Jak na věc


pivovary info

Změny ve vlastnictví pivovarů po roce 1945 – národní správa

    Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme!„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
    Zjednodušte si další objednávání, už nikdy nebudete muset vyplňovat kontaktní údaje.Pouze registrovaný zákazník může získat také trvalou slevu na další nákupy. Registrací do e-shopu souhlasíte s odběrem newsletteru max. 2x měsíčně.
    Pivní lázně jsou výjimečná lázeňská procedura s léčivými účinky, která přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Jedná se přitom o nezapomenutelný zážitek nejen pro všechny milovníky zlatavého piva!
    Luxusní pivní chlazení SOUDEK 1/8 HP je určeno k profesionálnímu chlazení,stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva v domácím prostředí a na menších zahradních party.
    Nejdříve si položte základní otázku – vrátili byste se do podniku, kde Vám natočili teplé pivo? Pravděpodobně ne. A tímto by se měl řídit každý majitel hospody, který to myslí vážně!
    Prodej potravinářských plynů v tlakových lahvích - bombách. Nabízíme Vám láhve s N2 - dusíkem vhodným na víno, CO2 - oxid uhličitý a směsi N2 a CO2 vhodným pro čepování piva a limonád.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00