Jak na věc


papoušky ara ararauna

Směs pro střední papoušky speciál 10 kg

    Pestré a chutné krmivo pro velké papoušky se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek, robustnějším minerálně-vitamínovým komplexem a spostou ovoce, zeleniny a ořechů.
    Přirozeným způsobem brousí drápky a zobák. Popískované tvrdé dřevo zajišťuje jemné broušení. Sortiment na broušení zahrnuje brusná bidla, brusné houpačky, brusné hračky…
    Registrací získáte při každé 10. objednávce, (při min. nákupu 500 Kč u každé objednávky), slevu 20 % na celý nákup, zabere to jen chviličku, tak neváhejte...
    Zábavné hračky v zářivých barvách rozvíjí schopnosti a plně zabaví Vašeho papouška. Hračky různých tvarů, velikostí a materiálů se střapci, rolničkami a zvonečky zabaví každého papouška.
    Máme pro Vás připravený seznam specializovaných ordinací, včetně pohotovostí, které Vám pomohou při sebemenším "zakašlání" Vašeho opeřeného miláčka. Seznam budeme stále doplňovat o ověřené veterinární lékaře a naleznete ho v levém sloupci v kategorii:
    vítáme Vás na webových stránkách e-shopu Pe - Pa, kde najdete vše, co potřebujete pro spokojený život a hru velkých a malých papoušků, kanárů, andulek, prostě pro potřeby Vašeho ptactva :-) ...


Darwin's velký papoušek Happy mix 1kg

    Myslete na svého papouška i v době, kdy nejste s ním - používejte hračky pro papoušky V době, kdy papoušci tráví čas v omezeném prostoru klece, je potřeba zajistit, aby se nenudili a rozvíjeli své schopnosti. K tomu slouží kreativní hračky pro papoušky , hračky pro papoušky z džungle , brusné hračky pro papoušky , zábavné hračky a minerály , pružiny a houpací hračky pro papoušky .
    Hračky z čistě přírodních materiálů např. z kávovníkového dřeva, kokosu, banánových listů, ratanu, bambusu, sépiových kostí, sisálu atd. Na kousání, houpání či prolézání jsou vhodné pro všechny druhy papoušků.
    Prodej kvalitního přírodního krmiva pro papoušky. Krmivo je díky složení z různorodosti semen dokonalým zdrojem krmiva pro papoušky. Složení krmiva je důležité pro správnou výživu papoušků po celý rok. Na výběr máte z několika krmných směsí určených pro konkrétní druh papoušků. Dále nabízíme i samostatná semena a obiloviny, které jsou v hodné pro krmnení papoušků. Nabízíme krmivo pro malé, střední a velké papoušky na prodej v různých baleních.
    Pružiny jsou vhodné na šplhání a trénování tlapek. Slouží pro simulaci pohybů ve volné přírodě. Houpačky jsou doplněny vždy hračkami ke kousání. V sortimentu naleznete také terapeutické houpačky pro masáž tlapek


Směs krmiva pro střední papoušky speciál 20 kg

    Výběr vhodné podestýlky je důležitým prvkem v péči o papouška. Nejen pravidelné a důkladné čištění klece, ale také pokrytí dna klecí a voliér přispívá k bezchybné hygieně a kvalitnímu chovu papoušků.Je důležité, aby dno klece nebo voliéry pokrývala z důvodu nebezpečí infekce vrstva např. bukových štěpek, mořského nebo říčního písku. Při čištění dna klecí nebo voliér se vždy jednoduše nahradí znečištěná vrstva vrstvou čistou.Druh pokrytí vrstvy dna klecí a voliér záleží na velikosti a druhu papouška. Písek se používá pro menší druhy papoušků, bukové štěpky nebo podestýlka z lisovaného dřeva jsou vhodnější pro střední a velké papoušky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00