Jak na věc


půjčovna svařeček praha

Benzínová rozbrušovačka Hitachi

    Otevírací doba je ve všedních dnech od 10:30 do 18:30.Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu na adresu info@pujcovnakostymupraha.com nebo telefonicky na čísle +420 222 230 537.
    U nás si můžete půjčit bourací a sekací kladivo, řezací a brousicí techniku, vrtačky, stavební míchačku či lešení. Dále jsou zde pro vás odvlhčovače a vysoušeče zdiva. Kalová čerpadla jsou užitečnými pomocníky při silných deštích a záplavách.
    Pokud se rozhodnete si koloběžku u nás vypůjčit, tak vhodné terény naleznete bezprostředně u naší půjčovny v lesoparku Divoká Šárka. Případně si můžete cestu prodloužit a projet malebným Šáreckým údolím až do Stromovky.


Sekací a bourací kladivo 7,5 kg

    V současné době nabízíme přes 500 různých kostýmů a svou nabídku stále rozšiřujeme.Nemusíte se ale bát, s výběrem kostýmu Vám pomohou naši odborníci a dají si záležet na tom, aby Vám to určitě co nejvíce slušelo! Obléknete u nás na párty i jiné akce celou rodinu, partu přátel, či třídu na poslední zvonění.Naše půjčovna kostýmů nabízí kostýmy na maškarní, karnevaly, masopusty, historické párty ve stylu bájných postav nebo dekád či jiných období, vánoční nebo jiné firemní večírky, havajskou párty, westernový karneval, disco a retro párty, na večírek ve stylu mafiánů a prohibice, pirátskou nebo námořnickou párty, halloweenskou párty, upíří, vamp nebo zombie párty, strašidelný či hororový večírek, zvířecí párty, kostýmy na filmovou či sexy párty. Prostě kostýmy na jakoukoliv akci v průběhu celého roku.
    Můj první nákup přes internet a proběhl úspěšně. Zboží přišlo včas, vypadalo tak, jak vypadat mělo a bylo za dobrou cenu. Ušetřil jsem čas i peníze. Doporučuji a děkuji.
    Vadí vám vysoký porost trávy na vaší zahradě? Pak není třeba se dlouze rozmýšlet a vypůjčte si u nás křovinořez či motorovou kosu, která slouží k vyžínání a sekání vysoké trávy.
    Půjčovna kol Praha v současné době disponuje 50-ti horskými koly, takže není problém vzít na cyklovýlet i větší skupinu, například školní třídu. Jsme firma s dvacetiletou tradicí a nabízíme Vám možnost zúčastnit se cyklovýletů pod vedením lidí, kteří působí nebo v minulosti působili jako kantoři na katedře Sportů v přírodě při FTVS UK. Odborné vzdělání a léta praxe jsou zárukou Vaši spokojenosti.
    Zde najdete jen kvalitní profesionální stroje, které jsou vždy v perfektním stavu připraveny k použití.Nabídka strojů se neustále rozšiřuje dle Vašich požadavků. Půjčovna s nejdelší otvírací dobou která se přizpůsobí Vašim potřebám.


Odvlhčovač vzduchu Atika ALE 500

    Děkuji týmu C.A.P za příjemné odpoledne! Výlet po Divoké Šárce byl parádní a kolo perfektně připravené. Až příště zase navštívíme Prahu zase využiji vašich služeb.
    Jedná se o největší model z řady Yedoo. Ideální poměr velikosti kol (20“/16“) a šířky stopy zaručuje rychlou a bezpečnou jízdu na delší vzdálenosti ve městě i v terénu. Nosnost až 150 kg.Koloběžka je osazena kvalitními komponenty.
    Kostým si ale samozřejmě můžete také zarezervovat na našich internetových stránkách, telefonicky nebo prostřednictvím mailu. Kontaktní údaje najdete zde.Doporučujeme však kostýmy spíše vyzkoušet. Některé velikosti nemusí odpovídat klasické konfekční velikosti a nemusí tak odpovídat Vašim požadavkům. Naše půjčovna se nachází na Václavském náměstí č. 807/64 - v blízkosti stanice metra Muzeum či Můstek nebo tramvajové zastávky Václavské náměstí či Muzeum (tramvaj 11, 3, 9, 14, 24).V naší půjčovně můžete zakoupit i velké množství doplňků ke kostýmům a kromě těchto kostýmových doplňků u nás najdete také dekorace na narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, strašidelné nebo naopak vtipné párty a také velké množství originálních dárků a dárečků.


Halloweenské kostýmy k zapůjčení

    Vzhledem k velkému množství námi nabízených dětských kostýmů můžete uspořádat pro svou ratolest také karnevalovou oslavu narozenin. K dispozici Vám budou kostýmy zvířátek, uniforem, pohádkových postav a velkých filmových hrdinů. Děti si mohou vybrat z roztomilých, slušivých nebo strašidelných kostýmů.Kostýmy si u nás lze půjčit již od 190 Kč za den a pokud spěcháte, není potřeba dělat předem rezervaci kostýmů. Můžete si vybrat z aktuální nabídky půjčovny. Kostýmy máme ve větším množství a ve většině případů i v různých velikostech.
    Už Vás nebaví shánět po obchodech různé rekvizity a doplňky a tvořit si z nich kostým na párty? Nebo nosit na akce pořád jeden a ten samý kostým? Přijďte se podívat do naší půjčovny kostýmů v centru Prahy - z tolika překrásných dámských, pánských a dětských kostýmů, které Vám nabízíme, si nebudete moci ani vybrat!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
12365
cache: 0024:00:00