých organismů a zásadách poskytování prvních pomoci při podchlazení" od MUDr. Jozefa Makaie, kterému tímto děkujeme za svolení zveřejnit jeho dílko na tomto webu.


Podívejte se, jak vše vypadá v praxi:

    Závěrečný den Plzeňských sprintů, které se plavaly jako 7. kolo Českého poháru v plavání Arena Cup, posunula Barbora Seemanová další český rekord, tentokrát na trati 400 m volný způsob. Skvěle dnes zaplavali znakovou stovku Tomáš Franta a Simona Kubová, jejichž výkony jsou mezi deseti nejlepšími evropskými časy letošní sezony. Finanční prémii za nejhodnotnější bodové výkony si z Plzně odvážejí Jan Micka a Simona Kubová.
    Plavecký pás 1000 je vhodný pro výuku plavání.Délku poruhu lze upravit pomocí posunutí spony po popruhu. Zapínání na sponu.Vhodné kombinovat s nadlehčovacími kroužky,rukávky nebo křidélky. Zajistíte tak...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00