Jak na věc


přestavby užitkových vozů

Speeder 2 dvojkabina - od značky FIT-ZEL

    Mimo běžné údržbové práce stanovené výrobcem vozidla, je nutné u vozidla s dodatečně instalovaným systémem LPG v souladu s garančními podmínkami systému LPG provést: 
    Přestavba motorového vozidla na LPG auto je významný zásah do vozidla a je zcela nutné aby ji provedla firma, která tomuto oboru velmi dobře rozumí. Autoservis Fedor Auto se na přestavby na LPG přímo specializuje.
    3) Při provozu na LPG doporučujeme každých 20 000 km výměnu zapalovacích svíček (vyjma svíček s platinovou elektrodou), kontrolu vzduchového filtru popř. výměnu.
    Pro novější automobily je jediný použitelný systém vstřikování plynu, který pracuje na obdobném principu jako systém vstřikování benzínu. Přísun paliva je zajišťován samostatně ovládanými vstřikovači pro každý válec zvlášť, čímž je dosaženo lepších hodnot výkonu i spotřeby než u jednoduššího systému s centrálním směšovačem. Je u něho zcela eliminováno nebezpečí tzv. "zpětného zášlehu" neboli střílení do sacího potrubí, kterým často trpí systémy s centrálním směšovačem ve vozidlech s dlouhým sacím potrubím. Vyšší kvalitě odpovídá i vyšší cena, která začíná na 19 000 Kč.


Skladové přestavěné vozy a vozy připravené pro přestavbu

    Při průměrné hodnotě cen benzínu 31,50 Kč , LPG 12,90,- Kč a spotřebě 8 litrů benzinu a 9 litrů LPG jsou náklady na 1 km - 2,50 Kč u benzinu a 1,16,- Kč u LPG.
    Akční nabídka pro Hasičská vozidla - Užitkové vozy Volkswagen jsou tradičními automobily integrovaného záchranného systému a dalších bezpečnostních složek. Jako takové jsou konstruovány s ohledem na bezpodmínečnou kvalitu a odolnost. Proto nabízíme Hasičům naše vozidla v akční nabídce.
    Celou přestavbu na LPG je nutné provést v našem specializovaném servisu. Proto je třeba automobil přivézt anebo domluvit jeho osobní vyzvednutí v místě Vašeho bydliště.


1) Systém s centrálním směšovačem I. a II generace

    CNG - stlačený zemní plyn je jedním z paliv budoucnosti. Zkušenosti s tímto palivem máme prakticky stejné jako u LPG (viz oddíl "přestavby vozů na LPG") pouze množství přestavených vozů a čas věnovaný této problematice je vzhledem k současnému rozšíření  této alternativy běžných paliv výrazně nižší. To ovšem neznamená, že toto palivo pro nás není zajímavou možností zpestřit nabídku našich služeb pro zákazníky, pro které může být toto palivo ekonomicky výhodné.
    Zvažujete přestavbu na LPG? V Automotokout provádíme profesionální montáže LPG a naším klientům tak poskytujeme maximální péči a servis s důrazem na funkčnost, bezpečnost a kvalitu přestavby!
    V květnu proběhlo předání vozidel Volkswagen T6 s dílenskou úpravou společnosti PEKASS a.s. Servisní vozidla dodala firma Louda Auto a.s.
    Když se řekne automobil na plynový pohon, nejednomu z nás se vybaví zkratka LPG. Pochází z anglického sousloví Liquified Petroleum Gas, neboli tlakem zkapalněný propan-butan. Hlavní výhodou LPG pohonu je výrazná úspora nákladů za pohonné hmoty. Ceny LPG jsou totiž celoročně téměř poloviční, než ceny benzínu! Dále se můžete setkat se zkratkou CNG, pod níž je ukryt zemní plyn. Použití CNG v dopravě není zdaleka tak rozšířené. Jeho hlavní nevýhodou je nedostatek čerpacích stanic a kratší dojezd při objemější a těžší nádrži, než u LPG. Nutno zmínit i podstatně vyšší cenu za přestavbu vozidla.


Crafter skříň 35 103kW 6G FWD DR / 140 PS/103 kW / 2.0l / Manuální 6 st. / 4-dveřový - Skříňový paket PLUS 7 osob

    Chcete-li jezdit ekologicky, levně a šetřit motor vašeho vozu, tak je pro Vás přestavba na LPG jasnou volbou, které nebudete litovat a my Vám k ní rádi pomůžeme!
    Postup revizí u vozidel poháněných LPGProvádíme revize "malou" po ujetí 10 000 km - u karburátorového motoru a u vozidel se vstřikováním "postup"                                "velkou" po ujetí 20 000 km - u vozidel se vstřikováním "postup"                                                               "výchzí" - při dovozu auta ze zahraničí
    1. v odborně erudované a správné volbě konfigurace přestavbové sady pro konkrétní automobil tak, aby byly splněny technické předpoklady pro správnou funkci
    Mnoho lidí nemá důvěru k přestavbě vozidla na LPG. Postačí si vzpomenout na obrázek z novin nebo televize, co dokáže s rodinným domem provést výbuch propan-butanové láhve. Pokud však svěříte přestavbu odborné firmě, která vám do auta namontuje originální schválená zařízení, jsou tyto obavy zcela zbytečné. Naopak! Alternativní pohony na LPG jsou daleko bezpečnější než benzínové nebo naftové. S odborně namontovaným systémem LPG je výbuch vozidla prakticky nemožný.


Přestavby Volkswagen Užitkové vozy

    Záleží hlavně na tom, jaký typ motoru ve voze máte. Od této skutečnosti se odvíjí i to, který systém je nutné do vozidla zabudovat, aby vše správně fungovalo. V současné době se používají dva systémy:
    To ovšem neplatí o mnohých pokoutných a amaterských montážních garážích, které se směle pouštějí do přestavby na LPG s vidinou snadno vydělaných peněz. Často bohužel bez elementárních znalostí, zkušeností o diagnostickém vybavení ani nemluvě. Od takových raději ruce pryč!
    Rozhodněte se pro nejúspornější variantu a nechte si přestavet automobil na LPG. Máte zájem o montáž LPG? Na telefoním čísle +420 491 457 200 si můžete domluvit přestavbu snadno a rychle, v případě jakýchkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.
    Přestavba sadou EVBIKE - středový motor 250W/36V, baterie 13Ah. Navštivte naší prodejnu a provedeme bezplatnou konzutaci, jaké jsou možnosti přestavby. Doporučíme vhodnou sadu na přestavbu. Tuto naistalujeme. Cena instalace 1.500,-Kč.
    Volkswagen California je možné objednat ve třech výbavových řadách Beach, Coast a Ocean. Vybraní obchodníci budou již na jaře disponovat předváděcími vozy, proto neváhejte a navštivte naše autosalony...


Měření emisí Benzín, LPG, CNG, Diesel, E85 i Harley-Davidson

    Plynové LPG nádrže do auta jsou při výrobě přísně kontrolovány tlakovou zkouškou. Jsou vybaveny multiventilem s tepelnou a tlakovou pojistkou, omezovačem průtoku. V případě nárazu při nehodě dojde k  okamžitému uzavření přívodu plynu.
    Jste-li sváteční řidič a ujedete pár tisíc kilometrů za rok, asi nemá smysl o změně paliva vůbec uvažovat. Vlastníte-li však automobil s vyšší spotřebou a ročně najedete deset a více tisíc kilometrů, určitě byste měli o přestavbě na LPG uvažovat. Můžete ušetřit na jednom kilometru až jednu korunu a počáteční investice se vám realtivně brzy vrátí.
    Přestavba na LPG standardně trvá 1-4 dny podle zvoleného typu přestavbové sady a počtu válců motoru. Společně s přestavbou na LPG Vám provedeme za příznivou cenu přípravu pro STK a emise.
    Starší vozidla vybavené karburátorem si vystačí s jednoduchým systémem s centrálním směšovačem, jehož hlavní výhodou je nízká cena, která začíná zhruba na 10 700 Kč. U vozidel se vstřikováním a řízeným katalyzátorem je třeba zařízení doplněné řídicí jednotkou. Cena přestavby se pohybuje okolo 16 000 Kč.


Podstavec pod litinové kotle 6...

    Motorová vozidla po přestavbě na LPG mají nízké provozní náklady. Jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.  Dopřejte si benefity přestavby LPG také vy. Budete příjemně překvapeni.
    V naší více jak 23 leté historii jsme přestavěli na LPG obrovské množství automobilů. Kromě samotné přestavby LPG poskytujeme také servis a prodej náhradních dílů a příslušenství, revize tlakových láhví, měření emisí atd.
    Automobil k nám dovezete na Prahu 4 – Chodov a nebo ho po předchozí domluvě osobně vyzvedneme v místě Vašeho bydliště. Naše dílna disponuje všemi moderními technickými zařízeními včetně nového heveru a moderní diagnostiky, což společně s našimi zkušenostmi zaručuje profesionálně odvedenou práci.
    Komponenty LPG systémů které se používají k přestavbám vozidel v ČR musí být homologovány podle předpisu EHK. Soupravy těchto komponentů podléhají velmi přísným schvalovacím procedurám jak zkušebních ústavů, tak schválením potvrzeným vydáním osvědčení MD ČR. Není tedy možné, aby se v ČR používaly nekvalitní, nebo dokonce neschválené komponenty k legálním přestavbám. Dle našeho názoru není na trhu v ČR žádný vyloženě špatný nebo nefunkční systém LPG.


Jakou značku LPG systému vybrat?

    Nový Crafter k dispozici již v 5-7 místném provedení přímo od Volkswagen Užitkové vozy. Sedadlový paket pro skříňové verze vozu Nový Crafter naleznete pod názvem Skříňový vůz PLUS.
    Veškeré vaše dotazy nebo připomínky ohledně přestavby LPG vám velmi rádi a ochotně zodpovíme. Prostřednictvím tohoto formuláře nám můžete odeslat své dotazy nebo závazně objednat přestavbu na LPG vašeho vozu.
    Během celého procesu montáže LPG dbáme nejen na funkčnost, ale také bezpečnost, kvalitu a vzhled celého zpracování. Jedním z důvodů je usnadnění případného budoucího servisu nejen v naší firmě, ale kterékoliv jiné.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
18002
cache: 0024:00:00