Jak na věc


paměťové pěny

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

    Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.
    V této matraci 200 x 80 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.
    Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.
    Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.


Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

    Při výběru lůžka pro váš spánek dbejte zejména na kvalitu. Matrace postele by měla být pohodlná a hlavně ze správných materiálů. Kromě pocitu z matrace také však berte ohled na váš zdravotní stav, věk a proporce těla. Všechny tyto faktory musíte zohlednit předtím, než se rozhodnete pro koupi matrace. Starší lidé si například jistě zamilují matrace pro seniory v kombinaci s vyšší postelí, která jim umožní pohodlnější vstávání. Možností pro koupi lůžka je mnoho, nedejte se proto zlákat neseriózními nabídkami a kupujte vždy kvalitní matraci v kombinaci s vhodným roštem a odpovídajícím postelovým rámem.
    V této kategorii naleznete levné matrace z paměťové pěny 200 x 80 cm, které odpovídají velikosti menšího lůžka. Vybírat můžete podle tuhosti od měkčí až po tvrdší matrace. Tvrdost matrací je dána výběrem materiálů při výrobě, které dohromady doplňují jednotlivé vlastnosti. Profilování matrací z paměťové pěny 200 x 80 cm zajišťuje dokonalé odvádění vlhkosti z jejího povrchu, i dokonalou bodovou elasticitu.
    Díky svému složení se dokáže paměťová pěna přizpůsobit jednotlivým partiím vašeho děla. Vytvoří tak skvělou oporu páteře a zároveň ideální bodovou elasticitu. Naše levné matrace z líné pěny 200 x 80 cm můžete vybírat i podle tuhosti, která je dána kombinací různých vhodných materiálů. Je tak docíleno optimálního přizpůsobení matrace, jak ji někdo chybně nazývá madrace, vůči celému tělu.
    Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní paměťové pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00