Jak na věc


plastové modely tanků 1: 35 t 34

Podrobnosti o kategorii Plastové karty a Čipové (RFID) karty

    Plastová nádrž na dešťovou vodu "Delfin Rain" - objem 4000 litrů, která je vyráběna z vysoce jakostního polyethylenu metodou rotačního tváření, což zaručuje její 100 % těsnost.
    Plastové karty nabízíme ve čtyřech základních skupinách: Plastové karty s potiskem, Magnetické karty, Nestandardní karty, Karty s variabilními daty. V každé skupině karet jsme pro vás přehledně popsali a nadefinovali, co je základ pro danou skupinu karet. Ovšem víme, že právě plastové karty jsou opravdu variabilní a každá skupina karet je kombinovatelná se všemi ostatními, naše dělení do skupin vzniklo tedy především proto, aby jste vy, naši zákazníci, získali základní přehled o možnostech a cenách. Plastová karta může být plastová karta s potiskem, průhledná, s matným i lesklým povrchem, metalickým povrchem, s ražbou emboss i deboss, extra potiskem zlatou i stříbrnou barvou, výsekem kulatým umístěným dle vašeho přání. Zkrátka těch možností je mnoho.
    Plastová nádrž na dešťovou vodu "Delfin Rain v.A" - objem 4000 litrů, která je vyráběna z vysoce jakostního polyethylenu metodou rotačního tváření, což zaručuje její 100 % těsnost. Nádrž je vybavena plovákovým čerpadlem

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7924
cache: 0024:00:00