Jak na věc


přístrojový vypinač

Kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovně !

    Indikace minimální hladiny pohonných hmot je daná oranžovým podsvícením displeje a zároveň bliká příslušná ikona pod sloupcovým indikátorem (viz. obrázek)
    Porucha mazání či dobíjení se zobrazí odpovídající ikonou a podsvícení displeje je červené. Pokud nastane kromě poruchy mazání nebo dobíjení i jiná porucha, příslušná ikona začne blikat a kód poruchy se zobrazí stisknutím tlačítka „ENTER“. Pokud se vyskytne více poruch na nakladači v ten samý čas, ikona poruchy začne blikat a jednotlivé kódy poruch se postupně zobrazí opakovaným stisknutím tlačítka „ENTER“.
    Přístrojový panel se zapíná stlačením tlačítka „START“. Na LCD se zobrazí základní údaje, podsvícení displeje je na vteřinu červené a potom zůstane oranžové. Všechny kontrolky se rozsvítí na 2 vteřiny a potom zhasnou. Pro spuštění motoru je nutné zadat unikátní PIN kód – což nahrazuje klíček ve spínací skříňce.
     Ergonomicky vyvážený stolek s řadou „šuplíků“ pro příslušenství. Brzděná kolečka pro aretaci celého systému. Moderní design – kombinace hliníku a plastu. Moderní řešení integrované „vakuovky“ bez externích nádobek na vodu.


Digitální přístrojový panel nakladačů Locust

    ">Ventilátory ">Koupelnové ">Nástěnné axiální ">Nástěnné radiální ">Potrubní axiální ">Potrubní semiradiální ">Potrubní radiální ">Krbové ">Nevýbušné ">Průmyslové nízkotlaké ">Průmyslové středotlaké ">Přístrojové axiální ">Fengda ">Mezaxiál ">Sunon ">Speciální radiální ">Stojanové ">Stolní ">Stropní ">Střešní ">Teplovzdušné ">Komínové ">Speciální tangenciální ">Speciální zařízení ">Příslušenství ventilátorůRekuperační jednotkyDigestořeVentilační turbínyKomponenty VZT rozvodůMontážní příslušenstvíVzduchovodyDistribuční elementyRevizní dvířkaElektroMěření a regulaceVodo-TopoREVER - hliníkové profilyVýprodej
    Po zapnutí přístrojového panelu se na displeji zobrazí následující informace: vlevo nahoře je zobrazený reálný čas, pod ním vlevo dole jsou zobrazeny aktuální otáčky spalovacího motoru. Pod časem se zobrazuje indikátor poruch. Vpravo nahoře se zobrazují motohodiny. Pod nimi jsou zobrazeny tři sloupcové indikátory: teplota chladící kapaliny, teplota hydraulického oleje a aktuální hladina PHM.
    ZTS Dvůr Králové, s.r.o. je obchodní a servisní firma s dlouholetou tradicí, která nabízí šíroké spektrum stavebních a zemědělských strojů. Mimo prodeje naše firma zajišťuje na námi dodávaný sortiment strojů a zařízení záruční a pozáruční servis, veškeré opravy dodávek přídavných zařízení i náhradních dílů. V současné době má firma 15 zaměstnanců.


Mobilní přístrojový stolek k přístrojům Intelect

    Na techniku od nás provádí záruční a pozáruční servis buď u zákazníka nebo v našich dílnách. Také provádíme opravy rozsahu SO a GO strojů a motorů ve svých dílnách. Naše služby pro vaši spokojenost ale hlavně funkčnost zakoupeného zboží. Neprodáváme jen techniku ale také testujeme a nadále se o ní staráme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10023
cache: 0024:00:00